Anasayfa Astroloji Ücretsiz Astroloji Siteleri Nelerdir?

Ücretsiz Astroloji Siteleri Nelerdir?

147
0
Ücretsiz Astroloji Siteleri Nelerdir

Astroloji kabaca tabiriyle yıldızların yeryüzündeki etkileşimini gözlemleyerek geleceği önceden bildirmeye dayanan falcılık sanatıdır. Bu bilgilere ücretsiz olarak erişebileceğiniz siteler şunlardır;

1. Astroloji Dergisi

Site üzerinde öncelikle astrolojiye giriş gibi astrolojiden uzak bireyler için bilgilendirme amaçlı yazılar bulunmaktadır. Uzmanlar tarafından yazılmış makaleler ve çeşitli astroloji öyküleri ile beraber burç ve yorumları da yer almaktadır. Sitede aynı zamanda 4 element testi de bulunmaktadır.

2. Astroloji Evi

Bu sitede ise daha çok burçlar hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Element özelliklerinden ve güncel olarak yıldız hareketlerinden bahsedilmektedir. Diğer sitemizden en büyük farkı ise bu sitede doğum haritanızı çıkarabiliyorsunuz. Çin Astrolojisi ve Kelt Astrolojisi gibi astroloji çeşitleri hakkında da ayrıca bilgiler bulunmaktadır.

3. Astroloji.com.tr

Bu sitede de astroloji meraklıları için günlük ücretsiz burç yorumları, doğum haritası, astroloji rehberi gibi çeşitli yazılara ve makalelere yer verilmiştir. Bu sitemizde en göze çarpan kısım ise ücretsiz bir şekilde tarot falı bakılmasıdır. Aynı zamanda astroloji tarihi, eski astroloji işaretleri ve astroloji sözlüğü gibi derin bilgiler de yer almaktadır.

4. Astrolojist.com

Bu sitede ise hem günlük hem haftalık olarak burç yorumları, tutulmalar ve Merkür gerilemesi gibi yıldız olayları, haftanın en önemli olayları gibi farklı bilgiler yer almaktadır. Sitenin en göze çarpan noktası ise burcunuzda doğan ünlüler kısmı. Bu bölümde sizinle aynı burçta olan ünlüleri görebiliyorsunuz.

Önceki İçerikSalonda Odak Noktası Nasıl Belirlenir?
Sonraki İçerikYoga Neden Gereklidir?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz