Anasayfa Astroloji Hangi Burç Hangi Kötü Alışkanlıklara Sahip?

Hangi Burç Hangi Kötü Alışkanlıklara Sahip?

532
0
Hangi Burç Hangi Kötü Alışkanlıklara Sahip

Her burç ayrı bir karaktere sahip. Hepsinin kendine has özellikleri var. Her burcun iyi yönlerinin yanında kötü yönleri de var. Bu özelliklerin sonucunda hepsinin vazgeçemediği bazı ilginç alışkanlıklar var. Peki, bunlar neler?

Koç Burcu

Marsın yönettiği Zodyak’ın en öz güvenli burçlarından biri olan Koçların kendilerine zarar veren bir kötü alışkanlıkları var. O da devamlı kendilerini övmeleri. Koçlar günlük hayat içinse detaylardan bile kendilerine pay çıkarıp kendilerini överler.

Boğa Burcu

Keyif insanı boğalar çalışmaktan pek hoşlanmazlar. Bu sebeple en kötü alışkanlıkları tembelliktir. Tembellik onlar için karakterlerinin bir parçası haline gelmiş bir alışkanlıktır. Bu alışkanlık yüzünden meslek hayatlarında ve aile ilişkilerinde çok zorluk çekerler.

İkizler Burcu

Aynı anda birden fazla şeye odaklanabilen ikizlerin en kötü alışkanlığı her şeyi yarım bırakmasıdır. İkizler burcu insanı çok meraklıdır her an yeni şeylere ilgi duyabilir. Bundan dolayı da başladığı işe olan isteği çok kolay söner ve genelde her işi yarım bırakır.

Yengeç Burcu

Duygusal ve anaç yapısıyla en ailesine düşkün burç yengeçlerin sahip olduğu kötü alışkanlık ise etraflarındaki insanların üstüne fazla düşme. Sevdikleri insanlarla ilgilenme işini biraz abartıp sevdiklerini sıkabilirler.

Aslan Burcu

Yönetici gezegeni Güneş olan bu enerjik ve sıcakkanlı burcun en kötü özelliği ise çabuk sinirlenmeleri. Evet, aslan burcu insanlar çok çabuk sinirlenir ve birden parlarlar. Öfkeleri saman alevi gibidir çok çabuk yatışır ama sinirlendikleri an çok kalp kırabilirler.

Başak Burcu

Düzen ve detay sevdasıyla tanına başak burcu detaycılığı yüzünden biraz geçimsizdir. Her ufak ayrıntıya dikkat edip kafa yordukları için etraflarındaki insanlardan kolay soğuyabilirler. Bundan dolayı da geçimsizlikleriyle bilinirler.

Terazi Burcu

Zodyak’ın en uyumlu insanlarıdır aslında teraziler. Güzelliğin ve aşkın gezegeni Venüs tarafından yönetilirler. Sanata ve kültürel alanlara olan yatkınlıkları ve çok sosyal olmaları sebebi ile en kötü alışkanlıkları çok konuşmaktır. Çok fazla ilgi alanı ve sosyal çevresi olması sebebiyle anlatacak çok şeyi vardır.

Akrep Burcu

Tutkusu, kararlılığı ve asilliği ile tanına akrep burçlarının kötü özelliği ise güvensizlik. Akrepler her zaman tehlikeye karşı tetiktedir. Etraflarındaki insanlara hiçbir zaman tam anlamıyla güvenmezler.

Yay Burcu

Özgürlüğün ve heyecanın burcu yayın kötü alışkanlığı ise duyarsızlık. Yaylar kendi heyecanlı ve maceralı hayatlarına o kadar düşkünlerdir ki etraflarında olup bitenle pek ilgilenmezler.

Oğlak Burcu

Satürn tarafından yönetilen Oğlaklar gezegenleri gibi akılla hareket etmeye o kadar alışkındırlar ki duygusuz davranmayı alışkanlık haline getirmişlerdir. Onların duygusuz davranışları etraflarındaki insanlar tarafından taş kalplilik olarak anlaşılıp sorun yaratır.

Kova Burcu

Yaşamayı seven, kültürlü kovaların en kötü alışkanlıkları ise tartışmada her zaman üste çıkmak için her yolu denemeleri. Kovalar hiçbir zaman hatalı olduklarını kabul etmezler. Hatalı olduklarının ima edilmesinden bile hoşlanmazlar. Onlar hep haklıdırlar ve haklı kalabilmek uğruna yapamayacakları şey yoktur.

Balık Burcu

Duygusallığın burcu, Zodyak’ın en hassas insanlarının kötü alışkanlığı fazla hayal kurmak. Balıklar her daim o kadar çok hayal kurarlar ki gerçek hayatın zorluklarını kabullenmek de zorlanırlar.

Önceki İçerikİshal Nasıl Geçer?
Sonraki İçerikNükleer Enerji ve Türkiye

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz