Anasayfa Trendomi Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Etkili Yöntemler

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Etkili Yöntemler

1
0
Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Etkili Yöntemler

İnsanın içini acıtan en büyük yaralar biten ilişkilerin ardından yaşanır. Özellikle severken ayrıldıysanız içinizde sızlayan ve sürekli kanayan bir yara gittiğiniz her yere sizinle gidecektir. Ama durun. Hala daha bir şeyler için geç sayılmayabilir. Bunları da denemeden önce bitti demeyin.

1- Hatasız kul olmaz; eğer barışmak isteyen taraf sizseniz ayrılığın nedeni de belki sizsinizdir. Olayları yeniden gözden geçirerek hatanızı kabul ettiğinizde bir şeyleri telafi edebilirsiniz. Özellikle partnerinizin neye takıldığını ve kırıldığını anladığınızda hatanızı tekrarlamamak üzere sözler verirseniz, telafi yolu açılabilir.

2- Konuşma, jest ve ifadelere dikkat; Attığınız mesajlarda ve söylemlerinizde tepki yaratacak ya da karşınızdakini atağa geçirecek kışkırtıcı cümlelerden ve savunmalardan uzak durun. Sadece kendi hatalarınıza odaklanmalısınız. Unutmayın şimdi öz eleştiri zamanı! … Onun hatalarından bahsetmeye başladığınızda zaten kızgın ve savunmada olan birini daha da kızdırmaktan öteye gitmezsiniz.

3- Değişebilirim ifadelerine konuşmalarınızda sık sık yer verin; hatta daha iyisi değiştiğinizi hal ve hareketlerinizle gösterin ve yaşatın. Buna tavırlarınız, hal eda ve konuşmalarınızla hatta ses tonunuzla bile başlayabilirsiniz.

4- Aceleci olmayın; İlişkiniz birkaç ay mı, birkaç sene mi sürdü? Elbette her şeyi bir anda sihirli değnek değmişçesine bir anda düzelmesini bekleyemezsiniz. Karşınızdakine zaman tanımalısınız. Hatta yepyeni flörtöz bir döneme bile start verebilirsiniz. Hiç yapmadığınız tarzda jestlerle onu şaşırtabilirsiniz mesela.

5- Arkadaşlarınızı aracı kılın; bu konuda sevgilinizin kankilerinden hazine niteliğinde yararlanabilirsiniz. Zira unutmayın ki hem birlikteyken hem de ayrılık aşamasındayken tüm tüyoları kankilerine dökmüş olmalı. Sevgilinizin arkadaşlarına sevgilinize ne kadar büyük bir aşkla bağlı olduğunuzdan bahsedin. Endişelenmeyin anında görüntü olacak ve bir bir ona döküleceklerdir.

6- Karşısına süklüm püklüm çıkmayın; görüntülü konuşmak istediğinizde hatta yeniden buluşmayı denediğinizde her zamankinden bakımlı ve yakışıklı görünün ki ona ‘ bu adama da kaybedilir mi tarzında düşünceler yaşatabilin.

7- Tüm gücünüzle ona olan aşkınızdan ve bağlılığınızdan bahsedin; sadece aşkınıza yoğunlaşın ve gerek söylemleriniz gerekse de bakışlarınızla yalnızca aşkı hatırlatın. Mutlaka yüz yüze gelmenin fırsatını bulun. Ortamı yumuşatarak halini hatırını sorduktan sonra verdiği tepkileri ve yüz ifadesini gözlemleyerek ümit kapasitenizi aralayın ve aşk atağına kalkın. Kalbinizin derinlerine inerek ona hissettiklerinizden söz edin. Ne yaparsanız yapın sakın yapmacıklığa kalkışmayın. Her şeyiniz ama her şeyiniz gerçek olsun. Sonuç olarak aşk eforunuzu sonuna kadar açığa çıkarınki aklınızın bir köşesinde acaba şunu da yapsaydım ya da şunu da söyleseydim geri dönüş olur muydu gibisinden şüpheler kalmasın.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz