Anasayfa Sağlık Mucizevi Zayıflatıcı Dukan Birası Nedir? Nasıl Yapılır?

Mucizevi Zayıflatıcı Dukan Birası Nedir? Nasıl Yapılır?

987
0
Mucizevi Zayıflatıcı Dukan Birası Nedir Nasıl Yapılır

Doktor Ducan’ı hepimiz artık dünyaca tanıyoruz öyle değil mi? O hepimizin hayatında karşımıza birden bire çıkan ve neredeyse tüm dünyayı küçük ve basit önerilerle zayıflatmayı başarabilen bir beyaz atlı prens gibi.

Zaten tüm dünya ülkelerine inat bütün Fransız kadınlarının zayıf ve incecik vücutlarını gördüğümüzdeyse bu işe şaşırmamamız gerekir aslında. Ducan diyeti ya da protein diyeti gibi ünlü Ducan zayıflama serilerini uygulamamış insan pek azdır şu dünya üzerinde. Ayrıca kendisi Ducan ekmeği gibi mucizevi bir ekmek tarifini de önerilerinde sunarak hiç birimizi ekmeksiz bile bırakmamıştı kendine özgü diyet listelerinde.

100’lerce kadına kilo verdirmiş ve kadınların dal gibi ip ince olmasında imza atmış olan bu ünlü Fransız diyetisyen şimdilerde Dukan birası tarifiyle dünyayı çalkalıyor. Eğer sizin de vücudunuzda yer alan yağ fazlalıklarıyla başınız dertteyse bu mucizevi içeceği evinizde dakikalar içinde hazırlayabilirsiniz. Hem merak etmeyin içinde bira yok sadece rengi biraya benzetildiğinden adı böyle geçiyor ayrıca da maliyeti çok ucuz.

O halde gelin hep birlikte yeni kilo verme trendi Dukan birasıyla kilo verelim. İşte ünlü doktorun Mucizevi Zayıflatıcı Dukan Birası Nedir, Nasıl Yapılır tarifi burada!

Dukan Birası Tarifi

Malzemeler; Maden suyu, yeşil çay, limon

Gördüğünüz gibi malzemeler gayet basit ve ucuz. Hepimizin evinde bulunabilecek hatta elimizin altında olabilecek olan malzemelerden oluşuyor. Çünkü bu malzemeler hepimizin iyi tanıdığı; yeşil çay, maden suyu ve limon ile hazırlanıyor. Ve tahmin edeceğiniz gibi bu malzemeler zayıflamak, yağ yakmak, ödem atmak için bire bir. İşte yapımı…

Dukan Birası Tarifi

  • 750 ml su(takriben 6 – 7 bardak suya denk geliyor)
  • yarım limon suyu
  • 2 tatlı kaşığı sallama paketlerden olmayan saf yeşil çay (büyük marketlerde küçük teneke ambalajlarında bulabilirsiniz)
  • 1 şişe maden suyu

İlk olarak 750 ml içme suyunu kaynatarak işe başlıyorsunuz. Sonrasında klasik şekilde içine önerilen miktarda yeşil çayı atın ve demlenmeye bırakın. Çay soğuduğunda içine yarım limonun suyunu sıkın ve listede olan bir şişe maden suyunu bu karışıma ekleyin. İçeceğiniz hazır gördüğünüz gibi renk ve görüntü olarak tam bir biraya benzedi. Şimdi içeceğinizi ağzı kapaklı bir kavanoza ya da kapaklı bir şişeye alarak buzdolabına koyun.

Nasıl Tüketmelisiniz?

Malumunuz havalar sıcak ve gün boyu sıvı alımına ihtiyaç duyuyoruz. Dukan Birası’nı da gün içinde aklınıza geldikçe ve susadıkça tüketebilirsiniz. Çünkü metabolizmanıza zararlı olacak ya da katkılı bir madde içermiyor. Ama önerilen miktar sabah 1, akşam 1 bardak. Ya da dilerseniz sabah – öğlen – akşam olacak şekilde birer bardak da tüketebilirsiniz.

Bu verdiğimiz tarif oranı içiminize göre 1 – 2 günlüktür. Her tükettiğinizde taze taze yenisini yapılarak tüketmelisiniz. Bu kür 15 gün sürmelidir. İlk Ducan birası kürü bittiğinde 5 gün ara vermelisiniz. Arkasından 15 günlük 2. küre başlamalısınız. İkinci kür bittiğindeyse mutlaka 20 gün ara vermelisiniz. Zaten bu zaman diliminde çayın mucizevi faydasını görmüş olacaksınız.

Dukan Birasının Zararı Var mıdır?

Dukan Birası, metabolizmayı hızlandıran bir bileşenden oluşur, İçinde doğal olmayan herhangi bir katkı maddesi bulunmaz. Sadece vücutta bulunan ödemi ve toksinleri atmanızı sağlar. Ama tüm bunlara ek olarak belirtmemiz gereken nokta tansiyon, kalp hastalığı olanların öncelikle hekimlerine danışması gerekliliğidir. Zira metabolizmanız hızlanırken tansiyon hastasıysanız, tansiyon derecenizde ani iniş – çıkışlara sebep olabilir. Ayrıca limon, asidik yapısı sayesinde midesi hassasiyetine neden olabilir. Ducan birası hamilelere önerilmez. Aşırı tüketildiğinde içeriğinde bulunan limon tansiyon düşüklüğü yapabilir.

Dukan Birasının Yararları

Öte yandan içeceğin içinde yer alan limonun alkali değeri vücutta yer alan asit – baz dengesini sağlar. Maden suyu, zengin mineralli içeriğiyle vücudun sıvı dengesini düzenler. Bu içeceği tükettiğinizde zayıflama hızınız artar, vücudunuzun fitleşir. Ama bir taraftan çılgınca yemek yiyerek ve hareketsiz kalarak da Ducan birasından tek başına mucizevi etkiler beklememelisiniz. Daha gözle görülür ve dişe dokunur bir zayıflama etkisi için en iyisi mi siz güzel bir diyet listesi ve spor programı hazırlayın. Böylelikle zayıflamak konusunda tam bir güç performansına erişmiş olursunuz. Sizlere Mucizevi Zayıflatıcı Ducan Birası Nedir, Nasıl Yapılır konusunda bilgiler sunduk.

Önceki İçerikEski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Etkili Yöntemler
Sonraki İçerikİzmir’de Görülmesi Gereken Yerler

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz