Anasayfa Astroloji Hangi Burç Nasıl Makyaj Yapmalı?

Hangi Burç Nasıl Makyaj Yapmalı?

108
0
Hangi Burç Nasıl Makyaj Yapmalı

Burçlar birçok fiziksel, kişisel ve duygusal durumları yansıtır. Her burcun kendine özel bir rengi, taşı, duygusu, tarzı gibi özellikleri vardır. Gündelik yaşantıda da burçların etkisi altında kalınır. Kullanılan takılar, giyilen giysiler ve yapılan makyajlar gibi.

Hangi Burç Nasıl Makyaj Yapmalı?

Koç Burcu

Koç burcu, sadelikten yana bir burçtur. Yaptıkları sade makyajlar ile ön plana çıkarlar. Genellikle dudaklarına önem verdikleri için sürecekleri canlı renkte bir ruj onları ön planı çıkarmaya yetecektir. Kullanacakları canlı kırmızı bir ruj aslında onlar için yeterlidir.

Boğa Burcu

Boğa burcu, genellikle natürel renkleri severler. Bu yüzden yanaklarına uygulayacakları hafif şeftali tonu rengindeki allıklar ve sade yapılmış bir göz makyajı onlar için gayet uygundur. Ruj olarak dudaklarına yakın bir renkte tercih ettikleri rujlar onları daha sağlıklı gösterecektir.

İkizler Burcu

İkizler burcu, abartıyı çok severler. Yeniliklere daima açıktırlar. Bu yüzden modayı yakından takip ederler. Yapacakları farklı göz makyajları ve canlı renkler onları daha iyi hissettirecektir. İkizler burcu, abartıya çok severler. Yeniliklere daima açıktırlar. Bu yüzden modayı yakından takip ederler. Yapacakları farklı göz makyajları ve canlı renkler onları daha iyi hissettirecektir.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu, romantik makyajlardan hoşlanır. Bu yüzden varla yok arası yaptıkları makyaj ile dikkat çekerler. Dudaklarına yakın renkte olan rujlar onları daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşturacaktır. Gözlerine uyguladıkları soft renkler ile natürel ve hoş görünen bir makyaj yapmış olacaklardır.

Aslan Burcu

Aslan burcu, farklılığı çok sever. Ama abartıdan kaçınırlar. Bu yüzden yapacakları dumanlı göz makyajına sürdükleri sade rujlar veya ışıltılı ve parlak sürdükleri rujların üzerine abartılı olmayan göz makyajları ile öne çıkarlar.

Başak Burcu

Başak burcu, doğallıktan yana bir burçtur. Bu yüzden mimiklerini ön plana çıkaracak sade bir göz makyajı ve hafif pırıltılı dudaklar ile şeftali tonlarında ki yanaklar onlara yeterli olacaktır.

Terazi Burcu

Terazi burcu, enerjisi en yüksek burçlardan biridir. Bu enerjileri yüzlerine yansır ve makyajsız da dikkat çekmeyi başarırlar. Bu yüzden duruma göre sade veya koyu rengi bir göz makyajı onlar için yeterli olacaktır.

Akrep Burcu

Akrep burçları, oldukça gizemlidir. Bu yüzden göz makyajına çok önem verirler. Dumanlı göz makyajları ve kalın uzun kuyruklu eyelinerlar gizemlerine gizem katacaktır.

Yay Burcu

Yay burcu, zariflikten yana bir burçtur. Çok fazla makyaj yapmayı sevmezler fakat duruma göre kullanacakları toprak tonlarındaki göz makyajları ve allıklar onlara yeterli olacaktır.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu, daima bakımlıdır. Masum yüz hattına sahip olan bu burç dudaklarda şeftali tonlarından gözlerindeyse kahverengiden vazgeçmemelidir. Bu onların masumiyetine masumiyet katacaktır.

Kova Burcu

Kova burcu, eğlenceli bir burç olmakla beraber canlılığı çok sever. Makyajlarında da canlı ve renkli tonları tercih ederler. Bu yüzden kullanacakları ışıl ışıl renkler onları her ortamda ayırmaya yetecektir.

Balık Burcu

Balık burcu, keskin yüz hatlarına sahiptirler. Bu yüzden yüz hatlarını belirginleştiren ve dudaklarını daha doğal tonlarda kullanan balık burcu dikkatleri üzerine çekecektir. Tüm bunları yaparken gözlerini ön plana çıkaran renkler onları daha güzel bakışlara sahip edecektir.

Önceki İçerikKıl Dönmesi Nedenleri, Belirtileri ve Tedavisi
Sonraki İçerikOtel Tercihinde Bu Noktaları Atlamayın!

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz