Anasayfa Giyim Bayanlar Neden Dar Pantolon Giyinir?

Bayanlar Neden Dar Pantolon Giyinir?

36
0
Bayanlar Neden Dar Pantolon Giyer

Bayanlar neden dar pantolon giyinir? Sorusu çoğumuzun aklına gelir. Üstelik Blue Jean tarzı giyimlerin sağlığa zararları hakkında çok şeylerde ortaya atıldı. DoğEurganlıktan tut birçok konuda sağlık sorunları oluşturduğunu bilmeyen yok. Peki, rahat olmadığı halde bayanlar neden dar pantolon giyinir?

Etek Demek Ağda Demektir

Bayanlar dar pantolon giyinir. Bu etek giymekten kurtulmak anlamına da geliyor. Etek giyebilmek için ise sürekli ağda yapmak zorundalar. Yani etek demek, ağda demektir. Bu sıkıntıyı hiçbir bayan göze almaz. İş hayatında çalışanlar dahi kot pantolunu tercih etmekte. Çoğu siyah ve dar kumaş pantolon tarzını benimsemiş durumda…

Özel Günler

Bayanlar hasta oldukları özel günlerde sıkıntı yaşamak istemezler. Herhangi bir akıntı ve sızıntıda en çok huzursuz olacağı kıyafetler geniş kıyafetlerdir. Hem dar giyim, cinsel bölgeyi sıkıca kavradığından kendilerini güvende hissederler. Bayanlarda aybaşı halleri olmasa dahi nadiren etek tercihine yönelirler. Her açıdan dar pantolonlar kadınlara kendilerini iyi hissettirir.

Seksi Görünmek

Elbette yaratılışında beğenilmek ve ilgi görmek mayası olan bayanların bu dileklerini gerçekleştirmede dar pantolonlar en büyük yardımcılarıdır. Dar pantolonlar kalçaları sıkıca kavradığından erkeklerin dikkatini ve ilgisini çeker. Bayanlar neden dar pantolon giyinir? Sorusuna karşılık verirken, bilerek veya bilmeyerek erkeklerde şehvet duygusunun ortaya çıkmasına neden olduklarını da söylemek lazım. Bayanların bunu bilmediğini kimse düşünemez. Bu konuda herhangi bir kaygı ve çekinceleri yoktur. Dar pantolon giymek insanı seksi gösterir. Seksi görünmek ve dikkat çekmek ise en çok kadınların tercihidir.

Ütü Derdi

Bayanlar neden dar pantolon giyinir? Sorularına kot pantolon seçeneği ile yanıt verirken kot pantolonların uzun ömürlü olduğu ve kolay kolay deforme olmadıklarını söylemek lazım. Sürekli kırışan ve ütü derdi olan kumaş ve eteklerdense kot pantolon tarzı kıyafetleri tercih etmek daha akıllıca görünüyor.

sonuç

Görünen o ki dar pantolon giymek konusunda hem bayanlar hevesli hem bu seksi halleriyle onları izlemek hususunda da erkekler şikâyetçi değiller…

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz