Anasayfa Giyim Deri Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Deri Pantolon Nasıl Kombinlenir?

6
0
Deri Pantolon Nasıl Kombinlenir

Sonbahar ve kış aylarında daha sık tercih edilen deri ve benzeri pantolonlar özellikle gençler arasında popülerlik kazanıyor. Bilhassa sahte deri ve pek çok alternatif deri pantolon da geliyor. Bunlar, cazip fiyatta ve daha ziyade tercihte olduklarından hemen hemen pek çok kadının dikkatini ve beğenisini çekmeyi başarıyor. Deri pantolon, kıyafetler nasıl giyilir ve kombinleri nasıl yapılır?

Deri Pantolon Kombininde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Deri pantolonları diğer parçalar ile kıyaslayarak giyerken ve kombin seçimi yaparken filhakika dikkate değer bazı hususlar vardır. İlk etapta beden şeklinin düzgün ve uygun olması ve hatta giyildiğinde vücudu sarması ve şeklini almasıdır. Daha sonra ten rengine uygun bir renk seçimi yapmak uygun kombinin başında geliyor. Esasında uygun ve mümkün seçimi elde edebilmek için genel olarak üç başlık altında deri pantolonların asıl biçimleri bilinmelidir. Bu biçimlerin şu şekilde yazılması mümkündür;

  • Düz biçimler
  • Bacaklarda ayrıntıyı belli eden dar deri pantolon modelleri
  • Normal pantolon şeklini andıran yüksek belli, dar paça üstü geniş deri pantolonlar.

Özellikle belirtilen kriterler yerine getirildiğinde çok şık ve yakışır bir kombin elde etmek mümkün. Deri pantolon ile nasıl ve ne şekil üst giyim parçaları önerilir? Bu konuda genellikle deri ceket veya deri mont ile deri pantolon uyumu her zaman için tercih edilen ve şık bir seçimdir.

Kış Ayında Şık Bir Görünüm

Soğuk kış aylarında deri pantolon bir kürk, yünlü ceket veya zengin kabanlar ile kombinlenebilir. Ayrıca sonbaharda deri pantolonlar ve deri taytlar, yelek ve hırka ile giyildiğinde mükemmel bir çift olup uyum sağlayacaktır. Bu konuda son olarak değinilmesi gereken nokta özellikle şudur ki, orijinal olmayan ve taklit ürünlerden kaçınılmasıdır. Gerçek olmayan deri ve türev ürünleri kullanmak, cilde ağır tahrişler vermekte, dikkat edilmez ise çok ileri boyutta cilt kanserine kadar gidebilmektedir. Uzmanların da bu konuda esas uyarısı kaliteli ve cilt tahribatına neden olmayan ürünlerin tercih edilmesidir.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz