Anasayfa Giyim Küçük Göğüslü Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Küçük Göğüslü Kadınlar Nasıl Giyinmeli

228
0
Küçük Göğüslü Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Avantajlı Olduğunuzun Farkında Olun!

Kadınlar genel olarak kendinde olmayan şeylere odaklanmaktadırlar. Küçük göğüs şikayetçisi kadınlar daha büyük göğüslere sahip olmak isterlerken büyük göğüslü kadınlar için bu durum tam aksinedir. Aslında küçük göğüslü kadınlar istediklerini giyme konusunda daha avantajlıdırlar. Mesela küçük göğüslü kadınlar için kurtarıcı nitelikte olan dolgulu sutyenler bu problemi ortadan kaldırabilir. Küçük göğüslü kadınlar istedikleri her sutyen modelini kullanabilirler. Estetik olarak güzel görünsün isterseniz dantelli sutyenleri, göğüsleriniz büyük görünsün isterseniz dolgulu sutyenleri kullanabilirsiniz.

Açık Renk Kurtarıcı Olabilir

Zayıf görünmek için koyu kıyafet tercih edildiği herkes tarafından bilinen bir durumdur. Öyleyse göğüslerin iri görünmesi için açık renklerin tercih edilmesi sizi bu durumdan kurtaracaktır.

Dar Kıyafetleri Tercih Edin

Göğüslerinizi saklamak için geniş kıyafetler tercih ediyorsanız yanılıyorsunuz. Bol kıyafetler kıvrımlarınızı saklar ve sizi dümdüz gösterir. Bu hususu da dikkate almalısınız.

Fırfır Modeli Göz Ardı Etmeyin

Moda olan fırfırlar da sizin için kurtarıcı nitelikte olacaktır. Hacimli görüntüsü sayesinde göğüslerinizi olduğundan büyük gösterecektir. Fırfır modeli bikini seçiminde de imdadınıza koşacaktır. Büyük desenler de göğüslerinizin büyük görünmesini sağlayacaktır.

Pantolon seçiminizi dar paçadan yana kullanmamalısınız. Geniş paçalar belinizi ince gösterir ve üst tarafın daha dolgun görünmesini sağlar. Elbise seçimini de boyundan bağlamalı modellerden yana kullanmalısınız. Bununla birlikte derin sırt dekoltesi de seçimleriniz arasında olmalıdır. Bluz seçimini yaparken V yaka tişört ya da bluzlardan uzak durmalısınız. Dökümlü, salaş, ön tarafı fırfırlı modeller size yakışacaktır ve göğüslerinizin dolgun görünmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda göğüs kısmı cep detaylı kıyafetler de tercihleriniz arasında olmalıdır.

Bel bölgenizi daraltacak kıyafetler de göğüslerinizin büyük görünmesini sağlayacaktır.

Vücudunuzla barışık olun ve vücudunuzun şekline göre giyinmeye özen gösterin. Bu şekilde sizin dezavantaj olarak gördüğünüz durumun aslında avantaj olduğunu fark edebilirsiniz.

Önceki İçerikTürk İnsanının Karşılaşmaktan Nefret Ettiği 10 Durum
Sonraki İçerikArtrit Nedenleri

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz