Anasayfa Trendomi Türk İnsanının Karşılaşmaktan Nefret Ettiği 10 Durum

Türk İnsanının Karşılaşmaktan Nefret Ettiği 10 Durum

8
0
Türk İnsanının Karşılaşmaktan Nefret Ettiği 10 Durum

Türk insanın günlük yaşamında karşılaşmak istemediği birçok durum vardır. İşte Türk insanının karşılaşmaktan nefret ettiği 10 durum şunlardır;

1- Bitmiş Tuvalet Kâğıdı: Tuvalete girdikten sonra tuvalet kâğıdının bittiğini ve olmadığını görmek hele hele bu durumun bir misafirlikteyken başa gelmesi Türk insanının karşılaşmak istemediği bir durumdur.

2- Islak Tuvalet Terliği: Tuvalete girileceği anda giyilen terliğin ıslak olması Türk insanının karşılaşmak istemediği durumlardan birisidir. Özellikle bu terliği giyerken ayakta çorap varsa daha sıkıcı bir durum ortaya çıkar.

3- Misafirlikte Çorabın Kirli Olduğunu Fark Etmek: Gidilen bir misafirlikte çorabın kirli olduğunu fark etmek Türk insanının karşılaşmak istemediği bir durumdur.

4- Otobüs Kartlarının Cihazlara Gösterilirken Yetersiz Bakiye Uyarısı: Otobüs kartlarının otobüse binildiği esnada gösterilmesi ile birlikte cihazın kartın bakiyesinin yetersiz olduğunu belirtmesi Türk insanını oldukça rahatsız etmektedir.

5- Kızları Etkilemek İçin Espri Yapıldığında Hiç Kimsenin Gülmemesi: Kızları etkilemek için çeşitli yöntemler deneyen Türk insanı bu amaçla espri yaptığında kimsenin gülmemesi durumu ile karşılaşmamak istemektedir.

6- Motosiklet ile Kızlara Artistlik Yaparken Motordan Düşmek: Kızları etkilemek için motosiklet kullanırken motordan düşmek Türk insanının karşılaşmaktan nefret ettiği durumlardan birisidir.

7- Mesajı Yanlış Kişiye Göndermek: Cep telefonundan bir kimseye mesaj gönderirken mesajın yanlış kişiye gittiğini fark etmek Türk insanının karşılaşmak istemediği bir durumdur.

8- Duşa Girerken Bornozu Almayı Unutmak: Duş için banyoya girilirken duştan sonra bornozun alınmadığının fark edilmesi Türk insanının karşılaşmak istemediği bir durumdur.

9- Trafikte Yeşil Işıkta Arabayı Stop Ettirmek: Trafikte kırmızı ışıkta araba çalışır halde beklerken yeşil ışığın yanması ile birlikte hareket edilmesi gerekirken arabanın stop etmesi Türk insanının nefret ettiği durumlardan birisidir.

10- En Lazım Olduğu Zamanda Paranın Bittiğini Görmek: Acil paraya ihtiyaç olduğu durumlarda paranın bittiğini görmek Türk insanı için can sıkıcı bir durum olmaktadır.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz