Anasayfa Trendomi Türk İnsanının Karşılaşmaktan Nefret Ettiği 10 Durum

Türk İnsanının Karşılaşmaktan Nefret Ettiği 10 Durum

17
0
Türk İnsanının Karşılaşmaktan Nefret Ettiği 10 Durum

Türk insanın günlük yaşamında karşılaşmak istemediği birçok durum vardır. İşte Türk insanının karşılaşmaktan nefret ettiği 10 durum şunlardır;

1- Bitmiş Tuvalet Kâğıdı: Tuvalete girdikten sonra tuvalet kâğıdının bittiğini ve olmadığını görmek hele hele bu durumun bir misafirlikteyken başa gelmesi Türk insanının karşılaşmak istemediği bir durumdur.

2- Islak Tuvalet Terliği: Tuvalete girileceği anda giyilen terliğin ıslak olması Türk insanının karşılaşmak istemediği durumlardan birisidir. Özellikle bu terliği giyerken ayakta çorap varsa daha sıkıcı bir durum ortaya çıkar.

3- Misafirlikte Çorabın Kirli Olduğunu Fark Etmek: Gidilen bir misafirlikte çorabın kirli olduğunu fark etmek Türk insanının karşılaşmak istemediği bir durumdur.

4- Otobüs Kartlarının Cihazlara Gösterilirken Yetersiz Bakiye Uyarısı: Otobüs kartlarının otobüse binildiği esnada gösterilmesi ile birlikte cihazın kartın bakiyesinin yetersiz olduğunu belirtmesi Türk insanını oldukça rahatsız etmektedir.

5- Kızları Etkilemek İçin Espri Yapıldığında Hiç Kimsenin Gülmemesi: Kızları etkilemek için çeşitli yöntemler deneyen Türk insanı bu amaçla espri yaptığında kimsenin gülmemesi durumu ile karşılaşmamak istemektedir.

6- Motosiklet ile Kızlara Artistlik Yaparken Motordan Düşmek: Kızları etkilemek için motosiklet kullanırken motordan düşmek Türk insanının karşılaşmaktan nefret ettiği durumlardan birisidir.

7- Mesajı Yanlış Kişiye Göndermek: Cep telefonundan bir kimseye mesaj gönderirken mesajın yanlış kişiye gittiğini fark etmek Türk insanının karşılaşmak istemediği bir durumdur.

8- Duşa Girerken Bornozu Almayı Unutmak: Duş için banyoya girilirken duştan sonra bornozun alınmadığının fark edilmesi Türk insanının karşılaşmak istemediği bir durumdur.

9- Trafikte Yeşil Işıkta Arabayı Stop Ettirmek: Trafikte kırmızı ışıkta araba çalışır halde beklerken yeşil ışığın yanması ile birlikte hareket edilmesi gerekirken arabanın stop etmesi Türk insanının nefret ettiği durumlardan birisidir.

10- En Lazım Olduğu Zamanda Paranın Bittiğini Görmek: Acil paraya ihtiyaç olduğu durumlarda paranın bittiğini görmek Türk insanı için can sıkıcı bir durum olmaktadır.

Önceki İçerikSu Çiçeği
Sonraki İçerikKüçük Göğüslü Kadınlar Nasıl Giyinmeli

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz