Anasayfa Giyim Kot Gömlek Kombin Önerileri

Kot Gömlek Kombin Önerileri

53
0
Kot Gömlek Kombin Önerileri

Kot gömlek kombinlemek büyük bir hüner işi midir değil midir bilinmez ama son zamanlarda kadınlar arasında çok popüler olan casual akımlardan biri. 50’li yıllardan beridir bir moda klasiği olan bu büyük akımı en güzel şekilde hangi parçalarla eşleştirmelisiniz gelin hep birlikte bakalım.

İşte Kot Gömlek Kombin Önerileri

 

Siyah – Lacivert Kot Pantolonla Kot Gömlek

Öncelikle kot gömleğinizin aynı renklerle kombinlenmek zorunda olduğu ezberini kafanızdan atın ve unutun. Zira bu artık çok demode bir kavram… Örneğin açık renk tonlarında bir kot gömleği, koyu kot pantolonlarla da eşleştirebileceğinizi bilmelisiniz. Hem böylelikle iki farklı tonu monokrom biçiminde üzerinizde taşıyarak hareketli bir kombin yaratmış olacaksınız.

Açık Renk Kot Pantonlon – Kot Gömlek Kombini

Aydınlığı seviyorsanız ve özellikle de esmer tenli ve siyah saçlı bir kadınsanız işte suretinizi ve renginizi öne çıkaracak olan harika bir kombin önerisi burada! Örneğin beyaz, ak mavi, buz mavisi renk tonlarında açık renk kot pantolonu + açık renkli kot gömlekle birleştirerek giymek size çok yakışacak.

Siyah Kot Pantolon + Siyah Kot Gömlek

Siyah kot ve siyah kot gömlek son yılların en göze çarpan kombinleri arasında yer alıyor. Oldukça gizemli olan bu koyu renkler içinde seksi görünmenizi sağlayan bu tonlar ayrıca daha ince ve fit görünmenizi de sağlayacaktır.

Keten Pantolon Kot Gömlek Kombini

Modern bir look un kapısını aralayan en güzel dokulardan biri de keten dokusudur. Bu tarz bir gömlek ve üzerinde de Jean gömlekle gün boyu ne kadar rahat görüneceğinizi bir hayal edin…

Tütü Etek + Kot Gömlek Kombini

Aradığınız şey yaratıcı bir stilse bu sözünü ettiğimiz 2 parça kıyafetle asi bir prenses edasına bürünebilirsiniz.

Leopar Etekle + Kot Gömlek Kombini

Bu kombin için sadece biraz cesaret diyoruz. Eğer siz de cesur kadınlar gibi bir ‘leoparcıysanız’ leopar parçalarla farklı şeyleri denemeden olmayacağını da biliyor olmalısınız. Böylesi bir kombinle oldukça seksi görüneceğiniz ise tartışılmaz.

Elbise ve Kot Gömlek Kombini

Elbiselerinizin üzerine atacağınız bir kot gömlekle her zaman cool ve stil görüneceğiniz tartışılmazdır. Ayrıca bu fikir, elbiseleri de sıkıcılıktan ve sıradanlıktan kurtarır.

Casual Pantolon + Kot Gömlek

Topuklu ayakkabı, şık bir portföyle ve eşittir bir cool kadın imajı yaratabileceğiniz spor pantolon ve kot gömleği bir de böyle kombinlemenizi öneririz. Sizlere farklı Kot Gömlek Kombin Önerileri sunduk.

Önceki İçerikManken Diyeti
Sonraki İçerikAilecek Tatile Gidilebilecek Yerler

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz