Anasayfa Trendomi İşte Kaçılacak Erkek Prototipi

İşte Kaçılacak Erkek Prototipi

26
0
İşte Kaçılacak Erkek Prototipi

Aşk ,sevgi ve evlilik konusunda elbetteki ruhunuzun derinliklerini sonuna kadar açabileceğiniz erkek modelleri olduğu gibi gördüğünüz anda kaçmanız gereken erkek tipleri de vardır. Bunun için mutlaka karşıt cinsi tanımanız gerekir. Ama öyle durumlar vardır ki balık baştan kokar.

İşte net ve kesin olarak kaçmanız gereken erkek prototipleri

1- Pinti erkekler; Hayat müşterek ve hem erkek hem de kadın gerektiği zamanlarda gerektiği kadar hayatı iki ucundan tutarak yüklenecek. Ama centilmenlik denen de bir konu var. İlk buluşmalarda bile elini cebine sokmak istemeyen ve ‘Alman usülü’ kendi yediği – içtiğini ödeyen tiplere koca bir elvedaaaa demelisiniz.

2- Etrafa davranış 0; şoföründen, garsonuna, barmeninden, komisine söven bu adam, bu gün size çok kibar davransa da yakın gelecekte tam bir hödüğe dönüşecektir. Çünkü bu onun kanında var o yüzden babaaaay…

3- Bencillik; bencllik her zaman bencilliktir. Atanerkillikte, gelenekselikte, bir yere kadar. Bencil erkek, bir hayat boyu çekilecek olan en son şey bile değildir. Bu yüzden’ hep bana rabenna’ erkeklerden kaçın.

4- Herşeyi ben bilirim erkeği; o kadar kültürlüdür o kadar donanımlıdır ki yanınında ağzınızı dahi açamaz hatta fikrinizi bile söyleyemezsiniz. Bu bilmiş adam, aşırı biliciliğiyle sizi çok yorabilir bilesiniz.

5- Süslü erkek; metroseksüellikte bir yere kadar olmalı. Ayna karşısında sizden daha uzun süre kalan bir erkekle ileride kendinizi kız arkadaşınızla birlikte yaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Önceki İçerikAlafranga Tuvalet Seçimi Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerik3 Yaşına Kadar Çocuklar için Oyuncak Seçimi Rehberi

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz