Anasayfa Giyim Kırmızı Nasıl Kombinlenir?

Kırmızı Nasıl Kombinlenir?

22
0
Kırmızı Nasıl Kombinlenir

Kırmızı renk kıyafetler keyifli olduğu kadar zor renktir. Kırmızı, kadının cazibesini, gücünü, üstünlüğünü vurgular. Aynı zamanda erkeklerin de sık sık kullanmaya başladığı bir renklerin başında yer almaktadır. Günlük hayatta kırmızı pantolon, ceket ve kazaklar artık rahatlıkla kullanılmaktadır. Baştan aşağı kırmızı giymek veya kırmızıyı ana renk olarak kullanmak da farklı hataları beraberinde getirir. Kırmızı giyerken ufak tefek detaylara dikkat etmek gereklidir.

Pembe ile Yarattığı Zıt Uyum

Kırmızı kombinlenirken pembenin uyumundan yararlanılabilir. Kırmızı renk, kadınlarda mini bir etekle pembe dar bir bluz ile ideal olacağı gibi, erkeklerde de siyah bir pantolonun üzerine kırmızı bir ceket kombini uyum sağlar. Kombinlerde çanta, kemer ve ayakkabı detaylarında ise pembe ve siyah tonlarından yararlanılabilir.

Kırmızı Kıyafet Uyumu

Kırmızıyı Detaylarda Kullanın!

Bir kot pantolon, tişört gibi sade giysilerde kırmızı renk tercih nedenidir. Küçük bir çanta, kemer, babet, küpe, ruj ya da güneş gözlüğü güzel bir detayla tamamlanır. Renginiz aynı zamanda bir elbise olabileceği gibi, bir elbiseye detay da olur. Sadece hangi ortamda ve mekanda kullanılacağına karar vermek gereklidir.

Spor Ayakkabının Kurtarıcı Yanı

Her kombinde olduğu üzere kırmızı ile oluşturulan şık kıyafetler spor ayakkabısı ile detaylandırılır. Krem, beyaz veya açık renk bir ayakkabı daha hafif bir geçiş sağlayacaktır.

Kırmızı Hangi Renklerle Giyilir

Kırmızı ile Siyahın Uyumu

Kırmızının yanına en çok yakışan renktir siyah. Kırmızı kıyafetler günlük bir kombin ile kullanılır. Siyahın zarafeti herkes tarafından bilinir. Sonsuza kadar var olmak, insanları şaşırtmak, insanları etkilemek ve gerçekten göz kamaştırıcı olmak için kırmızı siyah ile kombinlenir.

Kırmızı kombinlerde, yakın renkler, beyaz, siyah, krem renkler sıklıkla kullanılmakla beraber, daha cesaretli olanlar zıt renkler seçilir. Dolaplarda yer alan kıyafetler değişik kombinler elde ederek tasarruf da sağlayabilirsiniz.

Önceki İçerikHayatımızı Burç Yorumlarına Göre Yaşasak Ne Olur?
Sonraki İçerikAnne Sütünü Arttıran Besinler

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz