Anasayfa Astroloji Hayatımızı Burç Yorumlarına Göre Yaşasak Ne Olur?

Hayatımızı Burç Yorumlarına Göre Yaşasak Ne Olur?

22
0
Hayatımızı Burç Yorumlarına Göre Yaşasak Ne Olur

Astroloji, yıldızlar keşfedildiği andan itibaren gelişmeye başlamış bir yorum ilmidir. İnsanlar açıklayamadıkları doğa olayları ve birtakım gelişmelere ilahi anlamlar yüklemiş, böylelikle önce yıldızları ve daha sonra gezegenleri yorumlamaya başlamışlardır. Zaman içerisinde bu alışkanlık sistematik hale getirilmiş ve ortaya Astroloji denen gök cisimlerini yorumlama sanatı çıkmıştır.

Astroloji Bir Çeşit Fal Bakma Biçimi Değildir!

Astroloji sistematiği sayesinde hangi burç dilimi içerisinde doğduğunuzu biliyor ve bu burca ilişkin yorumları okuyarak karakterinizle alakalı fikir sahibi olabiliyorsunuz. Oysaki Astroloji “gelecek falı” olarak adlandırılabilecek bir yorum sanatı değildir.

Astroloji, kişinin kendisini ve geçmişini tanımasına olanak sağlar. Kişiye özel sınavların neler olabileceğini anlatır, harita ve burcunda bulunan olumlu özelliklerin nasıl kullanılabileceğini, ayrıca kişinin daha mutlu ve başarılı olabileceği konusunda yardımcı olur. Bu bakımdan günlük burç yorumu okuyarak aslında o gün yaşanacaklar değil, o gün yorumda yer alan konulara ilişkin aksiyon almak tercih edilirse yaşanabilecek olası problemler veya şanslar öğrenilebilir.

Burç Yorumlarını Okumak Pek Çok Kötü Sürprize Karşı Önlem Almanızı Sağlayabilir.

Hiç kimseden sürekli burç yorumuna göre yaşaması beklenemez ama haritasını uzman bir astroloğa yorumlatarak kendisini tanımış bir kimse daha mutlu ve başarılı bir hayat sürebilir. Örneğin Merkür retrosunda teknolojik aletlerin bozulabileceğini, iletişim ve ulaşım kanallarında aksamalar gecikmeler olabileceğini ve daha unutkan olunabileceği biliniyorsa, retro zamanlarında daha tedbirli olunabilir.

Burç yorumlarında “bu aralar unutkanlığa dikkat!” uyarısını okuduktan sonra otobüsü yakalamak ve trafiğe takılmamak için evden daha erken çıkılabilir, elektronik arızalara karşı önlem alınarak bilgisayarlar yedeklenebilir veya anahtarların çantada olup olmadığı iki kez kontrol edilebilir.

Astroloji Yorumları Çevremizi Daha İyi Anlamamıza Yardımcı Olur.

Burç yorumlarını okumak aynı zamanda kendimiz kadar çevremizi ve sevdiklerimizi de anlamamıza, tanımamıza yardımcı olur. Özellikle hediye almak için yapacağımız tercihlerde burç yorumlarını okumak bizi büyük bir zahmetten kurtarabilir.

Önceki İçerikAtatürk Kimdir? Kemalizm Nedir?
Sonraki İçerikKırmızı Nasıl Kombinlenir?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz