Anasayfa Astroloji Hangi Burç Hangi Modaya Daha Yatkın?

Hangi Burç Hangi Modaya Daha Yatkın?

137
0
Hangi Burç Hangi Modaya Daha Yaktın

Her burcun moda dünyasında farklı bir tarzı vardır. Fakat bazı burçların ilgi alanları ve hayat tarzları nedeniyle moda dünyasında başarıyı yakalaması ve fark yaratması daha kolay olmaktadır. Peki, moda dünyasına en yakın burçlar hangileri?

En Ünlü Modacıların Burcu: ASLAN

Aslan burçları ön planda olmayı sevmeleri, renkli karakterleri ve zekalarıyla bilinirler. Herkes tarafından dikkat çekmeyi seven aslanlar için giyim kuşam her zaman çok önemlidir. Onları sabah ekmek almaya giderken de önemli bir randevuya gidiyormuş gibi özenli görebilirsiniz. Her şeyden önemlisi aslanlar kendi farklarını yaratmayı severler. Bundandır ki moda dünyasının en zirvesine adını yazdırmış Coco Chanel tam bir aslan burcu kadınıdır. Modada yeni bir çağ açan dev Chanel markasının sahibi Coco Chanel, hayal gücü ve ticari zekasıyla çok büyük başarılara imza atmayı başarmıştır. Aynı şekilde dünya modasının en büyük markalarından biri olmayı başarmış Fransız Yves Saint Laurent 1 Ağustos 1936 doğumlu bir aslan burcudur. Modaya farklı bakmayı başaran hayal gücünü her alanda kullanan Yves Saint Laurent hala tüm dünya tarafından takip edilen bir marka haline gelmiştir.

Yaratıcı Zekaya Sahip: BOĞA

Bir diğer modaya yatkın burç ise Boğalar. Ünlü modacılardan Gianni Versage’nin onun kadar başarılı kız kardeşi Donatella Versage, ünlü Prada markasının kurucusu Miuccia Prada, Valentino markasının kurucusu Valentino Garavani ve daha pek çok modacı boğa burcundan. Boğaların yönetici gezegenleri Venüs’ten aldıkları enerjiyi dünyaya yansıtmak için modayı seçtikleri bir gerçek. Keyif dediğimiz zaman akla gelen ilk burçlardan biri olan Boğalar Venüs’ten aldıkları güzellik ve estetik yeteneğini işe dönüştürmeyi çok güzel başarabiliyorlar.

Venüs’ün Romantikleri: TERAZİ

Yine Venüs’ün yönettiği sanata ve güzelliğe yetenekli Terazi burçları moda alanında yeteneklerini çok iyi dile getirebilirler. Moda içlerindeki duyguları dünyaya anlatabilmek için güzel bir yoldur. Ünlü modacılardan Donna Karan terazi burcudur.

Önceki İçerikKadınlar Erkeklerden Çok Daha Fazla Konuşur. Peki Ama Neden?
Sonraki İçerikEn Hafif Yaz Yemeği: Patlıcan Ruloları

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz