Anasayfa Giyim Tarz Nasıl Yenilenir?

Tarz Nasıl Yenilenir?

11
0
Tarz Nasıl Yenilenir

Artık rutinlerden, aynanın karşısında hep aynı görüntüyü görmekten ve hatta gardırobunuzdakilerden bıktınız mı? O zaman tarzınızı yenileyin, hem gençleşin hem de ışıldayın. Böylelikle yaşam enerjinizin de ilginç bir şekilde yerine geldiğini hissedeceksiniz.

1 – Sıkıcılıkta sıyrılın ve yeni trendlere bir göz atın; moda dergilerinden, internetten yeni trendleri inceleyin ve ardından eşinizin kredi kartını aldığınız gibi doğru giyim mağazalarının yolunu tutun. Kendinize inandığınız 3 adet günlük ve 3 adet de özel günler – geceler için giysi alın.

2 – Aynanın karşısında geçin ve kendinizi şöyle bir süzün; ayna karşısına geçerek en beğendiğiniz tarafınızı belirleyin. Kimileri için uzun bacaklar, bazıları için ince belli kadehimsi bir vücut, iri göğüsler, ya da şekilli kalçalar farklı kadınların artılarıdır. Tamam işte şimdiden sonra kıyafetlerinizi bu beğendiğiniz yanınızı vurgulayacak şekilde seçeceksiniz.

3 – Kıyafet seçiminiz geçmiştekilere oranla aykırılık yükü olsun; unutmayın siz tarzınızı yenilemeye karar verdiniz dolabınızda yeni giysilere yer açmaya değil. İşte tam da bu yüzden eski, alışılmış klişe tarzlar bir kenara atın. Nasıl söyleyelim söz gelimi; asimetrik giysiler, kocaman tokalı püsküllü deri kemerler, boyun tasmaları, kocaman kemik bilezikler, ilginç şapkalar v.b. yeni ve aykırı olan her şey yeni tarzınıza ait olabilir mesela.

4 – Bütçe dağılımı; yeni tarzınız için alış veriş ederken giysiler kadar, ayakkabılar ya da aksesuarlarınıza da para ayırmayı unutmayın sakın. Zira yenilenmiş bir tarz için uygun ayakkabılar ve aksesuarlar elbette işin olmazsa olmazı olacaktır.

Önceki İçerikAcaba Size Evlilik Teklif Edecek Mi?
Sonraki İçerik4 Büyük Melek ve Görevleri

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz