Anasayfa Alışveriş Pure Beauty Cc Krem

Pure Beauty Cc Krem

296
0
Pure Beauty CC Krem

Pure Beauty CC Krem, bir Kore markası. Pure Beauty CC Kremi, Watsons mağazalarında kolaylıkla bulabilirsiniz. 40 ml Pure Beauty CC Krem, 36,90 TL’ye satılıyor. Renk tonu olarak iki çeşidi bulunuyor: Pure Beauty CC Krem Ivory ve Pure Beauty CC Krem Natural. 30 SPF (Güneş Koruma Faktörü) içeriyor. Bu sayede Güneş’ten koruma özelliği de bulunuyor.

Pure Beauty CC Kremin Özellikleri

Pure Beauty CC Krem, üç farklı rengin bileşiminden oluşuyor. Yüzdeki renk tonu farklılıklarını eşitlemeye yardımcı oluyor. Sivilce izlerini ve ciltte oluşan lekeleri gizlemeye sağlıyor. İçeriğindeki 30 Güneş Koruma Faktörü ile Güneş’ten gelen Ultraviyole ışınlarından cildinizi koruyor. Aynı zamanda cildin nem ihtiyacını da karşılamaya yardımcı oluyor.

Pure Beauty CC Kremin Yapısı ve Kullanımı

Çok kalın bir yapısı yoktur. Doğal bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Fondöten işlevi görmez. Kapatıcılığı fondöten kadar değildir. Daha doğal bir görünüm isteyenlerin tercih edeceği bir kremdir. Yoğun kusurlarınızı kapatmak için tercih etmeyebilirsiniz. Islak bitişli bir kremdir. Işıltılı bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu muazzam kremi yüzünüze süngerle ya da fondöten fırçasıyla uygulayabilirsiniz. Fırçayla daha iyi kapatıcılık elde ederken, süngerle daha az kapatıcılık ancak daha doğal bir görünüm elde edersiniz.

Pure Beauty CC Krem, ıslak bitişli olduğu için parlak bir görüntü oluşturuyor. Bu nedenle kuru ciltler ya da kuruya yakın karma ciltler bu kremi tercih edebilir. Bu cilt tipindekilere ışıltılı bir görüntü kazandıracaktır. Ancak yağlı ciltler ve akneye meyilli ciltler bu kremden memnun kalmayabilir. Bu nedenle bu kremi kullanmak isteyen yağlı ciltli kişiler, pudra yardımıyla bu kremi kullanıp, fazla yağlı ve parlak görünümü giderebilirler.

KULLANIRKEN DİKKAT EDİNİZ!

Uzun süreli kullanımlarda sivilce oluşumuna neden olabilir. Bu gibi durumlarda kısa bir ara verirseniz, cilt düzelecektir.

Önceki İçerikÜnlülerin Sokak Modası
Sonraki İçerikHamilelik Yogası

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz