Anasayfa Giyim Ünlülerin Sokak Modası

Ünlülerin Sokak Modası

45
0
Ünlülerin Sokak Modası

Sokak stili asla eskimeyen, her sezon yeni çıkan trendler karşısında asil duruşunu sergileyen, özgün, salaş bir o kadar da iddialı bir stildir. Sokak modası her kesime hitap edebilmektedir. Herkesin çok merak ettiği ve ilham almak istediği bir konuda ünlülerin sokakta nasıl bir tarza sahip olduklarıdır.

Ünlüler Sokakta Nasıl Bir Tarz Gösteriyorlar?

Gösterişli yaşantılara sahip, herkesin imrenerek baktığı, kırmızı halıda derin bir özgüven ve coşkuyla yürüyen ünlülerin sokak modası aslında normal insanlardan farklı değil. Gösterişli yaşantılarında kullandıkları parçalarla, günlük yaşantılarında kullandıkları parçaların birbirine benzer oldukları pek söylenemez.

Nitekim çoğu ünlüler de günlük yaşantılarında da kendilerine has yaratmış oldukları özgün tarzları kullanıyorlar. Nihayetine ortada buluşulan önemli konu o yılın modasıdır. Son yıllarda modanın geçmişten esinleniyor olması kendi tarzlarını yaratan ünlüleri de etkilemiştir. Kendal Jenner, Rihanna, Gigi Hadid, Victoria Beckham gibi dünyaca ünlü yıldızlar kendilerine has tarzlarını, son dönem trendleriyle birleştirerek ortaya çıkarmaktadırlar. Bu özgün tarzlar nitekim sokakların amatör modacılarına da örnek olmaktadır.

Son dönemde ortaya çıkan maskülen stil ve cinsiyetsiz giyinme stili ünlüleri etkilemiştir. Ünlülerin en çok kullandıkları diğer kurtarıcı parça ise beyaz gömlekleridir. Sade olduğu halde her tarza ayak uydurabilen beyaz gömlekler vazgeçilmez kombin tamamlama parçasıdır. Moda da eskiye dönüş olduğu için bu ünlülerin sokak stillerine de yansımıştır. Mesela 80’li yıllarda kullanılan trençkotlar oldukça tercih edilen bir parça olmuştur. Uzun salaş trençkotlar ve üzerine tamamlayıcı olarak kullanılan şallar oldukça kullanılabilir bir kombin olmuştur.

Ünlülerin sokak modası, normal yaşam süren insanların kullandığı parçalarla benzerdir. Yırtık jean deri ceket kombinleri, salaş tişörtler, trençkotlar bütün bu rahat ama şık kombinler ünlüler için vazgeçilmezdir.

Önceki İçerikDiş ve Diş Eti Sağlığı İçin 5 Temel Vitamin
Sonraki İçerikPure Beauty Cc Krem

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz