Anasayfa Astroloji Hangi Burç Hangi Tatil Türüne İlgi Duymakta?

Hangi Burç Hangi Tatil Türüne İlgi Duymakta?

56
0
Hangi Burç Hangi Tatil Türüne İlgi Duymakta
Maceracı Koç

Macera seven koç burcu, adrenalin arayışı içinde hareketli ve doğayla iç içe olabileceği tatilleri tercih edecektir. Onun plajda yatıp güneşlendiğini görmek zor olacaktır.

Elit Boğa

Lüks düşkünü olan boğalar, pahalı ve kaliteli oteller tercih ederler. Boğa burcu dinlenmeyi aşırı seven bir burç olarak gitti otelde rahatlatıcı aktiviteler yapar. Genelde bir plajda veya sahilde onu uyurken bulabilirsiniz.

Değişiklik seven İkizler

İkizler burcunun tatile gitme amacı değişiklik olsun diyedir. Gittiği yerlerde tarihi yerler ve müzeler gezmeyi sever. İki yönü olan İkizler burcu tatilinde birden fazla ülke veya şehir gezmek isteyebilir. Turla yapılan tatiller tam ikizlere göredir.

Su Olmadan Yapamayan Yengeç

Ev hayatını seven yengeç burçları gittiği tatilde ev kiralayabilir ya da apart otel tarzı yerlerde tatil yapmak isteyebilirler. Evlerinden fazla uzakta kalmayı sevmezler. Tatilleri kısa olan yengeç burçları hep deniz kenarında olmak isterler. Ekonomik olan yengeç burcu masraflı tatilleri pek tercih etmeyecektir.

Kalabalık İçinde Bir Aslan

Diğer bir lüks düşkünü burç olan aslanlar rahatı için her türlü harcamayı yapar. Kalabalık etkinliklerin olduğu yerlerde vakit geçirmeyi sever. Dağ başında sakin bir tatil ona göre değildir. Yakın arkadaşları ile beraber gideceği bir tatil aslanı mutlu eder. Eğlenmeyi iyi bilen aslan burcu tatilini sakin olarak geçirmeyi istemez.

Rahatına Düşkün Başak

Başak burcu iletişimi seven, üretken burçlardandır. Tatile gitmeden detaylı analizler yapacaktır. Beden rahatlığına ve spora önem veren başak burcunun tatilinde vazgeçilmezleri, masaj, sauna, doğa yürüyüşleri olacaktır. Kaplıca bulunan yerleri tercih etme olasılıkları da yüksektir.

Eğlenmek İsteyen Terazi

Sosyal burçlardan biri olan terazi, sessiz ve sakin bir tatil geçirmek istemez. Tatilde gittiği yerlerde gezilmesi gereken ne kadar müze ve tarihi yer var ise gezecektir. Eğlenme vakti geldiğinde de eğlenceden de geri kalmayacaktır. Küçük tatil şehirleri terzi burcuna göredir.

Sakinlik İsteyen Akrep

Tatil anlayışı dinlenmek olan akrep yalnız kalmayı ister. Tatilde kafasını toparlaması ve bedenini dinlendirmesi gerekir. Su grubu bir burç olduğundan deniz veya göl kenarlarını tercih eder.

Seyahatin Kendisini Seven Yay

Seyahati çok seven yay burcuna yeter ki gezme olsun. Bol aktiviteli ve hareketli bir tatil tercih eder. İnsanlarla iletişimi çok iyi olan yay sakin ortamlarda tatil yapmayı tercih etmez.

Dağlarda Gezen Bir Oğlak

Tarihe önem veren oğlaklar, antik kentleri görmekten büyük zevk duyarlar. Tatil anlayışı dinlenmek olmayan oğlak burcu tatilin arasına iş bile sıkıştırabilir. Hırslı oğlak burçları çalışma hayatını tamamen unutup bir tatile odaklanamayacaktır. Doğada özgürce dolaşmak kısa soluklu tatil anlayışlarında vazgeçilmezleridir.

Tatili Keşif Gezisi Yapan Kova

Bir kova burcu tatile gidiyorsa mutlaka orada öğreneceği bir şeyler de olmalıdır. Yabancı ülkelere gitmeyi seven kova burcu, farklı kültürleri ve insanları tanımak ister. Planlı tur programları kovalara göre değildir. Tarihi yerleri, eski yerleşim yerlerini gezmeyi çok severler. Denizi çok seven kovalar, saatlerce plajda güneşlenmeyi sevmez. Denizine girer ve çıkar. Bağımsız ve dengesiz olan kovaların tatil anlayışı da sürekli değişebilir.

Romantik Yerler Seven Balık

Yine bir su grubu burcu olan naif balık burçları suya, denize en çok bayılan burç olabilir. Denizden saatlerce çıkmayabilirler. Dinlenebilecekleri bir tatil tercih eden balıklar otelden dışarı adım atmak isteyebilirler. Sakinlik ve huzur onlar için önemlidir.

Önceki İçerikGnostisizm Nedir?
Sonraki İçerikBitcoin Nedir?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz