Anasayfa Trendomi Çok Bilinmeyen (Faydalı) 12 Android Uygulaması

Çok Bilinmeyen (Faydalı) 12 Android Uygulaması

50
0
Çok Bilinmeyen (Faydalı) 12 Android Uygulaması

Android cihazlarda bulunan uygulamalar, hayatımızı daha da kolaylaştırmaktadır. Listemizde yer alan bu uygulamaları ücretsiz olarak indirip faydalanabilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde telefonunuzda çeşitli özellikler elde edeceksiniz.

1. Rando (2.1 MB)

Dünyanın dört bir yanında bulunan rastgele insanlara, bulunduğunuz yerin fotoğrafını gönderen uygulamadır. Güzel bir manzaraya karşı oturuyorsunuz ve sadece bir tıkla, fotoğrafı gönderiyorsunuz. Fotoğrafınız dünyada herhangi yere “iniyor”. Aynı zamanda, siz de farklı bölgelerden resimler alıyorsunuz. Dünya ile bağlantı kurmanın en güzel yoludur. Ancak, uygulamayı kullanırken kişisel fotoğraflarınızı göndermediğinizden emin olun.

2. Disa (36 MB)

Arkadaş listenizdeki herkesle iletişim kurmak için bazen birden fazla sohbet uygulamaları arasında geçiş yapmak zorunda kalıyorsunuz. Disa uygulaması ise, size bu konuda yardımcı oluyor. Disa, bütün platformları tek bir uygulamada toplamaktadır. Disa ile Facebook, Messenger, Whatsapp, Telegram ve daha pek çok, çeşitli sohbet platformlarını bir araya getirerek, iletişim ağlarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.

3. Forest (2.1 MB)

Forest uygulaması sayesinde, arkadaşlarınız ve aileniz ile geçireceğiniz zaman artacaktır. Bu uygulama sayesinde, telefon bağımlılığınızı azaltabilirsiniz. Forest uygulaması, bir orman yaratmanızı amaçlar. Ancak bu ormanı oluşturmak için telefonunuzu kullanmamanız gerek. Uygulama aracılığı ile ilk başta tohumlar ekiyorsunuz. Ancak ektikten sonra telefona bakarsanız, tohumunuz ortadan kalkar ve temelini attığınız ağacı kaybedersiniz. Uygulama sayesinde, telefon bağımlılığınızı azaltabilirsiniz.

4. FlipLip (13 MB)

Eğlenceli bir uygulama olan FlipLip sayesinde, seslerinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Uygulumayı indirdikten sonra, sesli mesajınızı uygulamaya kaydediyorsunuz ve bu uygulama sayesinde, çeşitli ses filtreleri ile ses kaydınızı daha eğlenceli hale getiriyorsunuz. Eğlenceli sesli mesajlarınızı, Facebook, Messenger üzerinden, doğrudan arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

5. Calcu (1.8 MB)

Hesap makinesi uygulamasıdır. Ancak normal hesap makinelerine göre daha fazla seçenek barındırır. Matematik severler için kullanışlı bir uygulamadır.

6. Link Bubble Browser (2.5 MB)

Tarayıcı görevi gören uygulama, Facebook gibi platformlarda içeriğine bakmak istediğiniz sayfaları, yükleme süreci boyunca beklemeden ve direk tam ekran olarak açmadan, arka planda bir baloncuk üzerinde bekletir. Baloncuk, açmak istediğiniz sayfanın yüklenme durumunu gösterir. İstediğiniz zaman baloncuğa dokunduğunuzda, bağlantı içeriğini tam ekran görebilirsiniz.

7. Versus (5.2 MB)

Versus uygulaması, istediğiniz her kategoride, 2 veya daha fazla şeyi karşılaştırmanıza yardımcı olur. Kategorilerin çeşitliliği her geçen gün giderek artıyor. Hangi telefonu satın alacağınızı veya seyahat edeceğiniz şehir konusunda bilinçli kararlar almanızı sağlar. Sadece ihtiyacınızı girin ve bu sayede daha iyiyi seçin.

8. Moves 2.6 (MB)

Bisiklete kullanirken, yürürken ya da koşarken bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulama, yürüdüğünüz adımları sayar. Bunun yanı sıra, iş yeriniz, eviniz gibi sık sık gittiğiniz yerleri tanıma özelliği vardır. Moves’in amacı, günlük aktivitelerinizin öne çıkan özelliklerini göstermektedir.

9. Tidy 9 (MB)

Galeriniz fotoğraflarla dolu ve düzensiz ise, Tidy size yardımcı olur. Uygulama, fotoğraflarınızı sadece bir kaydırma ile düzenler. Dakikalar içinde, binlerce fotoğrafa hitap etme potansiyeline sahip olan uygulama, onları zaman, mekan hatta boyutlara göre düzenler.

10. CM Transfer (2.2 MB)

CM Transfer uygulaması ile hızlı bir şekilde akıllı telefonlar arasında dosya paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda, uygulamaları da doğrudan bir telefondan diğerine gönderebilirsiniz. GB’ları kapsayan filmler bile saniyeler veya dakikalar içinde paylaşılabilir.

11. Unclouded 11 (MB)

Unclouded uygulaması, depolama alanı sunmaktadır. Bulut depolama alanları sunan pek çok platform olsa da bu platformlarda aşırı yüklemeler sonucu, fotoğraf, video ve dosyalarınız düzensiz hale gelebilir. Unclouded uyglaması, Dropbox ve Drive ile birlikte uyumlu çalışmakta ve sık kullandığınız dosyaları daha üste yerleştirmektedir. Aynı zamanda, büyük boyuta sahip dosyaları da size bildiriyor.

12. Musixmatch Music Lyrics Player (18 MB)

Musixmatch, sizlere karaoke imkanı sunuyor. Bu sayede, telefon ekranınızda o an çalan şarkı sözleri yer alıyor ve kareoke keyfini çıkarıyorsunuz.

Önceki İçerikGuess 2018 Yılı Kadın Saat Modası
Sonraki İçerikEtli Bezelyeli Kuskus Yemeği

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz