Anasayfa Anne & Bebek En İyi Bebek Şampuanları

En İyi Bebek Şampuanları

31
0
En İyi Bebek Şampuanları

Bebeklerin hassas olduğu bir diğer önemli konu da şampuanlardır. Anne, şampuanı seçerken, özelliklerine çok dikkat etmeli ve bebek için uygun olup olmadığını öğrenmelidir. Piyasada bebekler için üretilen şampuanların ne gibi farklılıkları vardır? Bebek şampuanı seçimi nasıl yapılmalıdır?

1- Dalin Bebek Şampuanı

Dalin, dünyanın en bilinen ve önde gelen şampuanlarından biridir. Bu şampuanın; alerjenik olmaması, göz yakmaması, alkol içermemesi, SLS içermemesi gibi özellikler, çoğu anne tarafından tercih edilmesine yardımcı olmaktadır.

2- Bübchen Bebek Şampuanı

Almanya’nın en önemli bebek şampuanı ve temizlik ürünleri markası olan Bübchen, zaman ilerledikçe globalleşmiş ve tüm Dünya tarafından sevilen bir marka olmuştur. Bu şampuanın; ph dengeleyici olması, saçı ve cildi kurutmaması, sabun maddesi içermemesi, papatya, buğday proteini ve bitki özlü hammadde içermesi nedeniyle annelerin bir numaralı tercihi olmuştur.

3- Uni Baby Şampuan

Yerli bir marka olan ve Türk annelerinin tercih ettiği bebek şampuanlarının başında gelen Uni Baby, boyasız ve köpüksüz olmasıyla ön plana çıkıyor. Bu şampuanın; bebeğin saç derisini canlandırması, göz yakmaması, boya içermemesi, alerjiye neden olmaması gibi birçok özelliğinden ötürü en çok tercih edilen şampuanlar arasındadır.

4- Chicco Bebek Şampuanı

Chicco’da en çok tercih edilen bebek şampuanlarından biridir. Bu şampuanın; paraben, alkol, boya, SLS, SLES içermemesi, bebeğin cildinin ph dengesini koruması, cildini ve kafa derisini kurutmaması gibi birçok özelliği taşıması, en çok tercih edilen şampuan markalarından biri olmasını sağlamıştır.

5- Johnson’s Baby Bebek Şampuanı

Özellikle, ürettiği bebek yağları ile dünyaya ün salan bu marka da en çok tercih edilen bebek şampuanı markalarından biridir. Bu şampuanın; göz yakmaması, yeni doğan bebekler için uygun olması, alerjik reaksiyona neden olmaması, sabun ve paraben içermemesi, bu markayı en çok tercih edilen şampuan markalarından biri haline getirmiştir.

6- Sebamed Bebek Şampuanı

Sebamed, cildin ph dengesi ile uyumlu ürünler üreten, cilt dostu bir şampuan markasıdır. Bu şampuanın; bebeğin kafa derisinin direncini arttırma, renklendirici içermeme, 5.5 ph derecesi ile asit manto gelişimine destek sağlaması, gibi bir çok özelliği, bu markayı en çok tercih edilen şampuanlar arasına yerleştirmiştir.

Önceki İçerikZambaklar Ülkesi Finlandiya
Sonraki İçerikDoğurganlık Kabiliyetini Arttırmak İçin Hangi Gıdaları Tüketmelisiniz?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz