Anasayfa Astroloji Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Özellikleri

81
0
Akrep Burcu Özellikleri

Zodyak’ın 8. burcu Akrep (24 Ekim – 22 Kasım) kavgaya bayılır ve parasal değeri bulunan şeyleri önemser. Basitçe söylemek gerekirse, Akrepler güçlüdür, komuta eder, yoğun, tutkulu ve gayretlidir. Tahrik edici, adanmış, sadık, hırslı ve ayrıca güven vericidir. Meraklı ve öğrenmeye hazır olan Akrep bireyleri, herhangi bir konuya fazlasıyla katkıda bulunabilecek kadar akıllı ve motive insanlardır. Bununla birlikte, Akrep gücünün bu niteliklerde yatması durumunda, onun en zayıf yönlerinin de bunlara dayanması dikkat çekicidir. Evet, bu büyüleyici bireyler pes etmekten hoşlanmazlar ve kaybetmektense ölmeyi tercih ederler.

Yine de, bu tutumları kendilerine acı verir. Ateşli bir tutku yanlış yönlendirilip fanatizm haline geldiğinde, Akrep her zaman olduğu gibi durdurulamaz hale gelir. Ancak bu, Akreplerin korkutucu olduğu anlamına gelmemektedir. Aksine, Akrepler sevimli, güvenilir arkadaşlar ve harika aşıklardır. İçten içe oldukları gibi yumuşaktırlar, sevdiklerinin ve çocuklarının isteklerine mutlulukla boyun eğer ve ailelerinin mutluluğu için her şeyi yaparlar. Aşka duyarlı ve tüm duygusal bağlarına karşı istekli ve özenli olan Akrep bireyleri, en iyi arkadaşlardan bazılarıdır. Eğer bir kişi gerçekten kendisine zarar vermeye kalkışırsa, öfkesini kaybeder ve intikam alır.

 • Yönetici gezegen: Plüton ve Mars
 • Element: su
 • Karakter: Sabit (= kararlılık)
 • Sembol: Akrep, Yılan, Kartal
 • Sembolün anlamı: Dayanıklılık, kalıcılık, gizlilik ve başarılı olmak için gizli bir dilek anlamına gelir.
 • Özellikleri: şiddetli, odaklanmış, negatif, dilsiz ve duygulu.
 • Dikkate değer nitelikler: Enerjik, eylem odaklı, korkusuz, inatçı, düşünceli, kararlı, anlamlı, odaklanmış, sadık, sabırlı, hırslı, tutkulu.
 • İstenmeyen kişilik özellikleri: Duygusal olarak sert, alaycı, şüpheli, yıkıcı, haklı, hoşgörüsüz, acımasız.
 • En şanslı taşı: Kızıl Mercan.
 • En şanslı renkler: Kırmızı, Bordo
 • En şanslı numaralar: 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72, 81, 90
 • Uyumlu burçlar: Yengeç, Balık
 • En şanslı Gün: Salı
 • En derin ihtiyaç: Dönüşüm
 • Denge için en çok ihtiyaç duyulan kalite: Nesnelere daha geniş bir bakış açısı
 • İlgili çiçekler ve bitkiler: Funda, sardunyalar ve orman gülleri gibi koyu kırmızı çiçekler, dikenli bitkiler.

Akrebin Doğası

Bazı astrologlar, Akrep burcunun içe dönük bir dişil burç olduğu kanaatindedir. Bununla birlikte, doğası belirgin bir şekilde farklıdır ve yaş arttıkça doğaları da gelişmeye devam eder. Bazen gerçek amaçlarını değerlendirmek büyük bir problem ortaya çıkarabilirler. Bazıları, geri adım atma şansı elde edinceye kadar pek şikayet etmeyen, çok pasif bir burç olarak kabul edilebilir. Ancak, analoji dışında, risk alma kabiliyetine sahiptir ve gizli olan şeylerden daha fazla heyecan duymaktadır.

Akrep Burcu Genel Özellikleri

Akrep en yoğun burçlardan biridir. Tutkuları, atılganlıkları, kararlılıkları ve hırslarıyla tanınırlar. Dönüşüm ve yenilenme gezegeni Plüton, bu su burcunun yönetici gezegenidir. Akrep burcu ayrıca Zodyak grafiğinin en duygusal işareti olarak kabul edilir. Doğuştan gelen doğal liderler Akrepler, durum ne olursa olsun her zaman gerçeği ararlar. Bu burcu daha iyi tanımak için Akreplerin olumlu ve olumsuz özelliklerine bir göz atalım.

Akrep Burcu Olumlu Özellikleri

Odaklanmış

Akrep bireyleri odaklanmış ve rekabetçidir. Bir şey istedikleri zaman bunun için peşinden giderler. Ayrıca, dikkatlerini bir konuya verdiklerinde, onu ne pahasına olursa olsun elde etmeye çalışırlar.

Cesur

Akrepler çok cesur ve güçlüdür. Yaşamdaki zorluklardan korkmazlar, bu yüzden daha muhafazakar burçlar için çılgınca bir risk gibi görünen şeyler cesur yürekli Akrep için normal sayılır.

Sadık

Akrep hakkındaki en olumlu yargılardan biri, diğer kişilere olan sadakatleridir. Akrepler güvene ve dürüstlüğe değer verir. Bu, onları şiddetle sadık bir burç haline getirir ve partnerlerinin de aynı şekilde olmalarını bekler. Saygı duyduğu ve yakınında tuttuğu kişiye inanılmaz sadakat, cömertlik ve nezaket ile davranır.

Yüreklerinin sesini herkesin beklediğinden daha fazla takip eder. İlişkileri söz konusu olduğunda inanılmaz derecede adanmış, özenmiş ve sadık olabilirler. Aşık bir Akrep, sadık, güçlü, koruyucu, ılımlı, sevgi dolu ve sonuna kadar kendini adamış olacaktır.

Hırslı

Akreplerin büyük hırsları ve onları çaba göstermeye zorlayan güçlü bir rekabet özelliği bulunur. Akıllarına koydukları her şeyi başarabilirler ve pes etmezler. Şiddetle bağımsızlardır.

Akrep Burcu Olumsuz Özellikleri

Kıskanç

Bu kişilerin ne kadar kıskanç olabileceği konusunda sınırları asla bilemezsiniz. Akrepler için kıskançlık, intikam ile birlikte ilk sırada yer alır. Bir Akrebe kötü bir şey yaparsanız, o zaman size bedelini tamamen geri ödeteceklerdir.

Ketum

Akrep burcu gizemli bir burçtur. Akrepler, duygularını korumak için ve gizli karakterleri nedeniyle insanlara kendileriyle ilgili hiçbir şeyi kolayca anlatamazlar.

Hakim

Kontrol düşkünleri oldukları su götürmez bir gerçektir. Her zaman başkaları tarafından kontrol edilmekten asla hoşlanmazlar. Her zaman egemen olmak ve hakimiyet kurmak isterler. Davranışlarını kolayca değiştiremezler.

İçerlemiş

Bir Akrebe alınacağı ya da kırılacağı bir şey yaparsanız, bunu ihanet olarak algılamaları an meselesidir. Davranışlarınızın onlarda zaman zaman büyük bir hınç oluşturma olasılığı oldukça yüksektir. Onlara zarar vermenize izin verir, daha sonra deneyimlerine odaklanarak daha güçlü ve zeki olmaya çalışırlar. Bir Akrebin özelliklerini anlamak, daha iyi ilişkiler kurmanıza yardımcı olacaktır.

Aşk ve İlişkiler

Gizemli Akrep, tamamen üstüne titrenmiş ve güçlü bir partner olabilir. Bir insanı sevdiklerinde aşkları son derece şiddetlidir. Bir ilişkide çok fedakarlık eder, bağlılıklarını, derinliklerini ve sadakatlerini kanıtlarlar. Aşık akrepler, bol cesarete ve duygusal güce sahiptir. Acıtsa bile size karşı daima dürüst olacaklardır. Akreplerin gerçekten iyi bir kalbi bulunur, ancak bunu diğer insanlara göstermesi biraz zaman alır. Bir Akrep hayatınızı değiştirecek aşkın ta kendisi olabilir. Akrepler ilişkilerinde çok gelenekseldir ve işlenmeyi tercih ederler. Duygusal ilişkilerde, sizinle ilgili her şeyi bilmek isteyeceklerdir. Mükemmel muhalifler olabilirler. İlişkilerde, derin duygularını ve ruh hali değişimlerini kaldırabilecek bir partner ararlar. Daima partnerleriyle manevi düzeyde bağlantı kurmaya çalışırlar. Bir ilişkide, Akrepler başkalarının sizi hiçbir şekilde rahatsız etmesine izin vermeden, daima yanınızda olacaklardır.

Arkadaş ve Aile

Ailelerine çok sadık olarak tüm ailevi yükümlülüklerini kolayca yerine getirir. Bir Akrebin yakınındaysanız, kendinizi son derece korunaklı ve özenli hissedersiniz. Ayın etkisinden dolayı, bu burçlar hassastır ve duygularını dengelemeyi öğrenmeleri gerekir. Son derece özenli ve aile odaklı oldukları dikkatten kaçmaz. Çok sadık ve özverili kişiler olabilirler. Bir Akrebin bir arkadaşında aradığı nitelikler özgünlük ve dürüstlüktür. Gerçekten esprili mizah anlayışlarını paylaşacak iyi huylu insanlarla birlikte olmayı severler. Bir Akrep ile güvene dayalı bir bağ kurulduktan sonra, sadık ve uzun süreli arkadaşlar edinirler ve bağlılıklarını kanıtlamak için her şeyi yaparlar. Akrepler, arkadaşlarına aileleri gibi davranırlar.

Kariyer ve Para

Akrepler rekabetçi olma eğilimindedir ve bu da kararlılıkla başarıya ulaşmaları için kariyerlerine hizmet edebilir. Akrebin konsantrasyon seviyesi ve kararlılığı, hedeflerinin her seferinde başarılı bir şekilde tamamlanmasını garanti eder. Son derece analitik ve sorgulayıcı bir zihinle yeteneklidirler ve kendilerine işyerinde saygı duyulmasına bayılırlar. Akrepler, hayattaki her şeyi yoğun bir odaklanma ile düşünür ve para da dahil olmak üzere bunları araç olarak kullanırlar. Finansal kararlarında cesur ve belirleyicidirler. Risk almazlar ve dürtüleri harcamalarını yönlendirmez. Her zaman bir yerlerde gizli para saklamaya meyillidirler. Bu su burcu, gerçekten kötü bir durumu tamamen harika bir duruma dönüştürme becerisine sahiptir.

Bir Akrebi Nasıl Kendinize Çekebilirsiniz?

Akrepler çok ilginç, gizemli ve karşı konulmaz derecede çekicidir. Onları cezbetmek ve onların hayatlarında olmak istiyorsanız, Akrebi çekmek için bazı yararlı ipuçları edinebilirsiniz.

Yerinizi koruyun: Evet, onları çekmek için, Akrebin sizi aynı çıkarlarsa sahip ve onlardan hiçbir şey istemeyen biri gibi eşit olarak görmesi çok önemlidir.

İnce bir yaklaşım kullanın: Akrepler, kendilerine itiraz edilmesinden veya sözlerinin bölünmesinden, özellikle de kamusal alanda olduklarında nefret ederler. Bu nedenle, Akrepleri kendinize çekmek için ince bir yaklaşım kullanmanız gerekir.

Yalan söylemeyin: Akrep, sezgisel doğası sayesinde yalan söyleyip söylemediğinizi kolayca anlayabilir. Akreplere karşı dürüst olun, çünkü yalanlara tahammül edemezler.

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Tutku ve yoğunluk, Akrepleri tam olarak tanımlayan iki niteliktir. Bununla birlikte, sakin dış görünümleri tamamen ayrık bir his sunabilir. Akrep erkekleri genellikle sessizdirler. Bu nedenle, onlarla ilgilenirken dikkatli olunması akıllıcadır. Akrep adamları kendine güvenir ve kimsenin durumları kontrol altına almasını istemediği gibi işlerine müdahale edilmesine de izin vermez. Birine bağımlı olmalarını beklemek Güneş’in Batı’dan doğmasını beklemek gibidir.

Çok sayıda arkadaşı olmasına rağmen, sosyal kelebekler olarak kabul edilmezler. Her zaman hedeflerine odaklanmış Akrep için iş, ilerleme ve finansal iyileşmeler her zaman zihinlerinde bir köşededir. Para kazanma ve yönetmede son derece iyidir. Arada bir sallantıya kapılabilirler, ancak maddi zevkler için finansal planlamalarını ve gelecekteki güvenliğini asla tehlikeye atmazlar. Güç ve konum tam olarak bir Akrep erkeğini para dışında çeken şeydir. Bu sert ve kalıcı burç, ortalama iş tiplerine asla razı olmaz. Kesinlikle yeni bir düşünce edinmeye ve farklı bir yaklaşım benimsemeye açık olacaklardır; ancak yenisinin öncekinden daha iyi olduğuna ikna olmaları gerekiyor.

Akrep adamları gizemlidir, daima dikkatlidirler ve asla kimseye güvenmezler. Ayrıca, her şeyi bilme eğilimleri bulunur. Güçlü 6. duyuları, insanları görmelerini, motivasyonlarını bilmelerini ve böylece mümkün olduğu kadar şüpheli oldukları duygusal acıları sürdürmelerini kolaylaştırır. Akrep kolayca affedecek ve unutacak burçlardan biri değildir. Bu hassas ruhlar onları üzmeye cesaret edenleri affetmez ve unutmazlar. Bu erkekler çok tutkulu, şehvetli ve çok sayıda romantik çatışmaya sahip olma ihtimallerine sahiptir. Hem akıllı hem de güzel kadınlara karşı kendilerini çekici kılarlar. Bununla birlikte, bir kez sevgi denilen duyguyu gerçekten hissetmeleri ve gönülden ilişkiye bağlı kalmaları, dünyanın geri kalanının ne söyleyeceğini önemsiz kılacaktır.

Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep kadını zorlu, açıklayıcı ve son derece hassas olmaya meyillidir. Aşırılıkların ve yoğunluğun belirtisi olan Akrep, inanılmaz içsel çekiciliği, güzelliği ve gücü sembolize eder. Bu burç altında doğan kadınlar güzelliğin prototipi olmayabilir, ancak fantastik bir kişiliğe ve harika enerji seviyelerine sahiptir. Akrep kadınları çok özeldir ve yalnızca seçilmiş birkaç kişi onun yanına yaklaşabilir. Belirgin ve sıkı dudakları olan bu kadınların etraflarında gizlice bir hava vardır, bu da asla hafife alınmamaları gerektiğini gösteren titreşimler oluşturur. Hakkınızdaki her şeyi öğrenecekler, ancak nadiren size yaşamlarında neler olup bittiğini ifşa edeceklerdir. Elbette, bir Akrep kadınının güvenini kazanmak çok fazla zaman alır.

Her maddenin özüne yoğunlaşırlar ve hiçbir zaman gereksiz şeylerle uğraşmazlar. Akrep kadınları gerçeklikte yaşar ve belirsizlikleri kendilerini tedirgin hissetmelerini sağladığı için sürekli olarak gidermeye çalışırlar. Her şeyi bilmek ve her zaman durumların kontrolünü elinde tutmak isterler. Güç, konum ve para onları cezbeder ve sık sık bu cesur ve inatçı Akrep kadınlarını, süreçteki herhangi bir şeyi feda etmenin pahasına olsa bile amaçlarına ulaşmaya çalışırken gözlemlersiniz. Akrep kadınlarının bağımsız olduğu bilinir ve ruhlarını yükseltmek için sürekli yanlarında birilerine ihtiyaç duymazlar. Duygusal olarak, çok güçlülerdir ve kendilerine bakabilirler. Özgürlüklerine çok değer verirler ve ne yapmaları gerektiğinin söylenmesinden hoşlanmazlar.

Oldukça dikkatlidirler ve çevrelerinde meydana gelen olayların çoğunu hatırlama eğilimindedirler. Eğer onlara karşı nazikseniz, bunu hatırlayacaklar ve size minnettar olacaklardır. Kibarlık davranışlarını asla unutmazlar. Aksine, eğer onlara karşı kötüyseniz, bunu da hatırlayacaklardır; ve her durumda, sizinle birlikte bile olmaya çalışacaklardır. Akrep kadınları, uygun bir zamanda doğru kararı almalarını sağlayan mükemmel bir akıl yürütme gücüne sahiptir. Asla aceleyle kararlar almayacaklar, ki bu onları muhtemelen sorunlu bir duruma sokabilir. Bu akıllı karakteristik nedeniyle, kararlarının çoğu övgüye değer.

Hiçbir şey bir Akrep kadınını yerinden edemez. Seçimlerinde tam bir inanç var ve birileri ondan bir şeyi değiştirmesini istediği için onları değiştirmeyecektir. Sadakatinin nerede olduğunu kesin olarak bilir ve bu yüzden asla yanlış sözler vermez.

İlişki Durumu

Bir aşık olarak

Akrep, tüm Zodyak burçları arasındaki en tutkulu aşıktır. Etraflarına cinsellik yayarlar ve yakınlığı çok ciddiye alırlar. Akrep, akıllı ve dürüst bir partner arar. Bu kişiler için sevişmek, bir restoranda akşam yemeği yerken başlar. Bununla birlikte, bir kez aşık olduklarında, sonuna kadar son derece kararlı ve sadık kalırlar. Buna rağmen, ilişkiler onlar için sıkıcı bir görev gibi olabilir. Potansiyel bir eşe aşamalı ve ayrıntılı bir şekilde güven ve saygı duyarlar.

Bir baba olarak

Akrep genellikle oldukça sert bir görünüme sahiptir ve disiplinli bir baba olur. Çocuklar, babalarının bu sert dış görünüşünün ardındaki sevgisini anlamakta zorlanabilir. Bununla birlikte, bir Akrebin çocukları için sevgi göstermesi gerekir. Bu bireyler çocukları iyi yetiştirmek ve onları geleceğe doğru hazırlamak konusunda son derece kaygılı olacaklardır. Ancak aşırı kaygı bazen çocuklarını çok fazla sınırlandırabilir, bunun sonucunda çocukları boğulmuş hissedebilir. Fakat, günün sonunda, sözleri veya eylemleri ne olursa olsun, çocukları için en iyisine karar verirler.

Bir anne olarak

Sert ve yumuşak duyguların sağlıklı bir karışımı olan bir Akrep annesi sevgisini en etkili şekilde çocuklarını doğru yetiştirmek için kullanır. Bazen çok katı olabilir, ama aynı zamanda çocuklarının dış dünyadaki tüm güzellik ve ihtişamı kullanarak eğlenmelerini sağlayacaktır.

Bir arkadaş olarak

Akrepler arkadaş olarak tamamen sadık olacakları gibi diğerlerinden de aynı şeyi bekleyeceklerdir. Arkadaşlarının yardıma ihtiyacı olduğunda, daima yanlarında olacaklardır. Bununla birlikte, bir Akrep için gurur ve öz saygı çok önemlidir. Her ne kadar çok sayıda insanla samimi bir ilişki kuracak olsa da, çok az arkadaş edinmeye meyillilerdir.

 Bir Akrebe Aşık Olmak

Akrepleri tüm yaşamları boyunca çeken ve görüşlerini ve seçimlerini büyük ölçüde etkileyen şey bir olma isteğidir. Onlara göre aşk, daha fiziksel ve ebedi bir şekilde anlaşılması ile birlikte, her türlü fedakarlığa layıktır. Seks, gizliliği bulmanın, fiziksel engelleri aşmanın ve Akrebi sonsuza dek memnun eden öz bilincin akorlarına dokunmanın bir yoludur. Bir Akrebin dünyasında cinselliğin daha büyük bir öneme sahip olması şaşırtıcı değildir.

Akrep güçlü, koruyucu, yumuşak, sevgi dolu ve sadıktır. Başlangıçta oyunu soğuk ve mesafeli oynayabilirler. Birine yakınlaşmaya karar vermeden önce, kişinin her küçük nüansını analiz etmek için uzun zaman değerlendirme yaparlar. Bu manyetik ve güçlü varlıkların, karşılarındaki insanın dikkatini ve beğenisini çekeceği kesin. Birçok kişi mistik cazibelerine avlanır, ancak bu onları pek etkilemez. Ölçülü ve temkinli aşık, harika bir lütuf ve öz-iradeye sahiptir. Bir ilişkiye sahip olduklarında veya baştan aşağı aşık olduklarında derinden ve yoğun bir şekilde o insanla ilgilenirler. Romantik aşıklar oldukları için cinsellik de aşk dünyasında bir gurur kaynağıdır. Tüm bunlara rağmen, Akrepler güvensiz ve korkak varlıklardır. Her zaman sahip oldukları sevgiyi kaybetmekten korkarlar.

Cinsellik

Onlara olağanüstü bir cinsel çekicilik katan unsurlar hakkında karşı konulmaz hipnotik bazı özellikler bulunur. Doğrudan ruhunuza yönelen delici gözlerle, sizin üzerinizde garip bir tür cinsel etki kazanabilirler. Bu burca deli gibi aşık olmak tehlikelidir. Ancak bir Akrebin size aşık olması çok daha zordur. Ortalama Akrepler, başkalarının onlara yaklaşmasını oldukça zorlaştıran bir tavır sergilerler. Güven bu burçlarda kolay bir duygu olmadığı için, Akreplerin kabuklarını açmaları ve gardlarını düşürmeleri çok fazla zaman alır. Bu, onlara cinsel açıdan çekici olabilecek bir gizem havası verir. Bu kişilerin soğuk kontrolünün altında yatan sebebi bulma zorluğu birçok insanı içine çeker.

Akrepler duygusal olarak soğuk olduğu ve zaman zaman hesapçı olduklarını izlenimini verse de, bunun nedeni yalnızca çok yoğun şeyler deneyimlemeleri ve incinmekten korkmalarıdır. Sular durulduğunda Akrebin gerçek duyguları güçlü, her şeyi tüketen cinsten ve derindir. Gerçekte, bu en tutkulu burçlardan biridir ve Zodyak’ın en başarılı sevgili adayları olarak iyi bir üne sahiptir. Akreplerin cinsel dayanıklılığı efsanevidir. Akrep için seks, ciddiye alınması gereken bir şeydir. Karşılıklı teslim olma yoluyla elde edilen manevi birliğin gücüne giden bir yoldur. Ayrıca, Akrebin ifade etmekte zorlandığı bastırılmış duygular için hayati öneme sahiptir. Anlamanız gereken şey, bir Akrep tam olarak sevmeyi taahhüt ettiği zaman, onların büyük bir cinsel sadakat ve bağlılık sunabilecekleridir. Onların gözünde sonsuza kadar sürecek ve ya hep ya hiç yaklaşımıyla, oldukça saplantılı olabilirler. Bir Akrebin güvensizlik duygusu ne kadar yüksekse – ki bu geçmişte ne kadar incindiğine bağlı olacaktır – bu burcun kıskançlığının ve kontrol ihtiyacının yüzeye çıkma olasılığı daha yüksektir.

Akrepler normalde pek cinsel sadakatsizliğe başvuracak türden insanlar değildir. Güvenlik konusundaki derin ihtiyaçlarından dolayı, ilişkilerinde aradıkları şey bağlılık ve kalıcılıktır. Genellikle, bir Akrebin başıboş kalmaya meyilli olduğu tek zaman, partnerinin ihanetine karşılık verme ihtiyacıdır. Affetmeyi ve unutmayı zor gören bir burç olarak, Akrep asla ilişkilerinin bozulmasına tahammül edemez.

Sağlık

Akrep iyi bir direnç gücüne sahiptir ve bu nedenle normalde bir sağlık sorunuyla karşılaştığında çabucak iyileşir. Kazalarla karşı karşıya kalmaya meyillidirler ve bu temelde risk alma eğiliminden kaynaklanmaktadır. Ayrıca, cinsel organları, boğaz, bağırsaklar, akciğerler ve prostat beziyle ilgili bozukluklara duyarlıdırlar. Bu yüzden gerekli özeni göstermeleri gerekir. Duygularını tüm yaşamları boyunca ifade etmekten kaçınırlar, ayrıca bağırsaklarını etkileyebilecek psikosomatik bozukluklara da oldukça eğilimlidirler.

Muhtemel Sağlık Kaygıları

Akrep Burcu astrolojik olarak insan vücudunun üreme sistemi ve ayrıca insan temizliği ile ilişkilidir. Yani, bu açıkça, oldukça hassas olduğu için zayıf ya da savunmasız bir noktadır. Çoğu Akrep, enerjilerini yaratıcı arayışlara yönlendirerek aşırı cinsel isteklere karşı korunma gerektirir. Ayrıca kendilerini cinsel yolla bulaşan hastalıklara, enfeksiyonlara, toksik sendromlara, hemoroitlere veya üreme sistemi veya boşaltım sisteminin rahatsızlıklarına karşı korumaları gerekir. Genel olarak, Akrepler aşırı baharatlı yiyeceklerden ve çok çeşitli yemeklerden uzak durmalıdır. Açık hava, bu kişiler için iksir gibi çalışabilir.

Önerilen Beslenme Düzeni

Sağlıklarını korumak için, Akrepler bol su içmeli ve iyi kolesterol ve çinko içeren yiyecekler yemelidir. Bu kişiler için önerilen yiyecekler arasında avokado, istiridye, incir, kiraz, süzme peynir, soğan, havuç, kuşkonmaz, hardal, karnabahar, hindistan cevizi, balık ve ıstakoz yer alabilir. Her ne pahasına olursa olsun alkolden kaçınılmalıdır. Akrepler harika rejeneratif güçlerle doğuştan yeteneklidir. Amino asitler ve vücut için yapı taşları sağlamak adına protein alımlarının yeterli olduğundan emin olmaları gerekir.

Fiziksel Yapı

Akrepler, genellikle güçlü bir şekilde inşa edilmiş, kalın omuzlara, keskin yüz hatlarına sahip olabilir. Genelde yeterince kendine güvenli görünürler. Güçlü, ancak iddiasız güçlerini korudukları için, doğaları gereği oldukça gizemlidirler ve ciddi bir görünüm tercih ederler. Düz yanak kemikleri ile kare bir alın ve çeneleri vardır. Büyüleyici gözler, kısa bir boyun, ince ama hassas dudaklar ve kalın kahverengi saçlar bu kişilerde dikkat çeker.

Güzellik

Gizemli, duyusal Akrebe göre kırmızı, en sevilen renktir. Gözlerinin güzelliği, göz farı, rimel ve sahte kirpikler ile artar. Vahşi tarafları pembe veya koyu kahverengi rujla ortaya çıkar. Denemekten korkmazlar ve eski kıyafetlerini zahmetsizce son trendlere göre en moda trendlere dönüştürebilirler. Parlak renkleri ve süslenmeyi severler. Stil sahibi bir tarzla kendilerini ifade etmenin bir yolu olan farklı siyah, bordo veya kırmızı tonlarında iç çamaşırları giymekten hoşlanırlar.

Önceki İçerikDivriği Ulu Cami Önemi Nedir?
Sonraki İçerikEn Çok Dünya Kupası Kazanan Ülke Hangisidir?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz