Anasayfa Astroloji Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Özellikleri

258
0
Terazi Burcu Özellikleri

Zodyak’ın 7. burcu olan Terazi (23 Eylül – 23 Ekim), dengeli kantar sembolü ile temsil edilir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, çoğu Terazi bireyleri değişik derecelerde de olsa dengeli ve dengeleyicidir. Ayrıca, bir kantarın her zaman iki yönü olması gibi, bu insanların da iki tarafı vardır. İkizlerden farklı olarak, çoğu birey, bu yönlerinin kişiliklerini yönetmesine izin vermez. Çoğu şeyden daha çok adalete değer verirler ve doğal düzenleyicilerdir. Kendi başına, çoğu Terazi çatışmalardan ya da tartışmalardan uzak duracak ve aynı zamanda anlaşmazlığa neden olmayı tercih etmeyecektir. Bu özellik sayesinde iyi takım oyuncuları olabilirler. Samimi, sevimli ve çekici Terazi bireyleri, arkadaşları arasında da oldukça popülerdir. Grup içinde yetenekli, güvenilir ve dengeli olma eğilimindedirler. Ancak, çevreleri tarafından kendi yararları için çok manipülatif veya inatçı olarak bulunabilirler. İlişkilerde, fazlasıyla sevgi dolu ve dikkatlidirler. Güzel, zarif partnerler olarak harika ilişkiler yaşayabilirler.

 • Yönetici gezegeni: Venüs
 • Element: Hava
 • Karakter: Kardinal (= aktif)
 • Sembolün özellikleri: Uyum, Adalet ve Dengeli Bir Doğa
 • Özellikler: Havadar, Kardinal, Eril, Pozitif, İnsancıl
 • Dikkate değer nitelikler: Düşünceli, tarafsız, zarif, mütevazi, uyarlanabilir, ikna edici, şefkatli, neşeli, sempatik, cömert, dokunaklı, dengeli.
 • İstenmeyen kişilik özellikleri: Kararsız, aşırılık yanlısı, umursamaz, aceleci, fazla duyarlı, mesafeli.
 • En şanslı taşlar: Pırlanta, Beyaz Safir ve Beyaz Topaz.
 • En şanslı renkler: Pembenin her tonu, Beyaz,
 • En şanslı numaralar: 6, 15, 24, 33, 42, 51, 60
 • Uyumlu burçlar: İkizler, Kova
 • En şanslı gün: Cuma
 • En derin ihtiyaç: Aşk, Romantizm, Sosyal Uyum.
 • Denge için en çok ihtiyaç duyulan kalite: Öz Benlik Duygusu, Kendine Güven, Bağımsızlık.
 • İlgili çiçekler ve bitkiler: Ortancalar, Gonca Güller, Zambaklar, Menekşe, Tüm Mavi Çiçekler.

Terazinin Doğası

Bir Terazinin en belirgin niteliği, yaptığı her şeyde bir denge arama ihtiyacıdır. Bu kişilerin bilinçleri, etraflarındaki her şeyi nasıl dengeleyeceğine dair fikirler tarafından engellenir. Karşı tarafla birlikte aradıkları şey uyumu korumaktır. Ayrıca çok seviyelidirler; bu nedenle pratik çözümler için ilk olarak başvurulurlar. Çok enerjik oldukları için, aynı zamanda çok uyanık ve çeviktirler, ancak çok fazla çalıştıklarından, kolayca yorulurlar. Değişken ruh halleriyle doludurlar. Bazen çok olumlu, yardımsever, neşeli ve arkadaşça davranırlar; ancak, diğer zamanlarda etraflarını çevreleyen kusursuz bir karanlık ruh halleri olabilir. Bu tür zamanlarda başkalarının acılarına karşı tamamen olumsuz ve aşırı duyarsız olabilirler. Bulundukları yerde kendileri için en iyisini yapmak asına yeterli potansiyele sahip olmalarına rağmen, genellikle diğer fırsatları araştırıp odak noktalarını kaybetme eğilimindedirler.

Terazi Burcu’nun ana gezegeni, sevgi ve arzu ile ilgili olan Venüs’tür. Bununla birlikte, çoğu zaman yanlış anlaşıldığı üzere, Venüz her zaman romantizm, güzellik ve fiziksel sevgi ya da şehvet ile ilgili değildir. Aynı zamanda ideal aşkın simgesidir. Terazi burcu kişiler güzel bir tablo veya sanat eseri gördüklerinde Venüs’ün etkisiyle takdir edeceklerdir. İçlerindeki derin, güzellik algısı da Venüs ile ilgilidir.

Terazi Burcu Olumlu Özellikleri

1. Tatlı

Terazi burcu bireyler öylesine tatlıdır ki başkalarını hemen etkileyebilirler. Her zaman herkese söyleyecek olumlu bir şeyleri vardır.

2. Romantik

Herkes aşık olabilir biraz, ama Terazilerin aşkı diğerlerinden farklı bir şeydir. Tamamen aşk sarhoşu olmaya karşı savunmasızlardır.

3. Büyüleyici

Teraziler sadece salt çekicilikle doğmuş gibilerdir. Son derece etkileyici ve biraz flörtöz olabilirler. Samimi ve büyüleyici doğaları onları başkaları için inanılmaz derecede çekici kılar.

4. Adil

Mantıklı zihinlere ve adil yargıya sahip olmaları ile bilinirler. Teraziler her zaman adil çözümleri teşvik eder ve söylenenlere odaklanır. Bu özellik, onları harika arabulucular yapar.

5. Anlayışlı

Klas olmanın yanı sıra, sosyal ve tutkulu bu kişiler aynı zamanda çok da anlayışlıdır. Çoğu insanın kaçırdığı şeyleri yorumlayacak şekilde düşüncelilerdir.

Terazi Burcu Olumsuz ve Olumsuz Özellikleri

Terazi Olumsuz Özellikleri

1. Tembel

Tembel Teraziler bazen fiziksel veya zihinsel olarak verilen bir işi tamamlayazmlar. Kolay olan şeyleri yapmayı tercih ederler.

2. Kararsız

Burç sembolünün de bir işareti olarak, biraz kararsız oldukları bilinmektedir. Her kararın artılarını ve eksilerini sürekli olarak tartıştıkça hangi yöne gideceğine karar vermekte zorlanırlar.

3. Güvenilmez

Onları güvenilmez kılan şey birkaç farklı kişiliğe sahip olmaları. Bazen kendileri için bile nerede duracaklarını bilemezler. Bu nedenle Terazilere başka insanların ciddi durumlarda güvenmesi zordur.

4. Yüzeysel

Terazi bireyleri çok yüzeyseldir. Yönetici gezegenleri Venüs olduğu için görsel güzelliğe daha çok düşkündürler.

5. Manipülatif

Terazilerin başkalarını manipüle etme eğilimi vardır. Başkalarının zayıf yönlerini bilme yeteneğine sahip olduklarından, herhangi birini manipüle etmeleri ve istediklerini yaptırmaları kolaydır. Bir Terazinin özelliklerini anlamak, daha iyi ilişkiler kurmanıza yardımcı olacaktır.

Aşk ve İlişkiler

Bir Terazinin kalbini kazanabilecek kişi çok şanslı olacaktır. En yumuşak kalpli ve romantik burçlardan biridir. İlişkilerinin eşit bir şekilde dengelenmesi beklenir. Uzun vadeli bir ilişki kurmak için çok büyük miktarda enerji ve zaman harcayacaklardır. Aşık Teraziler, eşlerini mutlu etmek için ellerinden geleni yapacakları gibi, kendilerinden de çok şey verecektir. Bir kez sevdiklerinde çok sadıklardır. İlişkilerinde uyum için çabalarlar. Onların kalbini kazandıktan sonra, en iyi yanlarını elde edersiniz. Terazi burcu en düşünceli, naif ve sevgi dolu burçlardan biridir. Ayrıca, sevdikleriyle saatlerce sohbet etmekten hoşlanır. Basit eğlenceler ve yaşamın güzelliğinin tadını çıkarırlar.

Arkadaşlar ve Aile

Terazi bireyleri yakın arkadaşları ve aileleri ile derinden ilgilenir. Sadece hayatta adalet ve barış ararlar. Çok kolay bir şekilde arkadaş edinmelerini sağlayan etkileyici bir yapıya sahiplerdir. Ne olursa olsun arkadaşlarının yanında duracak ve hiçbir sebeple onlara ihanet etmeyecektir. Daima gülümser ve arkadaşlıklarının tadını çıkarırlar. Yürekleri çok büyüktür ve aile üyelerini mutlu etme, özen gösterme ve sevme konusunda mutluluk duyarlar. Aileleri için her zaman daha da ileriye gider ve ilk önceliklerine ailelerini koyarlar. Son derece sosyaldir ve sık sık arkadaşları ve aileleri için buluşmalar ve geziler planlar. İlginç ve düşündürücü konuşmalar yoluyla başkalarıyla bağlantı kurmayı severler.

Kariyer ve Para

Yaratıcı bir kendini ifade etme becerisiyle işlerini her zaman eğlenceli hale getirmeye çalışırlar. Hayal gücü, Terazinin en büyük kariyer silahıdır. Çalışmaları bir oyun alanı gibidir. Kendisini yeterince zorlanmış hissetmiyorsa, genellikle işlerini kendi başlarına yaparlar. Diplomatik ve işbirlikçidir. Genellikle uyum yaratmaya çalışırlar ve güzel ve huzurlu bir ortamı seçerler. Para kazanmak için para harcarlar. Zor kazanılmış paralarını harcarken, genellikle karar vermek uzun zaman alır. Pahalı ve lüks ürünler için can atarlar. Böylece, para kazanmanın da bir yolunu bulurlar ki istedikleri hayata sahip olabilsinler.

Teraziyi Kendinize Nasıl Çekebilirsiniz?

Teraziler, sevmeyi ve sevilmeyi sever. Bu kişileri kendinize çekmek, dikkatini çekmek ve onların şefkatini kazanmak istiyorsanız, aşağıda verilen ipuçlarını izleyin.

Onlara iltifat edin ve takdirinizi gösterin: Terazi kendisi hakkında olumlu görüşlere sahip ve kendinden çok emindir. Böylece gerçek bir iltifat veya takdir sözü Terazinin dikkatini çekebilir.

Dengeli ve hoş kişiliğinizi gösterin: Terazi olumlu bir sebepten ötürü kantar ile temsil edilir. Terazi bireyleri dengeli insanlardan ve durumlardan etkilenirler. Öyleyse hoş ve dengeli kişiliğinizi gösterin. Onlara dengeli bir aura sunun.

Sosyal arılar olun: Teraziler dışa dönük bir kişiliğe sahiptir ve sosyalleşmeyi ve insanların etrafında olmayı sever. Hatta onları daime grup halinde görebilirsiniz. Köşede oturmak yerine kalabalığa katılmalı ve bakışlarını yakalamak için cazibe merkezi olmalısınız.

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Terazi burcu insanı çok romantik ve çekici olduğu için çoğunlukla tanıştığı insanlar üzerinde çok olumlu bir ilk izlenim yaratıyor. Terazi burcu erkekleri naif, sevgi dolu ve doğuştan şefkatlidir. Aynı zamanda iyi huylu ve enerjiktirler ve insanlar tarafından şefkatle hatırlanırlar. Terazinin sembolü olan kantar, bu burç altında doğan erkeklerin yaşamda denge ve uyum arzusunda olduklarını ve derin bir sadakat ve adalet duygusuna sahip olduklarını göstermektedir. Bu nedenle, sık sık etraflarındaki insanlara yardım eli uzattıklarını görürsünüz. Sevdiklerinden duygularının ve eylemlerinin karşılığını almayı beklerler.

Tartışmalara girmekten nefret eder ve bu nedenle nadiren herhangi bir şeyden şikayetçi olurlar. Bu sebeple bu kişileri memnun etmek oldukça kolaydır. Ancak, öte yandan, insanların duymak istedikleri şeyleri söylemeyi tercih ettikleri için görüşlerini her zaman gerçekten ifade etmeyebilirler. Onları belirli bir görüş hakkında ikna etmek zordur. Terazi erkekleri dost canlısı ve çekici oldukları için ortamın havasını hafifletebilir ve insanların depresyonlarını aşmalarına yardımcı olabilirler.

Genellikle sakindir ve beslenirler ve nadiren de olsa öfkelerini kaybederler, ki bu, karşı cinsin üyelerinin çok büyüleyici bulduğu bir özelliktir. Olumlu ve canlı, başarısızlıkların üstesinden kolayca gelmek için olağanüstü bir yetenekleri var. Ciddi flörtözler olabilirler. Kadınlarla sohbet etme ve gülüşme tarzları, Teraziye aşık olmak için yeterlidir. Bununla birlikte, bir ilişkiye sahip olduklarında, eşlerine karşı son derece sadık ve dürüst olmaya özen gösterirler.

Kararsız olabilirler. Kesin bir karar vermeleri çok zordur. Ve tüm artıları ve eksileri göz önünde bulundurduktan ve en sonunda bir karar verdikten sonra bile, son anda onu değiştirmeye meyillidirler. Bununla birlikte, her şeyi iyice araştırırlar ve iyi bir karar almak için bir sürü bilgi toplarlar. Hangi konularda çalışırlarsa çalışsınlar, çeşitli konular hakkında derinlemesine bilgi edinmeye meyillidirler.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Yedinci burçta doğan Terazi kadınlarının tutkulu özellikleri ve hoş kişilikleri vardır. Bununla birlikte, ikili bir yapıya sahiptirler ve her iki tarafın da zaman zaman ortaya çıkması çok muhtemeldir. Büyüleyici, zarif ve çekici Terazi kadınları, zayıf yanlarının yanı sıra güçlü yanlarının farkındadır. Bu akıllı ve kibar kadınlar, birçok zor durumu kolayca çözmelerine yardımcı olan düzgün ve diplomatik bir karaktere sahiptir. Terazi Kadını, lüks ve konforla çevrili olmayı sever ve flört etme eğilimindedir, ancak flörtleri oldukça zararsızdır. Bir ilişkide aradıkları şey inançtır. Bir ilişki içine girdiklerinde denklemi dengede tutmaya çalışacaklardır. Sorumlulukları paylaşmaya inandıkları için ne hükmederler ne de hükmedilmeye anlayış gösterirler. Eşlerine her zaman saygı duyacaklardır.

Tartışmalardan kesinlikle kaçınırlar ve başkalarının duymak istediklerini söylerler. Ancak, Terazi kadınlarınım sert olarak düşünülebilecekleri noktalara karşı çok körelebildikleri zamanlar olabilir. Niyetleri hiçbir zaman kötü değildir. Bazen Terazi kadınının karar almakta zorlandığını görmek çok rahatsız edici olabilir. Tüm artıları ve eksileri düşündükten sonra bile, son dakikada kararlarını değiştirmeye meyillidirler. Çok öngörülemez olabilirler. Esnek ve uzlaşmacıdır ve farklı fikirleri dikkatlice dinleyecektir. Mantıksal olarak düşüncelerini değiştirmeleri gerektiğine ikna olmuşlarsa, inatçı olmadan bunu yapacaklardır. Dengeli insanlar olsalar da, bazen kontrollerini kaybedebilirler. Ancak, dengeyi ve uyumu eski haline döndürmek için çabuk davranırlar ve kısa sürede her zamanki gibi çekici ve olgun benliklerine geri dönerler.

Terazi Kadını, yardım istemediğiniz sürece sorunlarınıza asla müdahale etmeyecek, sadık bir arkadaş olur. Arkadaşlarını korurlar ve yanlış yaptıklarında acı doğruları söylemekten kaçınmazlar. Ancak, tatlı ve hoş bir şekilde söylerler, böylece kendilerini kötü hissetmezler.

İlişki Durumu

Aşıklar

Terazi burcunda doğan insanlar, yaşamlarını birlikte devam ettirmek için doğru insanı bulmaya büyük önem vermektedir. Zaten bir ilişki içinde olanlar, sorunsuz devam etmek için elinden geleni yapacaktır. Yalnız bir Terazi nadir görülen bir şeydir. İnsanlarla çevrili olmaları gerekir. Aşıklar olarak etkileyici, yaratıcı ve dengelidirler. Partnerleriyle hem konuşma hem de sevişme yoluyla iyice tatmin sağlamayı severler. Başkalarıyla mükemmel dengeyi sağlama cazibesi ve özverisi, onları mükemmel partnerler haline getirir.

Terazi Baba

Bir baba olarak, Terazi, sevgi ve katılık arasındaki doğru dengeyi nasıl kuracağını bilir. Cömerttir ve çocuklarına olan sevgisini gösterir, ama aynı zamanda derslerden ödün vermemelerini ister. Çocuklarına bağlılığını açıkça göstermeyebilir. Çocuklarının yanlış yolda gitmediğinden ve onları doğru yolda tutmak için her şeyi yapacağından, onlara hiçbir şey empoze etmeyeceğinden ve özgürlüklerine saygı duyacağından endişe duyar.

Terazi Anne

Terazi annesi de, çocuklarının geleceği için fazlasıyla endişelenmektedir. Çocuklarını, ailelerinin ve milletlerinin kaderini olumlu yönde geliştirecek sorumlu vatandaşlar olarak yetiştirmeye isteklidir. Terazi babası gibi, o da yumuşak çekirdeği ve sert kabuğu arasında sağlıklı bir denge kuracaktır. Genel olarak iyi bir anne olur ve çocukları tarafından sevilir..

Terazi Arkadaş

Bir arkadaş olarak, bir Terazi cömert ve sadıktır. Arkadaşlarına sahip olduğu tüm kaynaklarla yardım etmek için kendi yolundan gider. Gerçek bir iyi niyetlidir ve ilk başta arkadaşları niyetlerinden şüphe edebilmesine rağmen, arkadaşlarına sadece iyi bir rehberlik edecektir. İnsanlığın doğuştan gelen iyiliğine inanır ve arkadaşları için asla çarpık veya sadakatsiz olmayacaktır. A

Bir Teraziye Aşık Olmak

Tıpkı sembolü ve Zodyak takvimindeki konumu gibi, Terazi tamamen denge ile ilgilidir. Hem iyi hem de kötü, siyah ve beyaz, fakir ve zenginlerin önemli olduğunun ve dünyayı inşa etmek için her türlü şeyin mükemmel olduğunun farkındadır. Ayrıca, etraflarındaki sorunlara çözümün güzel sanatlar dengesinde yattığının bilincedirler. Mantıklı ve zeki Terazi, sorunun her iki tarafını da dikkatlice analiz ettikten sonra nesnel olarak yargılayabilir. Öne çıkmayı severler ama başkalarına görüş ve düşüncelerini empoze etmeye çalışmazlar.

Dengeli olan zihinlerin eşleştirilmesi hiçbir şekilde aşırı değildir ve her iki taraf için de mutlu ve zevkli sonuçlara yol açar. Terazinin şiirsel, simetrik ve uyumlu dünyasında, aşk güzelliklerle ilgili çok şey ifade eder. Terazinin hükümdarı Venüs, güzellik, simetri ve uyumu takdir etmelerini ve saygı duymalarını sağlar. Bu, Terazi doğumlu kişiler için problem haline gelebilir, çünkü sevginin daha derin anlamını anlamada başarısız olabilirler. Kararsız oldukları ve eşlerinin de her konuda dengeli olmasını istedikleri için bay/ bayan mükemmele karar vermek uzun zaman alabilir. Bu yüzden doğru kişi olduğunu düşündükleri kişi tarafından hayal kırıklığına uğrama ihtimalleri vardır. Büyüleyici ve çekici, bu insanların çevreleri her zaman hayranları ve aşıkları ile çevrilidir. Ne zaman aşık olduklarını bilirler.

Çok sevimli, şefkatli, sevgi dolu, kararlı ve büyüleyici bir partner olabilirler. Objektif ve adil, evet demek için zaman ayıran, ama bir kez kararlarını verdiklerinde nadiren değiştiren tiplerdir. Her ne kadar, manipülatif olarak karşılansalar da, çoğu zaman eşlerinin kararları ve mutluluğu konusunda oldukça destekleyici ve dikkatlidirler. Hayatta güzel ve zengin şeyler arayışı nedeniyle bazen yanlış yola gidebilirler, ancak eşleri bir uyarı yaptığında kısa sürede toparlanırlar.

Cinsellik

Terazinin cinselliğe ilgisi genellikle erken yaşlarda başlar. İlişkiler bu burçta doğanlar için bu kadar büyük öneme sahip olduğundan, çoğu Terazi, kendisini küçük yaşta bir erkek arkadaş veya kız arkadaş olarak bulabilir. Buna rağmen nadiren tamamlanmış hisseder: kendilerini dengelemek için daima diğer yarısını ararlar. Yine de, bu insanlara en çok hitap eden cinselliğin fiziksel yönünden fazlasıdır. Güçlü bir zihinsel bağlantı ve romantik bir ilişkide iyi iletişim cinsel arzudan daha önemlidir. Bir Terazinin aradığı şey sadece bir sevgili değil, aynı zamanda en yakın arkadaşı olacak biridir.

Anlamanız gereken şey, verme ve alma yönünün bu kişiler için temel olduğudur. Cinsel olarak tam memnuniyet sağlamayı hedefler ve karşılığında da aynısını beklerler. Tek önemli olan her şeyin adil ve eşit olmasıdır. Cinsellik esnasında Kaba olma ve saldırgan olma eğiliminde değillerdir. Aşık olunması en kolay burçlardan biri olan bu karşı konulamayan Terazinin gülümsemesi ile baştan çıkmamak zordur. Onların çapkınlıklarının dışarıya yanlış bir fikir vermesine izin vermemek gerekir. Terazi burcu, neredeyse herkesle sevimli ve arkadaş canlısı olarak geçinir. Sadece sizinle konuşuyor olmaları, yalnızca sizinle bir cinsellik yaşamak istediklerini anlamına gelmez.

Bir Terazi ile nerede durduğunuzu bilmek çok kafa karıştırıcı olabilir. Meşru kararsızlıkları – her zaman dengede uzun süren sorunları tartma eğilimlerinin sonucu – ve evet ya da hayır demedeki patolojik zorlukları, başkalarının zaman zaman cinsel olarak ne istediklerini anlamalarını zorlaştırır. Genel olarak iyi görünümlü, harika bir stil duygusu ve Zodyak’taki en iyi birebir beceriler sayesinde, Terazinin en çok talep gören burçlardan biri olmasına şaşmamak gerekir.

Bağlanmayan Terazi, cinsel fırsatları kısmakta genellikle çok zorlanır. Çekici görünümleri ve etkileyici kişilikleri nedeniyle, kesinlikle haklarından yararlanırlar. Bir çiftin parçası olsa da, bir Terazi nadiren fiziksel bir aldatma ile daha mutlu bir ilişki tehlikeye girer. Eğer sadakatsizlerse, zihinsel sadakatsizlik biçimini uygulamaları muhtemeldir. Ancak bu, sadece normal partnerlerinden yeterince entelektüel stimülasyon almadıklarında olma eğilimindedir.

Sağlık

Sağlık sorunlarıyla karşı karşıyadır, çünkü genç ve güzel görünmek isterler ve düzenli olarak egzersiz dahil olmak üzere, bu şekilde kalmak için gereken her şeyi yaparlar. Fakat problemli alanları olan sırtları, kalçaları, böbrekleri ve mesaneleri zaman zaman sorun çıkarabilir. Hayal kırıklığı, özellikle de bir ilişki istediği şekilde sonuç vermediğinde kolayca kendilerini etkileyebilir. Kilo alımına yol açabileceğinden yüksek kalorili yiyeceklerden ve alkolden uzak durmaları gerekir.

Muhtemel Sağlık Kaygıları

Teraziler bel ağrısı, böbrek sorunları, cilt hastalıkları ve egzamaya eğilimlidir. Terazi ayrıca, güvensizliklerinden kaçınmak veya kurtulmak için şekerleme yapma eğiliminde olduklarından kilo almama konusunda da uyanık olmalıdır. Ayrıca, sinirlilik ve huzursuzluk, hassas oluşumları için son derece uygun olmadığından ve daha ciddi tıbbi sorunlara yol açabileceğinden, herhangi bir şeye aşırı tepki vermekten kaçınmaları gerekir. Terazi sağlığını özenle korumalı, dengeli bir diyet yapmalı ve bolca su içmelidir. Ayrıca düzenli egzersiz yapmalılar, yoga ve meditasyon da uygun olacaktır.

Önerilen Beslenme Düzeni

Kan şekeri dengesi konusunda dikkatli olmaları gerekir. Onlar için önerilen yiyecekler badem, bezelye, esmer pirinç, pancar, yulaf unu, çilek, elma, ıspanak, kuru üzüm, kuşkonmaz ve mısırdır. Ayrıca deniz ürünlerinde bulunan Omega 3 asitlerine ihtiyaçları vardır. Şekerli ve nişastalı yiyeceklerden uzak durmaları faydalıdır. Teraziler böbrekleri yönetir, bu nedenle aşırı şeker, alkol ve gazlı içeceklerden kaçınmaları gerekir.

Fiziksel Yapı

Oval şekilli bir yüzde dengeli ve hoş özelliklere sahiptir. Uzun bir boynu, güzel badem biçimli gözleri, V şeklinde bir çenesi, çıkık yanaklar ve gamzeleri vardır. Orta boylu olarak dünyaya gelirler ve orta yaşlarda kilo almaya meyillidirler. Bu yüzden düzenli egzersiz yapmayı alışkanlık haline getirmelidirler. Görünümleri cool ve sakin olup, ayrıca çok fazla çekicilik ve şefkat içerir.

Güzellik

Ağır bir kolye Terazi burcunu daha güzel ve çekici gösterir. Fakat daha sık gülümsemeleri ve incelikle yürümeleri gerekir. Yumuşak bej, pembe parlak rujlu makyaj ürünleri güzelliklerini ortaya çıkarır. Dantelli, renkli elbiseler, sandaletler, Capri pantolonlar ve tişörtler bunlara uygundur. Moda tavsiyelerini ancak kendileri için uygun olduğunu düşündüklerinde takip ederler. Kişisel bir stil yaratırlar ve bunu bir moda ifadesi haline getirirler.

Önceki İçerikMeniere Nedir? Hastalığın Nedenleri Nelerdir?
Sonraki İçerikFutbol Nerede ve Nasıl Ortaya Çıktı?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz