Anasayfa Astroloji Hangi Burç Hangi Şehrin İnsanı?

Hangi Burç Hangi Şehrin İnsanı?

42
0
Hangi Burç Hangi Şehrin İnsanı
1- Koç Burcu

Sıcak iklimlerin insanı olan koç burcunun en sosyal ve mutlu yaşayabileceği şehir şüphesiz Los Angeles’tır. Los Angeles’ın her daim güzel ikliminde sosyal ve eğlenceli ortamının temposunu hiç kaybetmeden hayatını devam ettirecektir.

2- Boğa Burcu

Boğa burcu insanı yerleşik yaşamı sever. Yaşadığı ortam hayatı boyunca ona tüm imkanları sağlayabilmelidir. Bu sebeple Londra gibi dünyanın merkezlerinden biri olan ama aynı zamanda huzur ve sakinliğin de hakim olduğu bir şehir boğa burcu için mükemmeldir.

3- İkizler Burcu

Sosyalliği ve enerjikliği ile tanınan ikizler burcuna istediği yenilikleri ve hareketli hayatı sunacak şehir şüphesiz ki New York. New York’un çeşitli insan skalası, sosyal aktivite imkanları ve her daim hareketli hayatı ikizler burcu insanının tam aradığı şeydir.

4- Yengeç Burcu

Aile yaşantısına çok önem veren yengeç burcu için yaşadığı şehrin en önemli özelliği güvenilir olmasıdır. Aynı zamanda çok duygusal ve hassas olan yengeç burcu insanı kaostan ve kalabalıktan çok hoşlanmaz. Muğla yengeç burcu insanı için sakin ve huzur dolu bir yaşam şehri olacaktır.

5- Aslan Burcu

Her zaman eğlenmeyi ve gezmeyi seven Aslan burcu için en kusursuz şehir Miami olacaktır. Miami’nin her zaman eğlenmeye davet eden havası, tasadan ve dertten uzak renkli dünyası aslan burcu insanını bir ömür boyu mutlu edecektir.

6- Başak Burcu

Düzeni ve akılcılığı seven başak burcu için şüphesiz yaşadığı yerde en önemli şey disiplindir. Oslo’nun gerek insanları gerek hayat düzeni ile istikrarlı hayatı başak burcu insanını mutlu edecektir.

7- Terazi Burcu

Sanata, güzelliğe ve aşka düşkün bu burç insanının dünya üzerinde yaşayabileceği en güzel şehir Romadır. Romanın aşk, moda ve tarih dolu havası terazi burcu insanın her güne yeni umutlarla uyanmasını sağlayacaktır.

8- Akrep Burcu

Tutkulu ve sınır tanımayan hayatı ile bilinen akrep burcuna istediği imkanları sağlayacak şehir Amsterdam olacaktır. Tüm tutkularını ve yaşamak istediklerini eğlence ile birlikte olan verecek olan Amsterdam akrep burcu insanını şüphesiz çok mutlu edecektir.

9- Yay Burcu

Macera ve ekstrem sporların insanı yay burcu Cape Town da köpek balıklarından paraşüt atlamaya kadar pek çok sporu yapma imkanı bulacak aynı zamanda iklimi ve samimi havasıyla aradığı mutlu hayata kavuşacaktır.

10- Oğlak Burcu

Çalışma disiplini ve kararlılığı ile bilinen oğlak burcuna en uygun şehir disiplinin ülkesi Almanya’nın Berlin şehri olacaktır. Hem tarihi havası hem çalışma imkanları ile oğlak burcu insanının ömrünü huzurla geçirebileceği bir şehirdir.

11- Kova Burcu

Sıkıcı insanlar kadar sıkıcı şehirlerden de hoşlanmaz kovalar. Onlara Milano gibi hareketli ve her an sohbet edebileceği kültürlü insanlarla dolu bir şehir lazım. Kendilerini geliştirecek yeni insanlar tanıyabileceği Milano’da mutlu olacaklardır.

12- Balık Burcu

Duygusallığın, kalbin burcu. Paris gibi romantizmin merkezi olan bir şehirden başak bir şehir tercih edemezler. Onlar için en önemli şey yaşadıkları şehrin de kendileri gibi duygularının olmasıdır. Paris en aşk dolu şehir olarak balıkları mutlu edecektir.

Önceki İçerikHorlama Probleminin Altında Yatan Sebepler
Sonraki İçerikGeçmişten Günümüze Saat Çeşitleri

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz