Anasayfa Astroloji Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

30
0
Papaz Büyüsü

İnsanlar hayatları boyunca birçok dert ve sıkıntı yaşarlar. Her biri birbirinden farklı olan bu dert ve sıkıntılar aslında büyüklü küçüklü olsa da, derdi yaşayan insan için sahip olduğu dert hep çok büyüktür. Bu dertlerin içerisinde ise her daim ilk başı aşk çeker.

Papaz büyüsü büyük dert ve sıkıntılar için en etkili olan büyü çeşididir. Her ne kadar eski zamanlarda bu büyülerin papazlar tarafından yapıldığı ve o nedenle papaz büyüsü denildiği sanılsa da asıl gerçek bundan çok farklıdır. Papaz büyüleri yapılan en etkili büyülerden biridir ve bu nedenle adına papaz denmektedir.

Papaz büyülerinin yapım aşaması bir hayli emek ister. Papaz büyüsünde hedeflenen şeyin tutturulması bir hayli zordur ve yapılan her türlü büyü bir kez tuttu mu tam tutar. Bozulması da en az yapımı kadar zordur. Burada karşımıza çıkan en büyük sorun ise bu kötü niyetli büyülerin ilim sahibi ve usta olmayan medyumlar tarafından yapılmasıdır. Yanlış yapıldığında istenilen şeyin dışında farklı olaylar için tutan bu büyü bazen felaketlere dahi yol açabilir.

Her türlü amaç için yapılabilen papaz büyüleri en çok aşk içerikli yapılmaktadır. Bu büyü ile kişilerin iradelerine doğrudan müdahale edilir ve büyüye maruz kalan kişilerin istem dışı hareket ve düşüncelere yönlenmeleri sağlanır. Oldukça kısa sürede etkisini gösteren bu büyüler kişilerin ruhsal dengelerinde bozulmalara neden olur. Büyü yapılan kişilerin düşünce yapıları nedensiz yere bir anda değişmektedir.

Kara büyülerin içinde en etkili olan papaz büyüsünde aslında oldukça basit bir işleyiş vardır. Büyü yaptırmak isteyen kişiye ait herhangi bir parçanın gerekli büyü işleminden geçtikten sonra büyü yapılması istenilen kişinin vücudunda yer almasını sağlamaktır. Böylelikle yapılan işlemlerde en yüksek etki yaratılır ve kıs sürede tesir eder. Bu büyü için genellikle kişilerden adet kanı, saç, idrar veya tırnak gibi parçalar alınır ve büyü işlemine tabi tutulur. Daha sonra büyü ile etki altına alınmış olan bu parçalar büyü yapılacak olan kişinin vücuduna yeme veya içme yolları ile yerleştirilir.

Papaz büyüsü uygulama yapıldıktan çok kısa bir süre sonra etkisini göstermektedir. Ve doğru medyumlar tarafından yapıldığı sürece çoğunlukla istenilen sonucu vermektedir.

Önceki İçerikGeçmişten Bugüne Gucci’nin Moda Devi Olmaya Giden Hikayesi
Sonraki İçerikDoberman Cinsi Köpeğin Özellikleri Nelerdir?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz