Anasayfa Saç Bu Senenin En Yeni ve Son Trend Saç Kesim Modelleri

Bu Senenin En Yeni ve Son Trend Saç Kesim Modelleri

49
0
Bu Senenin En Yeni ve Son Trend Saç Kesim Modelleri

İster küt kahküller, ister kısa küt, dip boyalı, ya da tamamen yeni bir gölgeye sahip olsun, bu yeni senenin ünlüler ve günlük stili takip edenler tarafından en beğenilen, ve bu yılın en çok konuşalacak bu son saç kesim trendlerini denemek için bir çok şanlı kadın can atıyor.

Özellikle bayan stilistler ve koloristler tarafından seçilen bu koleksiyon, 2017 ve 2018 yıllarının en çok ses getirecek saç trendleri olacak gibi duruyor.

Yeni Örgü Saç Stili

Evet, örgüler yeni bir trend değil, lakin bu sene olay herşeyi olduğu gibi serbest bırakmakla ilgili. Yumuşacık ve sanki tam bitmemiş gibi görünen örgüler, onlara daha romantik bir hava katıyor. Her saç stili süper temiz ve düzgün görünecek diye bir kaide olmamalı. Örgü başlı başına bütün bu yeni görünüşün dominant özelliğidir.

Evde Nasıl Yapılır?

Belli belirsiz, saçınıza biraz hareket katarak deneyin. Böylece, bunu kasten yaptığınız belli olsun. Bir saç yağı yardımıyla ön hazırlık yapabilirsiniz. Bu hızlı adımla da sağlıklı, canlı ve parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

Saç Kurdelesi

Saç kurdeleleri resmen geri döndü! Neden? Çünkü çok yönlü ve her ne sebeple kullanılırsa kullanılsın, gayet feminen bir görünüme sahipler. Saç diplerinden gelen, serbestçe bağlanmış bir at kuyruğuna bağlanmış bir siyah bir kurdelenin duruşunu hayal edebilirsiniz.

Saç Fiyon Kurdelesi TrendleriKlasik ve ortadan ayrılmış ya da yanlardan ayrılmış göz kamaştırıcı bir saç kesimi ile de kullanılabilir. Sakın ama sakın büyük bir kurdele denemeyin, hala çok kötü bir tercih olacaktır!

Kazınmış ve Aralara Toz Beyaz Atılmış Sarı Saçlar

Ruth Bell, Kristen Stewan, Katy Perry ve Cara Delevingne listenin en başında geliyor. Olay tamamen kadınsılıktan geliyor. Kadınlar kısa bir kesim isterken, sarışınlığın da kalmasını istiyor. Hemen hemen herkes, yüz şeklini de hesaba katarak bu kesimi deneyebilir.

Kazınmış Beyaz Sarışın Saçlar

Daha yuvarlak bir yüz için, biraz daha uzun bırakabilir, yüzünüzün yuvarlaklığını dengeleyebilirsiniz. Tabi ki, saçın durumu da çok önemli. Parlak, canlı ve sağlıklı saçlar her koşulda ve kesimde cansız ve kirli saçlara göre daha güzel duracaktır. Saçın bu güzel hali, sanki bu kesimi kasten yapmışsınız gibi gösterir ve işte bu da işin sırrıdır!

Erkeksi Saçlar

Angeli Jolie gibi köşeli bir yüze sahip olanlar, androjen görünüm için eller yukarı! Ne var ki, bu sadece dik elmacık kemikleri ve keskin çene hatlarına sahip olanlara has bir görünüm değil.

Hiçbir şey, bir kesim kadar yüzde değişikliğe neden olmaz, ancak bu dramatik bir değişim. Yüz ne kadar yumuşaksa, daha güçlü ve köşeli bir kesim ya da tam tersi için kolları sıvayabilirsiniz. Bu seçimin çok da öyle yumuşak kalpli bir görünüm olmadığını da vurgulamakta da fayda var…

Erkeksi Saç Kesim Trendi

Omuz hizasına tekrar kavuşması için, 1 seneden fazla bir zaman gerektiğini unutmadan, bu hızlı değişim için iyice düşünün. Lakin, değişikliği seven (kim sevmez ki) bir karaktere sahipseniz, bu iyiye işaret. Zira, saçlarınız kısadan uzuna geçiş yaparken, bu bütün evrelerin keyfini çıkarabilirsiniz. Kendinizi tekrar “olduğunuz gibi” hissetmeniz için de, yine güzel kombin kıyafetler ve kombin makyajlar ile de süslemeniz gerekecektir.

Kıvırcık Stil ile Perma Görünümü

Yılın bu zamanlarında, mevsimsel geçişlerde saçlarımız hasar görür. Bu da, düzleştiricinin de çaresiz kaldığı kısa kıvrılmalara ve kıvrılmalara neden olur. En iyi saç spreylerinden biri olarak seçilen Westworld, 2016 yılına damgasını vurmuştu. Yine benzer bir ürünle, normalde başedilemeyen bu kıvrımlara sağlı sollu kroşelerle güzel bir müdahelede bulunabilirsiniz.

Kıvırcık Saç Perma Görünümü

Geçirdiğiniz zamanı hesaba katarsak, her günün saçı değil, kısır döngüler içinde bir kaç saat zaman harcamak adına güzel bir yöntemdir. Ya da 80li yıllara dönüp, üçlü maşayı da deneyebilirsiniz. Kıvrımları korumak için, saç kurutma ve kıvrımları düzeltmeden önce sabitleyici sprey kullanabilirsiniz. Elinizi korkak alıştırmayın, ne kadar çok, o kadar iyi…

Ekstra Süsleme

Sadece ofisinizdeki Noel Ağacını süslemek için değil, mücevherli saç tokaları aynı zamanda aksesuarların en özellerindendir.

Mücevherli Saç Tokası Modası

Bunu, herhangi bir kelime yazılı toka ile uyuşmayan diğer mücevherli tokalarla zıt-eşleştirme yapabilirsiniz. Eğer birkaç farklı mücevherli toka kullanmak istiyorsanız, saçınızın bu trend için uygun olması şart. Zira tokalar ağır ve saçınızdan kayıp düşebilir ya da sizi rahatsız edebilir. Bunu gerçekleştirmenin en pratik yolu, saç köklerini, kuru şampuan ile kirleterek bir yoğunluk oluşturmak. Daha sonra parmak uçlarıyla iyice dağıtın ve saçınızda adeta bir at kuyruğu kabarıklığı oluşturun. Şimdi tokaları istediğiniz noktalara yerleştirin – aynaya baktığınızda hepsini aynı anda görmeniz gerekmediğini unutmayın.

Önceki İçerikModa Nedir
Sonraki İçerikYay Burcu Özellikleri

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz