Anasayfa Astroloji Hangi Burç Hangi Renkleri Benimsemiş?

Hangi Burç Hangi Renkleri Benimsemiş?

161
0
Hangi Burç Hangi Renkleri Benimsemiş
Koç Burcu

Savaşçı Mars tarafından yönetilen burç, ateş grubunun en ön planda olmayı seven üyesi Koçlar tabii ki gezegenleri gibi Kırmızı rengini kendilerine almışlar. Canlı kırmızı renkler Koç burcunun renkleridir.

Boğa Burcu

Keyfine, rahatlığına, huzuruna düşkün boğa burçları kendine doğanın huzur veren rengi yeşili yakıştırmışlar. Huzur ve rahatlık veren yeşil tonları boğa burcunun renkleridir.

İkizler Burcu

Enerjinin, hareketin, sosyalliğin burcu ikizler burcuna enerjisini ve her daim cıvıl cıvıl neşesini temsil eden sarı renk yakışır. Enerjik sarılar ikizler burcunun renkleridir.

Yengeç Burcu

Anaçlığı, duygusallığı ve kuvvetli aile bağları ile bilinen yengeç burcuna yöneticisi Ay gibi en çok beyaz renk yakışır. Beyaz ve krem tonları Yengeç burcu insanının renkleridir.

Aslan Burcu

Güneş tarafından yönetilen Aslanlar karakterleri gibi gösterişli renkleri severler. Canlı, dikkat çekici turuncular kırmızılar aslan burcunun vazgeçilmezidir.

Başak Burcu

Temiz, detaycı ve disiplinli Başak burcu insanı huzur veren bir pembe ve mercan tonlarını sever. Yöneticisi Merkür sayesinde gri tonlarına da yakınlığı vardır.

Terazi Burcu

Güzelliğin gezegeni Venüs’ün burcu Terazilere renk seçmek en zoru. Onlar her rengin güzelliğini anlayabilirler. Onların romantik ve sanatsal ruhlarına en çok mor ve gülkurusu tonları yakışır.

Akrep Burcu

Kararlı, sert ve tutkulu akreplerin rengi tereddütsüz kendinden emin bir bordodur. Hem onların kararlı, sağlam yapılarını hem de içlerindeki sönmeyen ateşi temsil eder.

Yay Burcu

Zodyak’ın en özgür insanları olan yay burçları tabii ki özgürlüğün rengi olan maviyi kimseye bırakmazlar. Onlara sonsuz göklerin bin bir mavi tonu yakışır.

Oğlak Burcu

Aklın gezegeni Satürn’ün insanları kararlılıklarını ve disiplinlerini temsil eden siyah gibi koyu renkleri kendilerine yakıştırırlar.

Kova Burcu

Hem kendi halinde yaşamayı seven hem sosyal ilişkileri çok iyi olan ama asla kendine karışmayan “Yaklaşanı yakarım!” mottosunu benimsemiş dik başlı kovalar ise laciverti kendilerine çok yakıştırırlar.

Balık Burcu

Ne diyebiliriz ki duygusallığın burcu. Zodyak’ın en hisli insanlarıdır. Bu zarif insanlar pastel renklerden hoşlanırlar. Pastel pembeler, kremler onların rengidir.

Önceki İçerikGeçmişten Günümüze Saat Çeşitleri
Sonraki İçerikIMEI Numarası Nasıl Sorgulanır?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz