Anasayfa Anne & Bebek Baby Shower Nasıl Yapılır?

Baby Shower Nasıl Yapılır?

11
0
Baby Shower Parti

Hamileliğinizde bebeğinizi heyecanla ve mutlulukla beklerken, bu heyecanınızı bir parti ile paylaşabilirsiniz. Bu partilere Baby Shower partileri denirken bu partide misafirleriniz için çeşitli ikramlar ve minik bebeğinizi temsilen bazı hediyeler hazırlamalısınız.

Şık ve eğlenceli bir Baby Shower için iyi bir organizasyon gereklidir. Hamileliğinizin son günlerinde olduğunuzu göz önünde bulundurarak profesyonel bir organizasyon şirketinden yardım alabilir veya organizasyona haftalar öncesinden yavaş yavaş başlayabilirsiniz.

Konsept Seçimi Öncelikli Olmalıdır

Bu partinin hangi konsepte olacağını öncelikle belirlemelisiniz. Danteller, kuşlar, boncuklar, maviler veya pembeler mi istiyorsunuz? Bebeğinizin cinsiyetine göre bir konsept seçmelisiniz ki konsept seçiminden sonra tüm detaylar buna göre şekillenecektir.

Mekan Seçimini Önemseyin

Partinizin hangi mevsimde olduğu gerçekten önemlidir. Yaz veya bahar mevsimlerine denk geliyorsa açık bir alan ya da bir bahçesi olan mekanlar bunun için iyi bir seçim olacaktır. Kış aylarında ise evinizde veya otellerin, restoranların ve kafeleri tercih edebilirsiniz.

İkramlarınızı Az Ama Öz Hazırlamalısınız

Partide misafirlerinize ikram edileceklerinizi belirleyerek ona göre hazırlık yapmalısınız. Eğer bir organizasyon firması ile anlaştıysanız da onlara liste vermeniz gerekecektir. İkramları açık büfe şeklinde hazırlarken tatlılar, tuzlular ve içeceklerden oluşan hoş bir uyum sunmalısınız. Cupcake, kanepeler, meyve salataları, alkolsüz kokteyller, kurabiyeler, krakerler ve kutlama pastası menüdeki alternatiflerden olmalıdır.

Fotoğrafçı Detayını Unutmayın

Bu güzel günün ve güzel bir etkinliğin en özel anlarını kalıcı kılmak için profesyonel bir fotoğrafçı ile anlaşmalısınız. Hatta kısa videolar ile de ileride ailenizle birlikte izleyebileceğiniz bir hatırayı da kayıt altına aldırabilirsiniz.

Önceki İçerikOyuncaklar Meslek Seçiminde Etkili Mi?
Sonraki İçerikGöz Altı Makyajı Nasıl Yapılır?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz