Anasayfa Astroloji Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri

4
0
Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç (21 Haziran – 23 Temmuz) bir su grubu burcu olarak Zodyak’ta dördüncü sırada yer almaktadır. Eve ve ailelerine düşkün Yengeçler hassas, duygusal ve adanmış kişilerdir. Bu insanların çoğu, evlerine değer verir, sevdiklerine ait olmayı tercih eder ve her şeyden daha çok konfor sağlar. Bu kişilerin en asil hedefi, sevdiklerine her türlü rahatlığı sağlamak ve onları iyi hayat şartlarında barındırmaktır. Sakinleştirici Yengeçler başkalarına yardım sunmada da hızlıdır. Kendi başlarına, mümkün olabildiğince çatışmaları önlerler. Bu özellik, onları sessiz ve kendi duyguları üzerinde kontrollü olmaya iter. Yengeç, bir çatışma veya ikilemle karşı karşıya kaldığında, yüzleşmek yerine, kabuğunun güvenli katmanına hızla geri çekilecektir. Bununla birlikte, kalıcı kararlılık, bu burcun en güçlü yanlarından biridir.

Yüzeyde büyük hırsları yok gibi görünebilir, ancak arzuları ve hedefleri derindir. Çalışma ortamında iyi yöneticiler ve organizatörler olarak karşımıza çıkarlar. İş arkadaşları ile aileleriyle olduğu gibi yakın ilişkiler sürdürdükleri görülür. Bununla birlikte, çoğu Yengeç, yönlendirilmekten ya da kendisine patronluk taslanmasından hoşlanmaz.

 • Yönetici gezegen: Ay
 • Element: su
 • Yengeç sembolü şunları belirtir: Sahip olma, alıkoyma ve besleme. Aynı zamanda anneliğin sembolüdür.
 • Özellikler: Soğuk, İçine Kapanık, Kadınsı
 • Dikkate değer nitelikler: Sabır, Azim, Nezaket, Özveri, Çok Yönlülük, Vatanseverlik, Sosyallik ve Anaçlık.
 • İstenmeyen kişilik özellikleri: Öngörülemezlik, Duygusallık, Gurur, Katıksızlık, Kızgınlık, Kibir ve Tembellik.
 • En şanslı taşlar: Zümrüt, Yeşim ve Yeşil Oniks.
 • En şanslı renkler: Açık mavi, Gümüş, Mor.
 • En şanslı numaralar: 2, 7, 11, 16, 20, 25
 • En uyumlu burçlar: Akrep ve Balık
 • En şanslı gün: Pazartesi
 • En derin ihtiyaç: Uyumlu Bir Ev ve Aile Hayatı
 • Denge için en çok ihtiyaç duyulan kalite: Ruh Kontrolü
 • İlgili çiçekler ve bitkiler: Beyaz Güller, Acanthus, Lilyum ve Nilüferler

Yengeç Doğası

Her ne kadar çok duygusal olsa da, Yengece benzeyen sert bir kabuğa sahiptir. Ancak, kabuğun altında çok yumuşak ve hassastır. Bu yüzden de işitilen sert sözler derinden incitebilir. Sık sık depresyona girme eğilimindedir. Aile bireylerini ve arkadaşlarını sürekli teselli etme eğilimindedir. Kalıcı mutluluğu oldukça zor bulabilir. Ayrıca ruh halini değiştirmeye eğilimlidir ve başkaları için önemsiz görünen şeyler karşısında soğukkanlılığını kolayca kaybedebilir. Ayrıca, geçmişten gelen şeylere çok fazla takılma alışkanlığı bulunur. Alışkanlıkları bırakmakta çok zorlanır, bu da yaşamdaki tanımlanmış hedeflere doğru ilerlemeyi engeller. Burada biraz çelişki olabilir, ama aynı zamanda hem kurnaz hem de bencillerdir. Bununla birlikte, keskin bir mizah anlayışları bulunur ve söyledikleri şeylerle arkadaşlarını kahkahalara sokabilir. Yengeçler bir aile insanıdır ve yuva bu kişiler için dünyadaki en önemli şeydir.

Yengeç Burcu Genel Özellikleri

Yengeçler evlerini ve ailelerini bu dünyadaki her şeyden daha çok sever. İnsanları iyi yargılamalarına yardımcı olan güçlü sezgisel ve psişik güçlerle kutsanmışlardır. Bu insanlar dışı sert, içi yumuşak bir karaktere sahiplerdir. Fakat aynı zamanda kişilikleri söz konusu olduğunda daha zor bir tarafları bulunur.

Yengeç Burcu Olumlu Özellikleri

Yaratıcı

Yengeç bireyleri, bir kelimeyi birkaç dakika içinde bir hikayeye dönüştürebilecek geniş ve vahşi hayal gücü ile kutsanmıştır. Bu nedenle, çoğu zaman yaratıcı dâhiler olarak anılmaları şaşırtıcı değildir.

Duygusal

Yengeçler sadakatleri, duygusal derinlikleri ve ebeveynlik içgüdüleri gibi özellikleri ile bilinir. Duygusal ve yoğundurlar; ayrıca son derece sezgisel ve şefkatlidirler. Duygusal güç ve sezgi, daima Yengecin en güçlü ve özelliklerini tanımlar. Bu, olağanüstü bir arkadaş olarak duygusal, ama iyi kalpli ve şefkatli bir kişilik türüdür.

Sadık

Bu burca mensup kişiler güvenilir ve sadık bir ilişki konusunda en gözde burç olabilir. Evi ve aileyi sever ve derin duygusal bağları olmadığı sürece mutlu olmazlar. Genellikle çok besleyicidir ve ilgilendikleri herkese iyi bakma eğilimindedir.

Sevecen

Bu bireyler çok sevgi dolu ve özenlidir. Zodyak’ın en hassas burcu olan Yengeç, her şeyi akılda ve yürekte sevgi ile yapar. Bu nedenle, en hassas aşıklardır.

Yengeç Burcu Olumsuz Özellikleri

Huysuz

Yengeç bireylerinin, özellikle kıskanç olduklarında karamsar bir tavırları olduğu da bilinmektedir. Normalde koruyucu ve cesur olan Yengeçler, duygusal gereksinimlerinin karşılanmadığını düşünürlerse, çok düşüncesiz ve karamsar hale gelebilirler.

Olumsuz

Bu insanlar sürekli değişen Ay tarafından yönetilir; böylece karanlık ve koyulaşabilecek ruh halleri olabilir. Bu burca sahip olan kişilerin düşük özgüvenle mücadele etmeleri ve birine karşı ömür boyu kin tutmaları yaygındır. Onlar bardağı yarı dolu değil yarı boş olarak gören kişilerdir.

Öngörülemez

Yoğun ruh hali dalgalanmaları ve hassasiyetleri ile bilinir. Kendilerini korumanın bir yolu olarak tamamen içe dönük hale gelmeleri çok fazla zaman almaz. Ve insanlar tarafından kafa karıştırıcı ve tahmin edilemez olarak algılanabilirler.

Şüpheli

Empatik yengeç kendisini korumaya meyillidir. Yalnızca ilişkiler içinde güvende olduklarında karşı tarafa güvenirler. Genellikle kendilerini güvende hissetmedikleri zaman kendi iç dünyalarına dönerler.

Aşk ve İlişkiler

Bu bireyler çok hassas ve özenlidir. Sevdiklerini daima koruyacak ve savunacaklardır. Hassasiyetleriyle bilinirler. İşler iyi giderken bir anda çok duygusal olabilirken işler zorlaştığında duygularının incindiğini hissedebilirler. Yengeci ilişkilerden daha canlı hissettiren hiçbir şey yoktur. Dürüst ve şefkatlidirler ve genellikle birisinin kendilerine açılmasında sorun görmezler. İlişkilerinde, bu bariz sebeplerden ötürü büyük bir fayda sağlarlar. Partnerlerinin, güvenebilecekleri, dürüst ve açık olabileceklerini hissettikleri bir kişi olması önemlidir. Uzun süreli harika bir ilişki yaşamak konusunda başarılıdırlar. Zihinleri tarafından değil, kalplerindeki duyguları tarafından yönetilirler.

Arkadaşlar ve Aile

Aile her zaman bu burç için bir önceliktir. Yengeçler, aile ortamında sükuneti korumak için kişisel farklılıkları feda etmeye ve bir kenara koymaya hazırdır. Aileleriyle birlikte değerli zaman geçirmek, bu bireyin kalbini neşe ve mutlulukla doldurur. Onlara tavsiyelerde bulunmak yüzlerine anında bir gülümseme yerleştirir. Bu bireyler ihtiyaç duyulan her an yardım etmeye hazırdır. Bir Yengeç arkadaşınız olduğunda, gerçekten arkadaşınız olduğundan ve birisini kendi yararına kullanmayı düşünmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Güvenilir olma eğilimindedir. Onları mutlu eden şeyleri sıkıca kavrama ve tutma eğilimindedirler ve asla bırakmazlar.

Kariyer ve Para

Bu bireyler yalnızca hassas değildir; özellikle ilgilendikleri bir iş alanı olduğunda, bu konuya da sıkıca sarılacaklardır. Nazik ve merhametli olduklarından, hizmet sektörü kendilerine en uygun olanıdır. Tutku duyduklarında, bir çalışmayı bitirmek için sayısız uykusuz gece geçirebilirler. Yengeçler çok çalışmayı ve bir işi iyi yaptıklarını bilmeyi severler. İnsanları okumakta ve neye ihtiyaçları olduğunu bilmek konusunda entelektüel, yaratıcı ve inanılmaz derecede iyi olan bu burç, bu üç yeteneği birleştiren kariyerlerde başarılıdır. Finansal güvenlik bu kişiler için çok önemlidir. Bu nedenle, olası durumlar için daima tasarruf yaparlar. Keskin içgüdüleri nedeniyle, para kazanmak bu kişiler için bir çocuk oyuncağı gibidir. İyi stratejiler planlamaya meyillidirler ve bu nedenle başarılı bir şekilde pazarlık yapabilirler. Yengeçler parayı değerlerinin bir ölçüsü olarak görürler.

Bir Yengeci Kendinize Nasıl Çekersiniz?

Yengeçlerin şefkatini kazanmak ve onları daha fazla etkilemek için yapabileceğiniz bazı şeyler bulunur:

Ailesine ve arkadaşlarına iyi davranın: Aile, bu burç için çok önemlidir ve genellikle arkadaşlarını ailelerinin bir parçası olarak görürler. Bu nedenle, ailesinin ve arkadaşlarının tanınması, onun hayatında sağlam bir yere sahip olmanın en iyi yollarından biri olabilir.

Empati kurun: bir Yengeçle birlikte çok fazla dikkat ve anlayış gerektiriyor. Bu yüzden sizinle konuşurlarsa, kendi bakış açınızı bir kenara bırakın ve onları dinleyin. Empatik olun ve duygusal bir düzeyde onlarla bağlantı kurun.

Korunmasız olun: Bir Yengeci kendinize çekmenin anahtarı savunmasız ve aşkı bulmaya açık olmaktır. Bu bireyler anında yardıma ve desteğe ihtiyacı olan insanlardan etkilenir.

Yengeç Burcu Erkekleri Özellikleri

Eğer ilk kez bir Yengeç erkeğiyle tanışıyorsanız, kalbini size hemen açması pek mümkün değil. İlk birkaç buluşmada kendileriyle ilgili her şeyi anlatmayacak kadar utangaç insanlardan geliyorlar. Aslında, biraz daha yakınına gelip bu Yengeci tanımak biraz zaman alacaktır. Daha iyi tanımanıza yardımcı olmak için, temel özelliklerinden bazılarını aşağıda listeledik. Bu bilgiler özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Duygular ve kalp tarafından yönetilen Yengeçler çok şefkatli, düşünceli ve başkalarının duyguları hakkında düşüncelidirler. Kararları çoğu zaman duygulara dayanmakla birlikte çok akıllı olabilirler.

Ev ve aile, bu erkekler için büyük öneme sahiptir ve bu konularda şiddetle koruyucu olabilirler. Ayrıca, bu erkekler, tüm potansiyellerini elde etmek için enerji kaynağı bulmak adına uyumlu ve barışçıl bir iç huzura ihtiyaç duyarlar. Sık görülen duygu durum dalgalanmaları oldukça yaygındır. Bir anda hüzünlü ve melankolik olabilirler. Ayrıca kolay açılmazlar. Bu nedenle, eğer Yengeçle flört ediyorsanız, son derece sabırlı olmanız ve sakin kalmanız gerekebilir. Reddedilmeleri durumunda çok incinirler ve harekete geçmeleri çok fazla zaman alır. Başkalarının onları nasıl algıladığını ve onlar hakkında ne düşündüklerini umursarlar.

Bu adamlar çoğu zaman kabuklarında kalırlar ve ancak dünyayla yüzleşmeye hazır olduklarını hissedecekleri zaman ortaya çıkarlar. Bu, durumla başa çıkma veya zorlukların üstesinden gelme havasında olmadıklarında basitçe bunu yapmayacakları anlamına gelir. Ancak, kaba veya dikkatsiz değillerdir. Duygularını ve kırılganlıklarını korumak için bir kalkan oluşturma eğilimindedirler. Görünüşlerinin, kıyafetlerinin, mal varlıklarının ve onları çevreleyen diğer her şeyin bilincinde olan bu erkekler, neyi sevip neyi sevmedikleri konusunda çok özeldir. Normal normlara aykırı değillerdir. Daha çok aşina oldukları bir yaşam tarzı ve çevreyi macera ve heyecan yaşamak için tercih ederler.

Annesiyle olan ilişkisi nadiren sıradan ve orta düzeydedir. Annesine çok yakındır ve her gün onunla konuşmadan yaşayamaz. Bu erkekler, kalbinde kalıcı bir yer edinmesi gerekiyorsa eşinin de annesi gibi olmasını bekler.

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadınları Özellikleri

Barışı seven Yengeç kadınları fazlasıyla tutkuludur. Ancak, çok inatçı olabilir ve duyguları başkaları için kafa karıştırıcı olabilir. Nazik, şefkatli ve aynı zamanda ajitasyona meyillidir. Bu nedenle, bu kadınlarla çalışırken sakinliğinizi ve rahatlığınızı korumaya çalışmalısınız. Bu karmaşık kişilikleri daha iyi anlamak için buradaki temel özellikleri hakkında bilgi edinin. Ruh halleri ay döngüsü gibi sürekli değişmektedir. Ancak diğerleri için zor olan şey, ruh hallerinin değişiminin belirli bir düzeni olmamasıdır. Böylece bir sonraki adımda ne olacağını asla doğru bir şekilde tahmin edemezsiniz. Bu kadınların karamsarlığa ve olumsuz tutuma yatkın oldukları sıkça görülmektedir.

Yengeç kadınları duygularının etrafında bir kale inşa etmeleriyle bilinir ve birilerine güvenip kalplerini açmak için çok zaman harcarlar. Eleştiriyi ve reddedilmeyi sevmezler ve bunlardan kaçınmak için ellerinden geleni yaparlar. Bu nedenle, sonsuza dek sizin olmalarını istiyorsanız, onlara sevgi ve şefkatle davranın ve duygusal güvenilirlik sağlayın. Yaralandıklarını hissederlerse, sessiz bir şekilde kendi köşelerine çekilebilirler. Ulaşılamadıkları yerde kabuklarının derinliklerine girebilirler. Ancak, onlara zarar veren kişiye karşı bir intikam planlamazlar. Aşırı derecede sinirli hale gelebilirler, ancak nadiren kasıtlı olarak size zarar verecek bir şey yaparlar. Çünkü başkalarının duygularına karşı çok hassastırlar.

Yengeç kadınları harika aşçılardır. Sevdikleri insanlar için yemek yapmaktan hoşlanırlar. Ayrıca para biriktirme ve yönetme konusunda iyidirler. Bu kadınlar itici kararlar almazlar. Bir konuda karar verirken tüm artılarını ve eksilerini dikkatlice değerlendirir ve sonra bir hamle yaparlar. Yaptıklarının doğru ve çıkarlarına uygun olduğunu bilmeleri gerekir. Yaratıcı ve sanatsal bir eğilime sahiplerdir. Şiir, müzik, resim ve doğa, rahatlamalarına ve gevşemelerine yardımcı olur. Ayrıca, bu etkinlikler onların efsanevi ruh hali değişimleri ile baş etmelerine de katkı sağlar. Her ne kadar kendilerine bakma konusunda çok yetenekli olmasalar da, sevildiklerini tekrar doğrulamaları gerekir. Onları yaşamaya devam ettiren ve zor işleri yaparken güç veren bu güvencedir.

İlişki Durumu

Aşıklar

Yengeçler aşık olduklarında son derece hassaslardır. Birini sevdikleri zaman, ikinci bir düşünceye kapılmadan onları sevecek ve umursayacaklardır. Aşık olmaları çok uzun sürmez, ancak genellikle duygularını mümkün olduğunca anlayabilen bir eş seçerler. Sığ ya da aşırı hırslı insanlardan kaçınma eğilimindedirler. Yengeç, güçlü bir ortak arar. Böyle bir kişiyi tanıdıktan sonra, yaşam boyu sürecek bir ilişki yaşayabilirler. Sadıktırlar ve çocukları severler.

Babalar

Bir baba olarak Yengeç çok sevecendir. Çocuklarına çok bağlıdır ve onlara asla kızamaz. Çocuklarının yüzündeki acı izini bile görmeye dayanamadıklarından sert sözler kullanmayacaklardır. Ancak, çocuklarının kötü arkadaşlar ya da alışkanlıklar edindiklerini gördüklerinde biraz daha sert olacaklardır.

Anneler

Yengeçler, olabilecek en iyi annelerden biri olarak algılanır, çünkü sevgilerini yalnızca çocuklarına değil, herkese sarf edebilecek kadar sevgi dolu kişilerdir. Çocuklarına çok bağlıdırlar ve hiçbir şeyin onlara zarar vermesine izin vermezler. Çocukları söz konusu olduğunda aşırı endişeli olabilirler. Çocuklarına gerekli tüm konforu sağlamak için ellerinden geleni yaparlar.

Arkadaşlar

Arkadaşlıkta bu kişiler, arkadaşlarına çok bağlı ve tamamen sadık bir arkadaş olacaktır. Geniş bir arkadaş çevresine sahip olma eğilimindedirler. Bir arkadaşları herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunda daima yanında olurlar. Bununla birlikte, çok hassas olabilir ve arkadaşlarının sert sözleriyle kolayca yaralanabilirler.

Bir Yengece Aşık Olmak

Yengeçler değişime can atar ama aynı zamanda da bundan korkar. Yengecin temsil ettiği yaşam evresi, insan yaşamının belki de en zor aşamasıdır. Keskin sezgiyle başkalarını gözlemler ve içgüdülerini keskinleştirirler. Çoğu zaman düşünceli ve bazen de sakar Yengeçler, diğer zamanlarda kesinlikle kaygısızdır. Dalgalanan ruh halleri onları depresyona ve geçmişe özlem duymaya yatkın hale getirmektedir. Sevilme arzusu, Yengeçlerde derin bir duygusallığa neden olur. Geçmişte yaşadığı deneyimler, aşkı yitirmek istememe arzusu bu kişileri duygusal enkazlar haline getirir ve büyük bir şekilde depresyona girip kabuklarına çekilirler.

Yengeçler hassas, temkinli ve güvenli bir ev oluşturmayı seven nazik, hassas, özenli ve sevgi dolu bir eş sağlar. Fakat aynı zamanda, eşlerinden de benzer şeyleri görmeye ihtiyaçları vardır. Ruh hali hayatının her aşamasında sallantılıdır. Bir dakika içinde konuşkan moddan münzevi hale dönebilir. Ya da cömert bir kişi cimri bir insana dönüşebilir. İdeal olarak, bir Yengecin hayat arkadaşı bu yoldan sabırla geçmeye ve Yengecin açılmasına yardımcı olmaya hazır olmalıdır. Yengeçler acı ve hakaretlerle baş edemez; sessiz öfkeleri ile bilinirler.

Cinsellik

Aşk ve seks, çoğu Yengecin aklında geri alınamaz bir şekilde iç içe geçmiş durumdadır. Birçoğu, cinsel partnerleriyle en azından bir dereceye kadar duygusal bir ilişki içinde olmadıkça, fiziksel yakınlık fikrinden rahatsız olacaktır. Bu nedenle bu kişiler, tek gecelik ilişki için en az uygun burçlardan biridir. Tüm su grubu gibi, Yengeçler de duygusal güvenliklerini tehdit edebilecek durumlardan korunmalarına yardımcı olan güçlü bir altıncı his ile doğarlar. Bu, onlara biraz utangaç ve ihtiyatlı olmaları gibi bir ün kazandırır. Yine de, size güvenebileceklerini hissettiklerinde, kendilerini tamamen kaptırırlar.

Bilmeniz gereken şey, içsel olarak sevdiklerine bakma istekleri nedeniyle, Yengeçlerin her türlü cinsel ihtiyacınızı karşılamak için asla durmayacaklarıdır. Güçlü sezgi duyusu sizi neyin mutlu edeceği konusunda içgüdüsel bir anlayışa sahip olmalarını sağlar. Aynı zamanda bu süreç boyunca oldukça hassas ve sabırlı davranmaya da özen gösterirler. Güçlü bir şekilde besleyici doğası, bu burç altında doğan pek çok kişiyi ebeveynlik ve aile yaşamına çeker. Aslında, Yengeçlerin, çocuklara sunabilecek güvenli ve sevgi dolu bir ev sunmaları şartıyla, çocuk istememeleri nadirdir. Doğası gereği soylu, güçlü bir aile duygusuyla kök salmak bu burç için çok önemlidir. Bazı kişiler muhtemelen asla itiraf etmeyecek olsalar da üremenin cinselliğin temel amacı olduğuna inanır. Bazı durumlarda çocuk sahibi olduktan sonra ilişkinin cinsel tarafına olan ilgilerini yitirebilirler. Öte yandan sevdikleri kişiye sonsuza dek sadık kalabilirler. Uzun süreli sadakat, yetenekli bir ilişki kurmaktan daha zor olsa bile, bunu önemserler.

Cinsel olarak, bu kişiler özellikle aldatma eğiliminde değildir. Aslında birçok Yengeç kararlı bir ilişkinin dışındaki cinselliğin bir şekilde ahlaki olarak yanlış olduğuna inanmaktadır. Ancak duygusal aldatma söz konusu olduğunda, muhtemelen diğer birçok insandan daha fazla buna meyillidirler. Önemsedikleri kişiden ihtiyaç duydukları ilgiyi göremediklerinde başkasının kollarında destek ve rahatlık aramakta tereddüt etmeyeceklerdir.

Sağlık

Yengeçler çoğunlukla sağlıklıdırlar, ancak çok aktif olmadıkları için, özellikle hareketsiz bir iş hayatına sahiplerse, çok fazla kilo alma riskine sahiplerdir. Spor yaparak bu sorunu bertaraf edebilirler. Üzüntü ve stres kaynaklı hastalıklara karşı açıktırlar. Her koşulda sakin kalmayı öğrenmek zorundalar. Bu amaçla sarf edilen küçük bir çaba, onları çok sayıda rahatsız edici sağlık sorunundan kurtaracaktır.

Muhtemel Sağlık Kaygıları

Ay tarafından yönetilen Yengeçler çok hassas ve savunmasız, duygusal bozukluklara da yatkınlardır. Kolayca depresyona girerler ve çok karamsar olabilirler. Sindirim problemlerine, mide ekşimesi ve şişmanlığa da duyarlı olabilirler. Bu nedenle beslenme düzenlerini yakından takip etmeleri gerekir. Çok endişelendiklerinden, stresle ilgili her türlü soruna açık hale gelmektedirler.

Önerilen Beslenme Düzeni

Sindirim bozukluklarına karşı hassas oldukları için bol miktarda su ve lif içeren besinleri tüketmeleri gerekir. Salatalık, balkabağı, lahana, şalgam, marul, mantar gibi meyve ve sebzeler onlar için iyidir. Çok su içmeleri faydalıdır. Ancak, alkollü içeceklere hayır diyebilmeleri gerekir. Televizyon karşısında yemek yemekten kaçınılmalıdır. Sindirime yardımcı olması için yemek yerken yumuşak bir fon müziği tavsiye edilir. Bir miktar öz-disiplinle, zaman ve yer konusunda düzen oturtmaları kolay ve mümkündür.

Fiziksel Yapı

Bu kişiler kıvrımlı hatlara sahiptir ve orta yaşlarına yaklaştıklarında kilolu olmaya eğilimlidirler. Saçları koyu ve ince olabilir. Burunları ufak, alınları geniş, bakışları ise derindir. Yuvarlak bir çene ve düzgün bir ten rengine sahiplerdir. Boyları ortalamanın altındadır. İfadeleri yumuşaktır. Görünümleri zayıf, güven verici ve koruyucu olabilir.

Güzellik

Bu kişilerin formda kalmak için egzersiz yapması gerekiyor. Gümüş, tüm Yengeçlere uyum sağlayacak bir renk olacaktır. Doğal bir kahverengi ruj, sağlıklı cilt tonlarına parlaklık katar. Gül renginde oje ve inci kolye, kişiliğinin duygusal yönünü ortaya çıkarabilir. Vintage tarzı kıyafetleri çoğu kişiden daha iyi taşırlar. Genelde üzgün ​​olduklarında mavi veya gri, iyimser olduklarında kırmızı, umutlu olduklarında ise turuncu renkli kıyafet ve takıları tercih edebilirler. Abartılı kıyafetleri sevmeseler de her zaman özenle giyinirler. Kaliteli ve farklı kıyafetler onlar için vazgeçilmezdir.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz