Anasayfa Yaşam Vanilya Seks Nedir?

Vanilya Seks Nedir?

765
0
Vanilya Seks Nedir

İlişkilerin ya da evliliklerin ilk ayları iyidir güzeldir ama her ilişkiyi bekleyen en büyük tehlikeyse ortak dert olan monotonluktur. Yanı sıra ilişkilerin en büyük dinamiklerinden olan uyumlu ve mutlu bir seks hayatı gerçeğini de göz önünde bulunduracak olursak önlem almadığınızda cinsel yaşamınız da monotonluk tehdidiyle baş başa kalabilir. Öte yandan kafayı çalıştırarak ve cinsel yaşamınızda yenilikler yaparak bu yaklaşan tehtitten kurtulmak mümkün. Örneğin renklendirilmiş ve yeniliklerle dolu bir vanilya seks alternatifini düşünebilirsiniz.

Vanilya Seks Nedir?

Vanilya seksin vanilyalarla dolu bir küvete girmek olduğunu ya da vanilya yiyerek seks yapmak olduğu nu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu sadece insanların olaya biraz tat katmak adına getirdikleri özel bir tanımdır. Vanilya seks, çok uçlarda yaşanmayan klasik pozisyonlardan ve bilindik paylaşımlardan oluşan cinsel birleşim tarzıdır.

Öte yandan içindeki rutinleri kırarak ve renklendirerek de eğlenceli, hızlı ve dinamik bir vanilya seks yaşamı kurgulamanız mümkün. Hatta evlilik terapistlerine soracak olursanız bu zorunlu durumlardan.

Çikolata Seks Nedir?

Çikolata seks ise, vanilya seksin çizdiği sınırları zorlayan değil hatta tanımayan birleşme biçimlerindendir. İçinde biraz sapkınlık biraz fetişliklik bulunan bu tarz, uçlarda gezinmekten hoşlanmayan standartçıları rahatsız edebilir hatta. Hayli cesaret isteyen çikolata seks, marjinalliğe, extremliklere doğru ola çıkmış uçlarda dolaşmayı sevenlere göre desek yeridir. Bu yüzden bir konumuza dönelim deriz.

Yatak Odanızı Vanilya Seks Kaçamaklarıyla Renklendirebilirsiniz.

Yatak Odası Vanilya Çikolata Seks

1- Küçük oyuncaklar kullanın.

Yatak odanızda daha yaratıcı ve renkli olmanın vakti gelmiş te geçiyor olabilir. O zaman siz de küçük oyuncaklardan yararlanın. Örneğin bol pencereli, varla yok arası seksi iç çamaşırları, partnerinizi şakacılıkla mahkum edeceğiniz kelepçeler ya da ilginç maskeler buna sadece birkaç örnek.

2- Duş altında aşk başkadır…

Kim demiş ki sevişmeler illa ki yatak odasında yaşanacak diye. Duşun altında akan ılık su, çılgınca geçirilecek saatlerin tek şahidi olacaktır.

3- Yatak odasını haz veren bir ambiyansa bürüyün…

Saten, kadife ya da kırmızı ipek çarşafların size ne kadar haz verebileceğini denemeden bilemezsiniz. Hatta yatak odanıza farklı renklerde taktığınız ampuller hatta ledlerinde aynı şekilde.

4- Aşkınız yatak odasında sınırlı kalmasın!

Koskocaman bir eviniz var ve siz birleşme özgürlüğünüzü sadece yatak odasında yaşayarak mı sınırlı tutuyorsunuz? Evin farklı bölgelerini kullanmayarak çok fazla şey kaybediyor olabilirsiniz.

5- İç gıcıklayıcı kitaplar ve erotik filmler

Bu tarz kitapların ve vcd lerin sizi basitleştirmeyeceğini kabullenin öncelikle. Biraz yaramazlık yapmaktan kimseye bir zarar gelmemiş size mi gelecek. Örneğin pornografik kitaplardan ve filmlerden çok şey öğrenebilirsiniz.

6- Egzotik yağlarla masaj yolculuğuna çıkın.

Her ikiniz içinde özel zaman dilimleri ayırın ve ön sevişmenin süresini bir birinize yapacağınız masajlarla uzatın. Bu masaj tüm kaslarınızı ve sinirlerinizi uyararak rahatlatacaktır. Böylelikle hazzın doruklarında gezmemeniz içinde hiçbir sebep kalmayacak.

Önceki İçerikKöpeklerde Uyuz Hastalığının Tedavisi
Sonraki İçerikKars Kaşarı Özelliği Nedir? Nasıl Yapılır?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz