Anasayfa Giyim Supra Nasıl Giyilir?

Supra Nasıl Giyilir?

74
0
Supra Nasıl Giyilir

Erkek giyimine farklı bir boyut katan supra ayakkabı şimdiden büyük bir ilgi görmeye başlamış görünüyor. Her zaman farklı bir giyim tarzı yaratmak isteyenler için oldukça ideal bir ayakkabı türü. Kot pantolon altına giymek için ideal bir ayakkabı çeşidi. Supra giymenin birden farklı biçimi var. Her zevke hitap eden tarzda giyilebilen çok yaratıcı bir ürün. Ayrıca farklı zevklere özel modelleri de bulunuyor. Her suprayı ayağınızda farklı giyim tarzları yaratarak giymeniz mümkün. Tamamen sizin hayal gücünüze ve yaratıcılığınıza kalmış Burada size örnek teşkil etmek amacıyla yapışkan bantlı supra giyim tarzları ile ilgili bilgi verilecektir.

1. İlk olarak supra ayakkabılarınızı elinize alarak yapışkanlı bantlarını açın. Banlardan birini dikdörtgen tokadan dışarı çıkarın ve yapışkan bantlı kısmı katlayarak birbirine yapıştırın ve öylece bırakın. Daha sonra kot pantolonunuzu hafifçe yukarıya çekerek supraları dikkatlice ayağınıza geçirin. Diğer yapışkanlı bant tokadan çıkarılmadan açık bir şekilde kalsın. Diğer soprayı ayağınıza bantları tokasından çıkarmadan açın ve suprayı ayağınıza geçirin ancak bantlar açık kalsın. Bu şekilde sopralarınızı giyebilirsiniz.

2. Supralarınızı ayağınıza giydikten sonra alt kısımdaki bandı normal bantlı spor ayakkabıda olduğu gibi yapıştırın ancak üst kısımdaki tokasından çıkarın ve yapışkan kısmı içe doğru katlayın ve bırakın. Diğer ayağınızdaki supra içinde aynı sitili oluşturun ve bu şekilde kendiniz için farklı bir giyim sitili yaratın.

3. Supranızı ayağınıza giyin ve yapışkanlı bantların her ikisini de tokalarından çıkararak kendi içlerine doğru kapatın. Diğer ayağınıza giymiş olduğunuz supranız içinde aynı giyim stilini oluşturun. Böylece kendinize ait bir supra giyim tarzınız olsun.

4. Supranızı ayağınıza giydikten sonra ön kısmındaki bölüm bant tokalarının üstünü örtecek şekilde dışa çıkarılır ve yapışkanlı bantlar kendi içlerine doğru katlanarak tokaya geçirilmeden serbest bırakılır.

5. Supralarınızı ayağınıza giyin ve yapışkanlı bantların her ikisini tokalardan geçirerek normal spor ayakkabı giyer gibi alt kısımdaki bandı yapıştırın ancak üsteki bandı yapıştırırken yapışkanlı kısmın alt bandın çok az bölümünü kapatacak biçimde olacak şekilde yapıştırın. Her iki supra da aynı şekilde olsun.

6. Supraları ayağınıza giyin ve yapışkanlı bant kısımlarını tokalarından çıkarmadan açık bir biçimde bırakın. Böylece farklı bir tarzınız olsun.

7. Suprayı ayağınıza giyin ve yapışkanlı kısımları tokalarından çıkarmadan öne doğru çekerek gevşetin ve her iki ayağınızda da aynı tarzı yaratın.

Önceki İçerikGöz Makyajı Nasıl Yapılır: Püf Noktaları
Sonraki İçerikHayvansal Gıdaların Önemi Nedir?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz