Anasayfa Alışveriş Popüler Diziler ve Sponsor Giyim Markaları

Popüler Diziler ve Sponsor Giyim Markaları

501
0
Popüler Diziler Ve Sponsor Giyim Markaları

Televizyon dizileri hayata renk katan senaryoları ile hayatımızın büyük bir kısmını kaplamaya başlamıştır. Peki, her gün farklı kanallarda onlarca dizi yayınlanıyor iken bu dizilerde kullanılan kıyafetler kimlerin sponsorluğunda karşılanıyor.

Birbirinden Şık Kıyafetler

Her gün ekranlara gelen dizilerdeki kıyafetler dizi müdavimlerin dikkatini fazlası ile çekmektedir. Dizi film kıyafetleri karakterlerin yapısına ve kişiliğine göre çekimlerden önce büyük bir özen ile seçiliyor. Pek çok dizi bayan giyim konusunda da erkek giyim konusunda da ön bir çalışma yürütmektedir ki kullanılan dizi kıyafetleri karakter ile bütünlük oluştursun. Kıyafetlerin seçimlerinde stil danışmanları büyük rol oynuyor.

Dizi Kıyafetleri Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler

2018 yılına damga vuran dizilerin başında bulunan Ufak Tefek Cinayetler adlı dizideki karakterlerin kullandıkları kıyafetler hemen hemen her kadının dikkatini çekiyor. Dizi film kıyafetleri arasında en çok sorgulananların başında ise dizide Merve karakterine hayat veren Aslıhan Gürbüz’ün kombinleri geliyor. Bu karakterin kullanmış olduğu kıyafetler genellikle Vekem markasının ürünleri olmanın yanı sıra özel tasarım kıyafetler de kullanılmaktadır. Özellikle 27. bölümde Oya karakterinin sahil kenarındaki çekimlerde kullandığı elbise Hidayet Akalın tarafından tasarlanmıştır.

Dizi Kıyafetleri İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin

Son dönemlerin en çok izlenen dizilerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde kullanılan kıyafetler de sıklıkla sorgulanıyor. Süreyya karakterinin kullandığı ürünler pek çok kadının beğenisini topluyor. Dizi filmlerdeki kıyafetler arasında en çok araştırılan modeller arasında 47. bölümde Süreyya karakterinin kullandığı pijama takımı bulunuyor. Dusk&Dawn tarafından üretilen bu ürün dizi kıyafet sponsorları arasında yer alıyor.

Dizi kıyafet markaları arasında İpekyol ve New Balance ürünleri de sık sık kullanılıyor. Dizilerdeki kıyafetler araştırması yapanlar İpek karakterinin kullandığı elbiseleri de yakından takip ediyor. Bu karakter için genellikle RueOnline markasının ürünleri tercih ediliyor.

BSL, Twist ve Trendyol’da dizide kıyafetleri kullanılıyor.

Dizi Kıyafetleri Çukur

Çukur

Dizilerdeki kıyafetler her yeni bölüm yayınlandığında en çok konuşulan konular arasına giriyor. Yayınlanmaya başladığından bu yana müdavimleri tarafından yakın markaja alınmış olan Çukur dizisinde kullanılan kıyafetler de dikkatlerden kaçmıyor. Dizinin 26. bölümünde kullanılmış olan bayan kıyafetleri genellikle Koton tarafından karşılanmakla birlikte dizide Vartolu’nun kullanmış olduğu bordo renkli takım elbise STC Plus Men tarafından üretilmektedir.

Dizi Kıyafetleri Yasak Elma

Yasak Elma

Yayına girmesi ile birlikte çetrefilli hayatların hikayesi ile ilginç bir öyküye imza atan Yasak Elma dizisi kısa sürede ilgi gördü. Bu ilgide dizi de özellikle Şevval Sam tarafından kullanılan kıyafetlerin de etkisi oldukça büyüktür. Ender karakterinin kullandığı elbiseler genellikle özel tasarım kıyafetlerdir. 5. bölümde bu karakter tarafından kullanılmış olan ekru elbise de Ebru Karabayır imzası taşıyor. Ayrıca Doğan Can ve Tara Coşkun Tuncel tarafından da tasarlanmış olan elbiseler bu bölümde kullanılmıştır.

Lila ve Zeynep karakterlerine ait olan kıyafetler de oldukça talep görüyor. Dizinin 6. bölümünde Zeynep karakterinin kullandığı kıyafetler BSL Fashion ve No1Boutigue 868’in tasarımlarıdır.

Dizilerdeki kıyafetler her geçen gün daha çok ilgi çekmeye başlarken sadece bayanlar değil aynı zamanda erkekler de bu ürünlere ulaşmak için araştırma yapıyor. Dizi kıyafetleri nereden alınır sorusu sık sık soruluyorken bazı ürünlerin özel tasarım olduğuna dikkat çekmekte yarar bulunuyor. Fakat bazı kıyafetler ise markaların üretimi olduğu için hemen hemen ülkenin her bir yanında aynı markanın satış noktalarından bu ürünleri temin etme imkanı bulunuyor.

Tüm bunların yanı sıra ürünlerin tasarlandığı markaların online alışveriş siteleri de artık günümüzde mevcuttur. Bu siteler üzerinden gerek dizide kullanılan ürünler gerekse de markanın diğer tasarımları arasında beğenilen kıyafetler online olarak satın alınabilir.

Önceki İçerikHamilelikle İlgili En Çok Merak Edilenler
Sonraki İçerikKarnesi Kötü Olan Çocuğa Nasıl Davranılmalı?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz