Anasayfa Gelinlik Gelinlik İçine Nasıl Çamaşır Giyilir?

Gelinlik İçine Nasıl Çamaşır Giyilir?

275
0
Gelinlik İçine Nasıl Çamaşır Giyilir

Düğün alışverişlerinizi gerçekleştirmekte olduğunuz esnada ilk geceniz için giymeyi isteyebileceğiniz çok şık bir iç çamaşır takımı görebilirsiniz. Onu hiç tereddüt etmeden alın ancak almak istediğiniz bu iç çamaşır takımını gelinliğin altına giyeceğiniz bir çamaşır olarak düşünmeyin. Balayınız için çok çılgın iç çamaşırları seçmek isteyebilirsiniz ancak düğün gününüzde giyeceğiniz iç çamaşırı konusunda bira daha özenli davranmanız gerekiyor.

Nasıl Bir Gelinlik Olmalı?

İç çamaşırı tercihinizi belirleyecek en önemli unsur gelinliğinizin rengi, dekoltesi ve kesimi olacaktır. Gelinliğiniz derin sırt ya da göğüs dekolte mi_ tek omuz dekoltemi yoksa Straplez mi olacak. Gelinliğinizin rengi Şampanya mı yoksa kırık beyaz mı olacak? Bütün bu detaylar göz önünde bulundurulduktan sonra çamaşır alışverişine başlamak gerekir.

Straplez Gelinlikler İçin Çamaşır Seçimi

Straplez gelinliklerin altına giymek için sütyen bulmak oldukça güç olacaktır. Ancak aldığınız sütyenin gelinlikle aynı tonda olması, rahatlığı, kumaşı ve tutuculuğu çok iyi olması önemlidir. Seçmiş olduğunuz sütyenin balen kısmında bulunan şeffaf silikon kısımların biraz terlenildiğinde kayan bir kalitede olmamasına son derece dikkat edilmelidir.

Boyun Bağlı Gelinlik Modellerinde Çamaşır Seçimi

Boyundan bağlı olan gelinlik modelleri için askıları takılabilir ve çıkarılabilir olan sütyen modelleri oldukça uygun olacaktır. Yalnızca sütyenin gelinlikle aynı renk olması ve giyildiğinde şeritlerinin denk gelip gelmemesine bakılması yeterli olacaktır.

Derin Dekolteler İçin Çamaşır Seçimi

Derin göğüs dekoltesi olan gelinlik altına giyilebilen çeşitli sütyen modelleri bulunmaktadır. Siz yalnızca sizin gelinliğinizin dekoltesine en uygun olan modeli seçmeye özen göstermelisiniz. Küçük göğüslü olan gelin adayları için yalnızca göğüs uç bölgesini kapayan yapışkan sütyen modelleri uygun olacaktır. Büyük göğüslü olan gelin adayları ortası şeffaf bir şeritle bağlı bulunan ve taşıyıcılığı daha yüksek olan sütyen modellerini tercih etmelidir.

Sırtı Açık Gelinlikler İçin

Sırtı açık gelinlikler altına giyilebilecek çamaşırlar var ancak bunların taşıyıcılık özelliği yok. Bu nedenle büyük göğüslü bayanlar için sırt dekolteli gelinlikler pek uygun değil.

Tek Omuzlar

Tek omuzlu gelinliklerin altına straplez model bir sütyen giyilebilir. Vücudu saran gelinliklerin altına ise büstiyer tarzı tek parça sütyen giymek ideal olacaktır.

Önceki İçerikYaz Öncesi Diyet Çalışmaları
Sonraki İçerikYuvarlak Göğüslere Sahip Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz