Anasayfa Gelinlik En Son Gelinlik Modelleri 2018

En Son Gelinlik Modelleri 2018

68
0
En Son Gelinlik Modelleri 2018

Her gelin adayı kendisi için hayatı boyunca unutamayacağı en özel gün veya gece olan düğün kutlamalarında yılın en güzel gelini olmak ister. Davetlilerin büyük bir hayranlıkla izleyecekleri güzel bir gelinliği seçmek için haftalar öncesinden hazırlıklara başlayan gelin adayları, en son gelinlik modelleri olarak yapacağı araştırmalarda karşılarına çıkacak detayları en ince noktasına kadar incelemektedirler.

Prenses Gelinlik Modelleri 2018

PRENSES STİLİ

Yeni yılla birlikte ön plana çıkmaya başlayan gelinlik modelleri arasında prenses gelinlikleri görebiliriz. Biraz fazla kiloya sahip olanların tercih ettiği ve bu kilolarını başarılı bir şekilde gizleyen kabarık etekleri ile giydikleri en son gelinlik modelleri arasında prenses gelinlikler yer almaktadır. Bu gelinliklerin en önemli detayı göğüs altı hizasında başlayan bir şerit halinde kurdele veya taşlı kemer süslemesidir. Bunun yanında prenses gelinliklerin dantel işlemeli olması da önemlidir.

Balık Etekli Gelinlik Modelleri 2018

BALIK ETEKLİ

En son gelinlik modelleri arasında ikinci sırada yer alan model ise balık etekli olan gelinliklerdir. Bu gelinliklerde, basenlerin altından bollaşmakta olan eteklerin, üst kısımları gayet ince ve fit durmaktadır. Bu nedenle kilo sorunu olmayan ve uzun boylu gelin adayları balık etekli gelinlikleri tercih etmektedirler.

Fit Gelinlik Modelleri 2018

FİT MODELLER

Açık modellere sahip gelinlikleri giyebilecek olan gelin adayları fit gelinlikleri seçerek dekoltelere önem verebilirler. Sırtlarda ve göğüste derin dekolteler açacak olan fit gelinlikler ile gelinlik modasına uyabilirsiniz.

Straplez Gelinlik Modelleri 2018

STRAPLEZ MODELLER

Yine önem verilen bir gelinlik modelinin straplez göğüs kesimine ve dekoltesine sahip modellerinden olduğunu belirtebiliriz. Bu gelinliklerde taş detayları ve kemer süslemeleri dikkat çekmektedir. Eteklerinin ise oldukça kabarık olduğunu görebiliriz.

İki Parça Gelinlik Modelleri 2018

İKİ PARÇA GELİNLİKLER

Etek kısmı güzelmiş ama üstünü beğenmedim diyerek gelinliklerinde seçici olanların bu derdine son veren en yeni gelinliklerdir. İki parçadan oluşması sebebiyle üst ve alt etek kombinlerini farklı bir şekilde seçebilirsiniz.

En son gelinlik modelleri olarak yukarıda birkaç türden bahsetmiş olsak da, bunları sürekli geliştirmek ve en yeni halleri ile beğenilerinize sunmak için gelinlik modacıları halen önemli çalışmalar sürdürmektedir. Her modelde önemli olan duvaklara, çiçeklere, eldivenlere ve ayakkabılara da yer vererek, kaliteli ve detaylı ürünler üretmektedirler. Tasarladıkları gelinliklerin daha çıkar çıkmaz kapışıldığı önemli markalardan uygun fiyata en son gelinlik modelleri almak isteyenler internet üzerinden bu ürünleri takip edebilirler.

Önceki İçerikYüzölçümü En Büyük Ülkeler
Sonraki İçerikNeden Muharrem İnce?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz