Anasayfa Trendomi Partnerinizin Sevişme Sonrası Beynini Okuyun

Partnerinizin Sevişme Sonrası Beynini Okuyun

23
0
Partnerinizin Sevişme Sonrası Beynini Okuyun

Her ilişkide seks, illa ki çiftlerin paylaşabileceği en özel anlardan biridir. Ayrıca her sevişmenin ve birleşmenin ardından tarafların bazı şeyleri düşündüğü ve sınıflandırdığı kesin. Ama partneriniz size hissettiği her şeyi söylemeyecektir elbette. Fakat siz onu kısa bir süre içinde tanıdığınızda ve biraz olsun kalp gözünüzü kullandığınızda içinden neler geçirdiğini duyabilirsiniz.

1- Acele seks; kadınların düşünce yapılarında ‘zor kadın’ her zaman rağbet gören kadındır. Kısacası hiçbir kadın yatakta kolay kadın olmayı istemez. Hatta bu yüzden kadınların özellikle erkeklerin sevişme çağrılarını sık sık red ettiğine bile şahit olabilirsiniz. Sebebiyse istemediklerinden değil sadece ve sadece sevdikleri erkeğin uçup gitmesi korkusundandır. Yani kadınlar yatakta ‘hafif kadın’ olmamak için ellerinden geleni yapar ve sevişmenin ardından de mutlaka olayın sağlama analizini yapmak isteyeceklerdir.

2- Kesinlikle sizin ne düşündüğünüzü merak edecektir; işte bu tam bir kadın psikolojisi klasiğidir. Acaba beni beğendi mi, önceden beraber olduğu kadınlarla kıyasladığında kaç puan alırdım ya da onlardan güzel miyim gibi deli soruların kafasında dönüp durduğundan emin olabilirsiniz. Her şeye rağmen bu soruları soruyor oluşunun ana fikriyse kesinlikle ‘sevilmek’ istemesinden başkası değildir.

3- İyi miydi yoksa kötü mü?; Bu sorunun yanıtını keşfetmeden önce dinlenmek için ona biraz zaman vermek en akıllıcası. Üstelik de şu an nefes nefese yanınızda uzanan kadının önceden edindiği iyi bir seks tecrübesi varsa, aldığı keyiften başkasının tadını çıkarmıyordur.

4- Her şey çok çabuk oluverdi duruşu; kimi zaman sırf siz mutlu olun diye seviştiği olabilir. Nelerden hoşlandığını, neden zevk alacağını söylemekten utandığı için ona biraz zaman tanımalısınız. İlerleyen günlerde her şey daha da netlik kazanacak ve düşüncelerini daha yakından okuyabileceksiniz.

5- Vücut deformasyonları konusu; kadınların birçoğu fiziklerinde yer alan memnuniyetsizliklerinden dolayı güvensizlik yaşayabilirler. Göbek fazlalıkları iri basenler ya da selülitler veya sarkmış göğüslere akılları takılı kalabilir. Bu yüzden de karanlığı ya da çok çok loş ışığı tercih edebilirler. Siz ne kadar bu durumu takmıyor olsanız da kadınlar seviştikten sonra dahi bu noktada takılı kalabilir. Bu yüzden her dalgın bakışı kötüye yormayın.

6- Birleşme sonrası temizlik tutkunluğu; kendini bir an önce duşa atmak isterse ya da bir an önce çarşafları değişmeye kalkışırsa ona kızmayın ya da duygusuzca davrandığını düşünmeyin. Sonuçta o temizlik ve titizlik hastası bir kadın olabilir.

7- Sarılmadan koklaşmadan olmaz; erkekler sevişmenin ardından kadınlardan daha çok efor harcadıklarından hızla uykuya dalabilir. Ama kadınlarda işler böyle yürümez. Feminen grubu ilişki sonrası konuşmak, koklaşmak ve sarılmak ister. Bunun Türkçe mealiyse sadece sevişilen bir meta değil sevilen, değer verilen bir varlık olma istemleridir.

8- Ne olur bir gecelik olmasın dileği; kadınlar hızlı, tutkulu, maceralı ilişkilerde bile ilişkinin ardını ve gidişatını merakla izler. Kısacası her zaman her şartta aşık olunmak ister. Kullanılmış olmayı aklının bir köşesinden geçirmek bile istemez.

Önceki İçerikHayatınızı Kurtaracak Olan Mesaj Dizeleri
Sonraki İçerikFinansal Terimler Sözlüğü

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz