Anasayfa Trendomi Hayatınızı Kurtaracak Olan Mesaj Dizeleri

Hayatınızı Kurtaracak Olan Mesaj Dizeleri

7
0
Hayatınızı Kurtaracak Olan Mesaj Dizeleri

Artık neredeyse konuşmuyor ve sadece mesajlaşarak anlaşıyor bu şekilde iletişim kuruyoruz desek yeridir. Sms, Whatsapp ya da Facebook… 3 kuruş pahalı olsun mesajdan olsun yöntemiyle iletişim kurmaktayız. Bu durumda ilişkilerimize yeni bir boyut getirmedik değil hani. Maden sevdiğimiz kişiye evlenme teklifini de neredeyse mesajlaşma yoluyla yapacağız o halde gelin bu oyunu en iyi şekilde oynayalım.

1- İlk buluşma mesajı; benimle çıkar mısın teklifleri şu aralar 90’lı yıllarda kalmış gibi ve oldukça da demode. Ama onunla da feci derecede çıkmak istiyorsunuz . İşte en iyi taktikler; ‘Vizyonda müthiş filmler var beraber gitmek ister misin ya da müthiş tatlar yaratan bir restoran keşfettim, seni de mutlaka oraya götürmek isterim’ tarzında bir mesajla onu ayartabilirsiniz.

2- İkinci adım ilk buluşma sonrası; işler iyi gitti o halde bunu onunla mutlaka paylaşmalısınız. Bu bir sonraki buluşmaya kapıları aralamanın en harika yoludur aynı zamanda. Mesela ‘ben çok eğlendim ya sen’ tarzında bir şeyler yazabilirsiniz ona.

3- İşler kötü gittiyse; işler ilk buluşmada kötü gitti ve size bir şans daha gerekiyor. Örneğin; ‘Sana çok daha keyifli bir randevu borcum var’ gibisinden şans istercesine bir mesaj daha atabilirsiniz.

4- Taze ilişki mesajları; oldukça heyecan veren taze ilişki mesajları karşınızdakinin aklını başından almak konusunda çok etkilidir. Söz gelimi ‘Seni düşünmekten çalışamıyorum’ türünde bir mesajla onu 12’den vurabilirsiniz.

5- İlk öpücük mesajı; büyük anlamlar yüklü bu özel an oldukça da zarif bir mesajı hak eder. Size önerimiz sapıklıkla karıştırılmayacak ironide ve romantiklik yüklü bir mesaj atmanız. Örneğin ’çok etkilendim, o anın büyüsünden kurtulamıyorum’ yazabilirsiniz.

6- Ailesiyle tanıştınız; boş durmayın bu insanların onun için çok önemli olduğunu sakın unutmayın mutlaka; ‘ çok tatlı insanlar onları çok sevdim’ tarzında bir şeyler yazın.

7- İlk sevişme mesajı; dönüm noktasındaki bu mesaj ultra önemli. Sakın basitleşmeyin ve cinsel ironi mesajlarını bir kenara bırakın. Unutmayın o sizin kankanız değil. Olaya anlam katın örneğin ‘muhteşem ve inanılmazdı’ tarzında yüceltici şeyler yazın.

Önceki İçerikSlip Elbiseler 2018 Yazında da Çok Moda!
Sonraki İçerikPartnerinizin Sevişme Sonrası Beynini Okuyun

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz