Anasayfa Trendomi Hayatınızı Kurtaracak Olan Mesaj Dizeleri

Hayatınızı Kurtaracak Olan Mesaj Dizeleri

2
0
Hayatınızı Kurtaracak Olan Mesaj Dizeleri

Artık neredeyse konuşmuyor ve sadece mesajlaşarak anlaşıyor bu şekilde iletişim kuruyoruz desek yeridir. Sms, Whatsapp ya da Facebook… 3 kuruş pahalı olsun mesajdan olsun yöntemiyle iletişim kurmaktayız. Bu durumda ilişkilerimize yeni bir boyut getirmedik değil hani. Maden sevdiğimiz kişiye evlenme teklifini de neredeyse mesajlaşma yoluyla yapacağız o halde gelin bu oyunu en iyi şekilde oynayalım.

1- İlk buluşma mesajı; benimle çıkar mısın teklifleri şu aralar 90’lı yıllarda kalmış gibi ve oldukça da demode. Ama onunla da feci derecede çıkmak istiyorsunuz . İşte en iyi taktikler; ‘Vizyonda müthiş filmler var beraber gitmek ister misin ya da müthiş tatlar yaratan bir restoran keşfettim, seni de mutlaka oraya götürmek isterim’ tarzında bir mesajla onu ayartabilirsiniz.

2- İkinci adım ilk buluşma sonrası; işler iyi gitti o halde bunu onunla mutlaka paylaşmalısınız. Bu bir sonraki buluşmaya kapıları aralamanın en harika yoludur aynı zamanda. Mesela ‘ben çok eğlendim ya sen’ tarzında bir şeyler yazabilirsiniz ona.

3- İşler kötü gittiyse; işler ilk buluşmada kötü gitti ve size bir şans daha gerekiyor. Örneğin; ‘Sana çok daha keyifli bir randevu borcum var’ gibisinden şans istercesine bir mesaj daha atabilirsiniz.

4- Taze ilişki mesajları; oldukça heyecan veren taze ilişki mesajları karşınızdakinin aklını başından almak konusunda çok etkilidir. Söz gelimi ‘Seni düşünmekten çalışamıyorum’ türünde bir mesajla onu 12’den vurabilirsiniz.

5- İlk öpücük mesajı; büyük anlamlar yüklü bu özel an oldukça da zarif bir mesajı hak eder. Size önerimiz sapıklıkla karıştırılmayacak ironide ve romantiklik yüklü bir mesaj atmanız. Örneğin ’çok etkilendim, o anın büyüsünden kurtulamıyorum’ yazabilirsiniz.

6- Ailesiyle tanıştınız; boş durmayın bu insanların onun için çok önemli olduğunu sakın unutmayın mutlaka; ‘ çok tatlı insanlar onları çok sevdim’ tarzında bir şeyler yazın.

7- İlk sevişme mesajı; dönüm noktasındaki bu mesaj ultra önemli. Sakın basitleşmeyin ve cinsel ironi mesajlarını bir kenara bırakın. Unutmayın o sizin kankanız değil. Olaya anlam katın örneğin ‘muhteşem ve inanılmazdı’ tarzında yüceltici şeyler yazın.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz