Anasayfa Yaşam Erkeklere Bu Mesajları Atmayın

Erkeklere Bu Mesajları Atmayın

25
0
Erkeklere Bu Mesajları Atmayın

Erkekler ile mesajlaşırken nelere dikkat edilmesi gerekir? Sevgiliniz ya da yeni bir ilişkiye başlamışken erkek arkadaşınız ile mesajlaşma aşamasında dikkat etmeniz gerekenler…

Çok Özledim

Kadınlar yeni bir ilişkiye başladıkları zaman çok aşırı derecede heyecanlı olmaktadırlar. Bu yüzden sevgililerine onu çok özlediği hemen görmek istediğini ve ondan çok hoşlandığını sürekli dile getirmektedirler. Bununla beraber aşırı dozda gülücük kalpler ve tuhaf yüz ifadeleri de içermektedir. Erkek arkadaşınız yanınızdan ayrılalı henüz 10 dakika geçmesine rağmen çok özledim tarzı mesajlar kesinlikle atmayınız bu ilk zamanlar güzel gelebilir ancak ilerleyen zamanlarda erkekler adına biraz sıkıcı bir hal alacaktır.

Bebek Gibi Davranmayın

Bu çoğu erkeğe çok saçma ve itici gelmektedir. Bebek gibi konuşmayınız. Bunu da özellikle mesajlaşırken asla yapmayınız. Küçük bir çocukla konuşurken söylemiş olduğunuz şeyleri erkek arkadaşınız ile aynı şekilde konuşmayınız. Bu davranış ilk başlarda güzel gelebilir fakat ilerleyen dönemlerde bu uzun soluklu ilişkinizin düşmanı olacaktır.

İkinci Mesajı Atmayın

Sevgilinize mesaj attıktan sonra cevap gelmiyor ise hemen ikinci ve üçüncü mesajları atmayınız. Eğer bir erkek sizinle gerçek manada konuşmak istiyor ise zaten mutlaka konuşur aksi halde asla konuşmaz. Mesajlaşmış olduğunuz erkeğin sizinle konuşmasını istiyorsanız eğer ona mantıklı sorular sorun. Ancak bu soruları sorarken onu konuşturmaya çalıştığınızı belli etmeyiniz. Bu durumlarda çok sakin olmak gerekir kaçan kovalanır mantığını unutmayınız sürekli kovalayan olmayın.

İlk Seviyorum Kelimesini Mesajla Söylemek

Erkek arkadaşınıza ilk “seni seviyorum” demeyi asla mesaj yolu ile iletmeyiniz. Bu erkek açısından peki ciddiye alınmamaktadır. Bu kelimeyi gözlerinin içine bakarak ve ona hissettirerek söylerseniz erkek açısından daha anlamlı bir hal alır.

Çok Fazla Gülücük Göndermeyin

Sevgiliniz ile mesajlaşırken her mesaj sonunda gülücükler, öpücükler, kalpler ve tuhaf yüz ifadeleri ile dolu mesajlar göndermeyiniz. Bu şekilde sevimli olmaktan çok sinir bozucu bir etki yaratmaktadır.

Bunalımda Olmayın

Bazıları vardır sürekli bir bunalım havasında, hayat küsmüş ve karşısındaki ne yapsa mutlu olmayan bir tip gibi kesinlikle olmayınız. Arabesk müziği sevmek ile arabesk yaşamak arasında çok fark vardır. Erkekler sürekli depresyonda olan kızlar ile uğraşmayı pek sevmezler.

Canım Çok Sıkılıyor

Sürekli canım sıkılıyor tarzı benimle ilgilen havasında olmayınız. Bu durum karşınızdaki erkeği de bunalıma sokar ve ne yapacağını bilemez bir durumda olur.

Erkekleri Sıkmayın

Örnek verecek olursak eğer bir erkek işim var şu işlerimi halledeyim tarzı mesaj atıyorsa bunu anlayışla karşılayın. Eğer ne işin var, ne yapıyorsun, neredesin, kim var yanında, iş mi önemli ben mi önemliyim ve bunun gibi kelimler ile karşınızdaki kişiyi sıkarsınız buda uzun soluklu bir ilişki yaşamak istiyorsanız yapmamanız gerekenlerdendir.

-Peki -Tamam demek

Bu kelimeler genel olarak kadınların erkeklerin onların yapmasını istemediği bir şeyi yaptıkları zaman söyledikleri kelimelerdir. Bu kelimeler ile erkeği kısıtlamış sıkmış olursunuz ki bunu da erkekler hiç sevmezler.

Önceki İçerikAyakların Su Toplamasının Sebepleri ve Tedavisi
Sonraki İçerikBalayında Gidilmesi Gereken Tatil Yerleri

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz