Anasayfa Astroloji Aşkın Şifresi Çözüldü

Aşkın Şifresi Çözüldü

3
0
Aşkın Şifresi Çözüldü

Aşkın şifresi çözülmüş de bizim haberimiz yokmuş meğer… Uzmanların dediklerine göre aşkın bir çok yönden şifresi mevcut. Okuyun ve görün…

1- Kimya

Aşkın kimyası olur muymuş hiç demeyin bir kere. Herşeyin kimyası olduğu gibi aşkında bir kimyası var elbette. Ama sözünü ettiğimiz bu kimya biraz soyut bir kimya türevi. Ten uyumu, ruh kombinasyonu, paralel akış, ortak hazlarsa elementleri.

2- Baba kokusu

Uzmanların söylediklerine göre özellikle kadınlar birlikte olmak istedikleri erkekte babasının kokusuna benzer notalar arıyormuş.

3- Kendi yarımızı aramak

Bu aşkın en büyük şifrelerinden… Yine uzmanlara göre aslında insanlar doğdukları andan itibaren erginleştikçe bilinç altlarında yatan ikinci yarılarını aramaya programlıymış ve karşıt cinsle ilgili tüm deneyimleri bu arayış üzerineymiş. Bulanlarsa çok şanslı öyle değil mi?

4- Heyecansız aşk olmaz

Aşkın en büyük şifrelerinden biriyse aşkta aranan heyecan… Zira karnınızda uçuşan kelebeklere, göz bebeklerinizin büyümesine, terlemenize neden oan aşk duygusu tam bir heyecan işi. Aşkı heyecansız yaşadığımız ilişkilerin çabuk tükenmesinin sebebi de heyecansız olması olsa gerek.

5- Parfüm yanılgısı

Antropolog ve aşk uzmanı Helen Fisher, parfüm ve makyajın insan duyusundaki gerçek özellikleri kapattığı kanısında. Bunun için gereken tek şeyse doğru insan… İnsanların ten rengi, doğal kokusu dudakların pembe tonu bile karşı cinsi birbirine çeken elementlerden. Özel bir üniversİtesitede yapılan araştırmaya göre kadınlara terli tişörtler koklatılarak aynı erkeklerin fotoğrafları gösterildi ve kadınların beğendiği tişört kokularıyla bilmeden beğendikleri erkek fotoğrafları da eşleşti. Bu da aşk – beğeni ve doğal insan kozmetiği ya da natürel koku konusunda en büyük ispattır.

6- Kalın kadın dudakları

Yine yapılan bir araştırmaya göre kalın dudaklı kadınların erkeği aşk konusunda yüksek dozda çektiği açıklandı.

7- Aşk fotosu

Aşkın da fotoğrafı olur mu hiç demeyin… Londra Üniversitesi’nde manyetik dalga tekniği aracılığıyla aşık insanların beyinlerinin görüntülendi, sonuçlarsa çok şaşırtıcı. Beyinde; gözle görülür parlama, ışık saçma, yani enerji birikimi görüntüde ilgi çeken yanlardan. İşin ilginç aynı görüntü, kokain kullanan insan beyniyle benzerlik görüntülerden. Aşkın uyuşturucu etkisi yarattığı, haz ve mutluluk sağladığı kesin.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz