Anasayfa Makyaj Kolay ve Hızlı Ofis Makyajı

Kolay ve Hızlı Ofis Makyajı

18
0
Kolay ve Hızlı Ofis Makyajı

Size önereceğimiz kolay ve pratik ofis makyajı uygulamasıyla dakikalar içinde hazır olabilir ve makyajınızı tazeleyerek gün boyu çalışma ortamında da hoş ve bakımlı görünebilirsiniz.

Ölçülü Ama Hoş Bir Ofis Makyajı Nasıl Olur?

Çalışan bir kadın olarak sabahın köründe çalan zil sesiyle birlikte bakımlı olmak, güzel giyinmek ya da makyaj yapmak bir yana dursun uykuy yoksunluğu çektiğimiz hayatın en acı gerçeklerindedir. Ama ne yapalım, kadın olmak da böyle bir şey öyle değil mi? Her daim güzel ve bakımlı görünmeliyiz.

Kadınların bu konuda sabahın köründe uyur- uyanık haldeyken yaptıkları en büyük hatalardan biri de yüzlerine çala kaşık sürdükleri ve bolca kullandıkları fondöten yumağıdır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için işi başından sıkı tutmalı ve kaliteli bir fondöten almalısınız. Bunun için size önerimiz fondöteninizi HD ürünler seçmeniz olacaktır.

Şimdi işe temiz yüzünüze minik bir kat fondöten sürerek başlayabilirsiniz. Böylece sabah sabah renginiz yerine gelecektir. Far konusuna gelecek olursak mavi ya da yeşil tonları ofis için uygun renkler değildir. Bu göz alıcı renkler yerine ofiste ekru, beyaz, bej tonlarını tercih etmelisiniz.

Yine metalik ürünler, simli / ışıltılı makyaj malzemeleri de ofise uyumlu malzemeler değildir. Yine ofiste kullanacağınız ruj renkleri;nude renkler, şeffaf parlatıcılar veya natürel ve pastel renkler olmalı.

Çalışan Bir Kadının Makyaj Çantasında Olması Gerekenler

Çalışan kadınlar neredeyse 7/24 ofiste olduklarından her aradıklarına anında ulaşamamaktadır. Ama aynızamanda da her daim bakımlı görünmeleri de şart koşulmaktadır. Bu konuda da en büyük yardımcınız makyaj çantanız olabilir. İşte makyaj çantanızda olması gerekenler; minik bir makyaj aynası, pudra, değişik renklerde ruj, iri ve kullanışlı bir allık fırçası, 2 – 3 tonu içinde barındıran allık ve far karyelası, makyaj temizleme mendili makyaj çantanızda bulunmalıdır. Bu şekidle aniden düzenlenen toplantılara, ya daplansız sosyal aktivitelere her zaman hazırlıklı olmuş olacaksınız.

Önceki İçerikMotorlu Uçağı Kim İcat Etti?
Sonraki İçerikGelin Saçı

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz