Anasayfa Giyim Büyük Göğüslere Mi Sahipsiniz? Bunları Yapın!

Büyük Göğüslere Mi Sahipsiniz? Bunları Yapın!

23
0
Büyük Göğüslere Mi Sahipsiniz? Bunları Yapın!

Kocaman göğüsler genelde erkekler tarafından büyük bir ilgi görse de kimi zaman kadınların yaşlarını 5 – 10 sene öteye attırarak bir nene gibi görünmelerini sağlayabiliyor. Ayrıca bel, sırt, omurga ağrıları da cabası. Elbette bunlar için estetisyenlere ve fizik terapisyenlerine gitmelisiniz ama büyük göğüsleri yok etmek konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

  1. Kalın askılı anvelop elbiseler; ince askılı elbiseler her zaman dekolte kısmını ve göğüsleri daha fazla göze sokar. Oysa siz bu noktayı toparlayacak ve küçük çerçeve halinde ortada bırakacak olan kalın askılı olanlardan kullanmalısınız. Yine bel kısmında kalın kuşakların bulunduğu monokrom – tek renk elbiseleri seçtiğinizde göğüsleriniz kamufle olur. Kruvaze elbiseler de göğüs kapatıcılığında mahir parçalardandır.
  2. Askılı atletlerden yararlanın; elbiselerinizin içine askılı bluz atletlerden giydiğinizde göğüsleriniz hem daha çok toparlanırlar, hem de her türlü elbisede bu küçük illüzyon oyununu yapabilirsiniz Böylelikle elbise seçeneğiniz çoğalır ve göğüs noktası da kamuflaja uğrar.
  3. Kuşaklı empirme elbise şıklığı; kocaman çiçek desenlerine hayır ama küçük empirme desenlere evet. Bu tarz çıtır çıtır desenli elbiselerden giydiğinizde büyük göğüsler göze batmaz. Ayrıca kuşaklı olduklarında da ince beliniz ortaya çıkar ve dikkatler bu noktaya kayar. Ayrıca kolları düşük – volanlı elbiselerle de göz yanımsaması yaratabilirsiniz.
  4. V yakalı elbise şıklığı; V yaka elbiseler göğüslerden ziyade boyun kısmına dikkat çektiğinden sizin için idealdir.
  5. Sıfır yaka – kayık yaka ideal; sıfır yaka ve kayık yaka elbiseler sadece vücut oyuntularınızı genel olarak vurgularken göğüs ve dekolte kısmında gereksiz detaylara yer vermez. Bu anlamda shift ya da kloş formunda sıfır – kayık yaka elbiseleri gönlünüzce kullanabilirsiniz.
Önceki İçerikNükleer Enerji ve Türkiye
Sonraki İçerikEski Yeniçeri Köyü: Küçükköy (Yeniçarohori)

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz