Anasayfa Yaşam Aldatan Erkek Böyle Yakalanır

Aldatan Erkek Böyle Yakalanır

12
0
Aldatan Erkek Böyle Yakalanır

Partnerinizin sizi aldattığını mı düşünüyorsunuz? O halde aşağıdaki önerilerimizi uygulayın ve bu yöntemlerle onu faka bastırın!…

1- Cep telefonu vukaatları

Erkekler cep telefonu çıktı çıkalı gönül ilişkileri konusunda hep cep telefonlarından yakalandığından artık sevgililerinin isimlerini kız ismi olarak kayıt ediyor bilesiniz.

2- Yine ikinci hatlar ve ikinci telefon düzenbazlığı

Aldatan erkekler eşlerinin telefonlarını karıştıracağını hesaba katıp şimdilerde ikinci bir hat ya da ikinci bir telefon ediniyor.

3- Ani gelişen sevgi gösterileri

Aniden size yüksek dozda iltifat ediyor, çiçek seramonileri ve yemek teklifleriyle geliyorsa dikkat! Bunlar yapay kamuflajlar olabilir. İçinde bulunduğu yakalanma korkusu ve suçluluk duygusu size sürekli hediye almasının gerçek nedeni olabilir.

4- Her sesi çıkaran kaydediciler

Son zamanlarda ortaya çıkan bir teknoloji ürünü; hava alanındaymış gibi, ofis ortamındaymış gibi ses efektleri çıkarabiliyor. Bu yüzden iş seyahatine çıktığını söyleyerek hava alanındaymış taklidi yapabilir ve bu cihazı kullanıyor olabilir tetikte olun…

5- Anneme uğradım yalanı

Anneme uğradım ve dönüşte uyuyakalmışım yalanına sakın itimad etmeyin. Siz yine de ‘biricik kayınvalidenizi’ her ihtimale karşın bir kez arayın deriz.

6- Şarjım bitti yalanı

çok klişe ve klasiktir ama yine de tutuyor biliyor musunuz? Ama ne yazık ki telefonların şarjı artık o kadar da çabuk bitmiyor.

7- Ani ve sık gelişen iş yolculukları

Hafta içi iş yolculuğuna çıkan bir erkek hafta sonunun girmesiyle dönüş için yer bulamadığını söylediğinde hemen yelkenleri suya indirmeyin ve yolculuk firmasını arayıp bu durumu çek edin.

Önceki İçerikAflatoksin Nedir?
Sonraki İçerikHayaller Ülkesi Küba

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz