Anasayfa Trendomi 10 Adımda Sevgililer Günü

10 Adımda Sevgililer Günü

3
0
10 Adımda Sevgililer Günü

Bu senede tüm dünyaca karşılayacağız sevgililer gününü. Buradan hepimiz, sevgilimiz olsun olmasın bu güzel günü bizlere yaşatan peder Valentin’e teşekkür ediyor ve ona sevgilerimizi yolluyoruz. Eğer sevgilimiz varsa çok tatlı dakikaların, hoşça geçirilen vakitlerin, güzel anılar bırakan anların sahibidir sevgililer günü. Yoksa da üzülmeyin çünkü o gün her taraf kırmızıya boyanacak ve sevgilisi olanlar adına hep birlikte eğleneceğiz. Aslında tabiikide bir gün için değil, uzun zaman için sevmeyi planlarız birbirimizi. Hatta çoğunun aşkını ilan ederken dediği gibi bir ömür boyu sürsün isteriz. Dileriz ki tüm aşklar için bu böyle olur ve bu sevgililer gününden itibaren her sevgili ömür boyu yaşar aşkını diyerek başlıyoruz sevgililer gününde yapılabilecek irili ufaklı jestlerimize.

1. Sevgi Mesajlı Fincanda Sabah Çayı

Sabahleyin biraz uykunuzdan feragat edip, keyif yastığında hoş bir kahvaltı sunabilirsiniz ona. Çayını sevgi mesajı içeren fincanlara koymayı unutmayın. İddia ediyoruz, size bir kez daha aşık olacaktır.

2. Küçük Peluşlar ve Güller

Sevdiğiniz kişiye günün ilk saatlerinde küçük peluş hayvancıklara sarılmış koca bir kırmızı gül buketi gönderebilirsiniz. Sevinçten gözleri büyüyecek hemen sizi arayacaktır mutlaka. Kim bilir? Bekli de size karşı bir misilleme sürprizi yapabilir.

3. Kırmızı Kalp Şeklinde Bir Pasta

Akşama doğru ona kırmızı kalp şeklinde bir pasta gönderebilirsiniz. Bundan sonra sizi çok ama şok sevecek.

4. Kocaman Kalpli Kırmızı Balon

Sevdiğiniz kişinin saat kaçta eve geldiğini hepimiz az-çok kestirebiliriz herhalde. Bir düzine kocaman kalpli kırmızı balonu kapının girişine koyarak onu karşılayabilirsiniz örneğin. Kapıdan içeri girer girmez bu görüntüye çok sevinecektir inanın.

5. Kırmızı Mum Yolu

Kapıdan girer girmez yere döşeyeceğiniz kırmızı mumlardan oluşturduğunuz mumdan yol, nereye çıkmasını isterseniz oraya çıkar.

6. Kartondan Kırmızı Bir Kalp

Ona kocaman kartondan kırmızı bir kalp yapın ve bu kalp sizde ona akan sevginin kalbi olsun. Üzerine içinizden ne geliyorsa yazabilir, birlikte geçirdiğiniz güzel anların fotoğraflarını yapıştırabilirsiniz mesela. Ona olan aşkınızı anlatan özlü sözler yazabilirsiniz. Bunu odadan içeri girer girmez havaya kaldırarak selamlayın onu.

7. Başbaşa Romantik Akşam Yemeği

Sevdiğiniz kişi ile yiyeceğiniz baş başa bir akşam yemeği, aşkınızı tazelemek için çok güzel fırsat olabilir. Seçtiğiniz özel bir mekanda, baş başa bir yemek için yer ayırtmanız çok yerinde olacaktır.

8. Dilek Feneri

Çıkışta ikiniz ve aşkınız için bir dilek feneri uçurup, aşkınızı göklere ilan edebilirsiniz.

9. Bir Kutu Kalp Çikolata

Bu güzel geceyi sonlandırmadan, baş başa kaldığınız anları bir kutu kalp çikolata ve şampanya eşliğinde taçlandırabilirsiniz.

10. Evlilik Teklifi

Ve…aşkta son noktayı koyabilir ona ne zamandır planladığınız, bir türlü cesaret edemediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Sevgililer günü güzel bir evlenme teklifi için yaratılmış en güzel ortamlardandır. Hayatınızın insanına şayet kararınızı verdiyseniz bu teklifi yapabilirsiniz.

Şayet zamanı gelmediyse de ona olan aşkınızı bir de gözlerinin içine bakarak anlatabilirsiniz.

Önceki İçerikGeleneksel Türk El Sanatları
Sonraki İçerik14 İlginç Özelliği ile Güney Koreliler

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz