Anasayfa Alışveriş Zengin Olmak Kolay Ama…

Zengin Olmak Kolay Ama…

13
0
Zengin Olmanın Yolları

Zengin olmanın yolları size göre değişiyor. Zengin olmak kolay ama emek ister, sabır ister. Kendi meziyetlerini ve sermayesini iyi kullanan kişi bunu başkalarının bedel ödeyerek elde ettiği bir hizmete dönüştürebilir. Bunun için çetrefilli yollara ve kendinizi kasmaya gerek bile yok. Şimdi bu konudaki haklılığımızı örneklerle daha da net bir şekilde ortaya koyalım.

Kısa Zamanda Zengin Olmanın Asıl Yolu

İnsanların ihtiyaçları üzerinden ticaret yapmak en basit ve hızlı para kazanma yoludur. Kısa zamanda zengin olmanın asıl yolu budur. Çok uzağa gitmeye gerek yok. Yapı yalıtımı konusunda devlet desteği ve mecburiyetler akabinde yapı hizmetleri adı altında bir çok firma hizmet vermeye başladı. Çoğu bildiğiniz gibi aynı cadde ve sokak üzerinde sıralanmış. Kısa zaman önce doğalgaz konusu bu şekildeydi. Sigortacılık araba kiralama ve bunun gibi sayısız meslek kolu hızla yayıldı. Şimdi zengin olmanın yolları araştırılırken bu işleri yapan esnaflardan birinin iyi kazandığını görüp aynı işi yapmanın size bir faydası olur mu? Yaptığınız işte bir şehirde hatta bir ülkede parmakla gösterilecek bir işe sahip olmayı tercih ediniz. İnsanların yüzlerce tercihi arasından biri olmak nerede, alternatifsiz tek tercihi olmak nerede…

En Güzel Örnek Google

Google gibi bir arama motorunun basitliğine bakınız. Sonra işlev olarak sunduklarına ve kullanıcıların buna ne kadar muhtaç olduğunu bakınız. Hiç siz ne kadar basit ve sade bir arama motoru bu deyip Google arayı kullanmaktan vazgeçeni gördünüz mü? Elbette ki bahsetmek istediğimiz zengin olmanın yolları içinde vazgeçilmez olmaya giden yolları bulmak vardır. Peki, nasıl bulacaksınız insanların en çok ihtiyaç duyduğu şeyleri?

Zenginliğe Giden Yol İnsanların İhtiyaçları Üzerinden Geçer

Zenginliğe giden yol insanların ihtiyaçları üzerinden geçer. İnsanların ihtiyaçlarına odaklanarak ticari girişimlerde bulunmak riski azaltmaktır. Örneğin yaz aylarında sıcaklığın artmaya başlayacağı ve gelen senelerde daha da yüksek olmasının beklendiği yerlerde iklimlendirme üzerine bir iş dalı kurabilirsiniz. En az 5 sene sizi idare edecektir ve bu süre zarfında hedeflediğiniz zengin olmanın yolları kolayca avucunuzun içinde olacaktır. Tütün konusunda halkın yönelimi arttı. Dikkat edilirse tütün sayanların sayısı arttı. Bu tip işler size para kazandırır ama zengin etmez. Aynı şekilde cep telefonu alım satımları gibi işler devamlılık arz etmesine rağmen sizin refah seviyenizi yükseltmez.

Zengin olmanın yolları sizin elinizde ve girişimize bakıyor. Hedefi 12 den vurup vuramayacağınız konusunda endişelerinizle kendinizi yorarken kim bilir belki şimdiye kadar zengin olmuştunuz bile…

Önceki İçerikKuru Ciltler İçin Nemlendirici Krem Markaları
Sonraki İçerikŞok Diyet

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz