Anasayfa Astroloji İnsan Bileğindeki Çizgilerin Anlamları

İnsan Bileğindeki Çizgilerin Anlamları

901
0
İnsan Bi̇leği̇ndeki̇ Çi̇zgi̇leri̇n Anlamları

El falı olarak bildiğimiz avuç içi ve bileklerdeki çizgiler çok eski zamanlardan günümüze değin hep güncelliğini korumuş bir fal biçimi olmakla birlikte, geçmişi eski Mısır ve Hindistan’a kadar uzayıp gitmektedir. Ellerimizin şekli ve avucumuzdaki var olan çizgiler kaderimiz ve istikbalimiz hakkında ipuçları verdiği söylenir. Hatta sol el kaderi ve sağ el hayatta yapılan gelen işleri temsil ettiği ifade edilmektedir. “Fala inanmayın ama falsızda kalmayın.” Demiş atalarımız. Ne kadarda doğru söylemişler!

Evet! Aslında bir çok insan avuç içlerinde var olan çizgilerin ne manaya geldiğini az çok bilmektedirler. Fakat bilekte olan çizgilerin ne manaya geldiğini bir çok kişi bilmemektedir. Bizde bundan hareketle bileklerde var olan bilek çizgilerinin ne manaya geldiğini araştırıp istifadelerinize sunduk.

İnsanların bileklerinde var olan çizgi sayısı dört adettir. Fakat insanlarda genellikle üç adet vardır, dördüncü çizgi insanların bileklerinde nadir olarak bulunur.

Birinci Çizgi

Bileklerimizde bulunan birinci çizgi bizim için en fazla önem arz eden çizgidir. Çünkü bu bilek çizgisi, sağlık hakkında bilgi verildiğine inanılmaktadır. Lakin çizgiler arasında kesik veya boşluk varsa sizin sağlığınıza fazlaca özen göstermeniz gerektiğini gösterir. Öte yandan bileğinizdeki birinci çizgiyi sadece bileğinizi kırarak görebiliyorsanız bu durum bayanlarda jinekolojik problemlerin olabileceğini, erkeklerde ise üreme sorunlarıyla ilgili problemlere işaret ettiği ifade edilir. Herkese bir ömür boyu sağlıklı bir yaşam diliyoruz.

İkinci Çizgi

Bileğimizdeki ikinci çizgi varlık ile mutluluk anlamlarını ifade eden çizgilerdir. Kesintisi olmayan ve düz bir şekle sahip olduğunuz bileğinizdeki ikinci çizgi, sizin zengin ve mutlu bir yaşam süreceğiniz manasına gelebilir. Hayatınızda hep mutluluklar sizin yakanızı bırakmasın.

Üçüncü Çizgi

Bileklerimizdeki üçüncü çizgi, kişinin kariyeri hakkında bilgi vermektedir. Eğer bileğinizdeki çizgi derinse, etrafında sevilen ve toplum nezdinde saygı duyulan bir konuma sahip olacağınızı ifade ediyor olabilir. Ayrıca olarak bu çizgi kalın ise toplum içerisinde sözü geçen bir insan olduğunuz manasına gelebilir. Başarılar her daim sizinle olsun efendim.

Dördüncü Çizgi

İnsanlarda çok nadir bulunan bu çizgi kişinin yaşayacağı uzun yaşamı ifade eder. Eğer sizin bileğinizde dördüncü çizgi varsa bu uzunca bir yaşayacağınız bir ömür ve nadir bulunan kişilerden olduğunuz manasına gelmektedir. Çok şanslı olan insanlar grubuna giriyorsunuz. Size bir ömür boyu sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sahip olmanız dileğiyle.

Önceki İçerikAcıyan Tereyağına Ne Yapılır?
Sonraki İçerikGta 5 Oyun İncelemesi Ve Sistem Gereksinimleri

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz