Anasayfa Astroloji İkizler Burcu Olumsuz Özellikleri

İkizler Burcu Olumsuz Özellikleri

0
0
İkizler Burcu Olumsuz Özellikleri

Çabuk Karar Değiştirme

İkizler burcu insanının belki de en belirgin özelliği aynı anda birden fazla konuyla ilgilenmeleridir. Dikkatleri hep dağınıktır. Aynı anda iki işi birden yapabilirler. Aynı zamanda çok meraklı ve hayatı dolu dolu yaşama konusunda çok heveslidirler. Bir sürü konu hakkında aynı anda bilgi sahibi olmaya çalışırlar. Bu sebeple dikkatleri kolay dağılır. İkizler burcunun sahip olduğu en kötü özellik bir konunun üzerine odaklanarak adam akıllı düşünmeden karar vermelidir. Böyle hızlı karar verdikleri için o karardan aynı hızla geri dönebilirler.

Fikirleri değişebileceği gibi dikkatleri hep farklı yönlerde olan ikizler burcunun ilgisi her an yeni bir yöne doğru gidebilir. Bu sebeplerden her an fikir değiştirebilen ikizler burcu insanlar da güvensizlik oluşturur ve insanlar tarafından “ikiyüzlü” olarak nitelendirilebilir. Onların her an yeni fikirlere açık olmaları ve hayatlarında değişiklik yapmaktan hiç çekinmemeleri insanlarda bu algıyı oluşturabilir.

Gösterişe Düşkünlük

İkizler burcu insanı gösterişi ve sosyalliği çok sever. Bu durum onları bazı şeyleri sadece gösteriş amaçlı yapmaya iter. Onlar için özel günler her zaman insanların önünde kutlanmalıdır. Maddi hediyelerden ve lüksten hoşlanırlar.

Çabuk Sıkılma

Aşk hayatında ilişkinin kaçınılmaz monotonlaşması ikizler burcunu çok rahatsız edecek ve partnerini bu konuda bunaltmasına sebep olacaktır. Cuma akşamı evde oturup film izlemek ikizler burcu insanını hiçbir zaman mutlu etmeyecektir. Ona sosyal hayatta ayak uydurmak partnerini bir süre sonra zorlayacaktır.

Övülme İsteği

Bu burç insanı ilgi odağı olmayı ve herkes tarafından sevilip takdir edilmeyi ister. Bu uğurda etrafındaki insanlara üstünlük sağlamak zorunda hisseder kendini. Özellikle arkadaş ilişkilerinde kendini ön plana çıkarırken arkadaşlarını aşağıya çekme çabası insanları rahatsız edecektir. İkizler burcu yine sosyal hayatta arkadaş gruplarının kalbi olmayı severler. ,Herkesi bir araya getiren ve grubu toplayan kişi hep kendileri olmak isterler.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz