Etiket

Saç Modelleri

Arıyor

Ek Saç Yapım Yöntemleri, Ücretleri ve Kullanımı

Ek Saçın Yapımı Nasıldır?

Saçından memnun olmayan veya saç miktarını az bulan kişiler için en pratik çözümlerden birisi hiç şüphesiz ki ek olarak yapılan saçlardan yararlanmaktır. Bu ek saçlar sayesinde saçınız oldukça doğal ve şık bir görünüme kavuşabilir. Ek olarak yapılan saçlar standart olarak yapılabildiği gibi sizin isteğiniz üzerine farklı model olacak şekilde de yapılabilir. Size özel yapılacak olan ek saçlar size çok ayrı bir hava katacaktır. Tabi aslında ek olarak kullanılacak olan saç modelleri oldukça fazladır ve size uygun bir tane bulmak oldukça kolaydır. Size uygun olduğunu düşündüğünüz bir modeli seçerek kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Saç unsuru vazgeçilmez olan ve ilk dikkat çeken unsurların başında gelmektedir. Bu açıdan mutlaka doğal ve güzel bir saça sahip olmalısınız.

2018 İlkbahar-Yaz Saç Trendleri

Yaz aylarına yaklaşmamızla birlikte moda dünyasında olduğu gibi saçlarda da yeni trendler kendini göstermeye başladı. 2018 ilkbahar/yaz saç trendleri, birçok farklı tarza hitap edebilen model ve renk seçenekleriyle dolu. Kısa saç kesimlerinden uzun saç modellerine, örgülü saç modellerinden farklı saç renklerine kadar her kadının ilgisini çekebilecek birçok saç trendi bu yaza hareket katmak için geliyor. İşte bazıları geçen sezondan beri varlığını sürdüren, bazıları ise ilk kez karşımıza çıkacak olan birbirinden farklı saç trendleriyle 2018 ilkbahar/yaz saç modasına dair ipuçları…

Evde Ombre Nasıl Yapılır?

Ombre saç, gölgeli ve boyut kazandırılmış saç demektir. Kişinin gerçek saç renginden 1-2 ton açığını saç uçlarına ve aralarına uygulamasına ombre adı verilmektedir. Ombre genellikle saç uçlarına doğru yapılmakta ve sanki güneşten açılmış etkisi yaratmaktadır. Doğal bir renk elde etmek ve aynı zamanda saçlarında ufak tefek değişiklikler yapmak isteyenler için ideal olan bu saç boyama yöntemi evde de yapılabilmektedir. Peki, evde ombre nasıl yapılır? Evde ombre yapımı oldukça kolay olan uygulamalardandır. Bunun için özel ombre setlerinden alınması yeterli olacaktır.

Tembel Sabahların En Hızlı 25 Saç Topuz Modeli

Sabah işe gitmek için biraz daha uyuyayım dediğinizde, saçınızın bazen kendine bir cumhuriyet kurduğu ve şekle girmeyi reddettiği size de hiç oldu mu? Eğer profesyonel bir mesleğe sahipseniz ve resmiyet gerektiren bir pozisyonunuz varsa, biraz sprey ve toka dışında başka birşeye ihtiyacınızın olmayacağı bu modeller tam sizin için!

İşte, sabah tembelliğini ve ertelediğiniz alarmın açığını kapatacak, çok hızlı ve basitçe uygulayabileceğiniz 25 birbirinden güzel değişik saç topuz modelleri:

2017 Kısa Saç Kesim Modelleri

2017’nin en trend hareketleri arasında, yan tarafı kazınmış kısa saç modeli ön plana çıkarken, bu tarz kesim modellerin dışında kalan ve yüz şekline göre kullanabileceğiniz bazı diğer stilleri de aşağıda inceleyebilirsiniz. Bu stilin dışında kalan normal saç modelleri daha ziyade kat kat olabiliyor.

Bu Senenin En Yeni ve Son Trend Saç Kesim Modelleri

İster küt kahküller, ister kısa küt, dip boyalı, ya da tamamen yeni bir gölgeye sahip olsun, bu yeni senenin ünlüler ve günlük stili takip edenler tarafından en beğenilen, ve bu yılın en çok konuşalacak bu son saç kesim trendlerini denemek için bir çok şanlı kadın can atıyor.

Özellikle bayan stilistler ve koloristler tarafından seçilen bu koleksiyon, 2017 ve 2018 yıllarının en çok ses getirecek saç trendleri olacak gibi duruyor.

2017 Kış ve Sonbahar Gelinlik Trendi

Uzun ve zorlu bir 2016 sona erdi ve bu kış sahalarda birbirinden güzel yeni gelinlik modelleri yerlerini almaya başladı bile. Evet, her ne kadar uzun sürmeyecek olsa da, yeterince referansa sahip olacaklar gibi.

Piyasanın liderleri, özellikle v-yakalara eğilim gösterirken, 2017 sonbaharında da farklı trendlerin müjdecisi oldular. Tüylü ve çok katlı etekler bir bütün görünüme sahip olurken, kollar da büyük dikkat çekiyor.

Kısa Saç Devrimi

Bazı kadınlar uzun saç tutkusundan vazgeçmeye cesaret edemez ama aslında, kısa saç kesimleriyle uzun saçtan çok daha iyi görünürler. Gülben Ergen ya da Ece Uslu örneklerinde olduğu gibi. Kısa saç tercihi, onlara daha canlı ve tatlı bir görünüm kazandırıyor.

Küt bir model düşünürseniz ya da oldukça kısa modellerden emin değilseniz, kendi stilinizi adım adım deneyerek de bulabilirsiniz.

2017 Saç Aksesuarları

Sıradan modellerden sıkılan bayanlar saçlarında mutlaka değişiklik yapmak isterler. Bunun için de göz alıcı kıyafetleri saç aksesuarlarıyla tamamlamak, saçınıza çok farklı bir hava katmak isterler. 2016 kış sezonunda kullanılan saç bantları, 2017 ilkbahar ve yaz mevsiminde de saçlarınızı canlandıracak.

Günlük kıyafetlerin üzerine kombin yapabileceğiniz saç bantlarıyla, ister spor kıyafetlerle sportif bir hava katın, isterse de gece kıyafetleriyle gecenin en şık kadını siz olun.

Rose Gold Saç Rengi 2017

Geçen yıl, rose gold renginin popularitesi göz önüne alındığında, muhtemelen 2017 favori saç renklerinde de bu yönde bir eğilim olacağını tahmin etmeliydik. Elbette, tarz sahibi kızlar, yeni pastel renklerle her gün biraz daha gündeme gelseler de, bildiğimiz ve sevdiğimiz zarif ve narin pembe gölgelere her ne kadar daha yakın olsa da, bu sene durum biraz farklı.

Yeni yılda muhtemelen sıklıkla görebileceğiniz kızıl sarışın rengi trendi giderek yükseliyor. Renk aynı zamanda kan portakalı olarak da anılırken, akşam saatlerinin yumuşak kızıl rengini andırır. Fotoğrafla ilgilenenler, bu rengi “akşam ışığının lütfü” olarak da çektikleri pozlardan hatırlayacaklardır.